Продавчиня кіз• 11 августа 2023
В перший клас дитині термочашка чи термос потрібний?
Підкажіть досвідчені мами? Чи просто воду брати??
Давидушка_1• 11 августа 2023
Купувала своїм дітям термоси, але користувались не часто , зараз лежить без діла. Для води ємність потрібна.
БезникаЯ• 11 августа 2023
Тільки не гарячі напої. Це ж малі діти. Хтось штовхне, на зошите переллє випадково тощо.
Звичайна спортивна маленька пластикова пляшка для води. З трубочкою, чи з «поїлкою».
Чумачечая Весна• 11 августа 2023
Моя і в третьому класі користувалась термосом з трубочкою, бо хотіла пити чай, а не воду)
Чай робила гарно теплий, не окріп. Вода теж була.
Залежить виключно від смаків вашої дитини.
Сірничок• 11 августа 2023
У нас був і термос, і пляшка для води. В теплу пору донька брала сок чи компот, а як похолодало весь час термос. Але вона не харчувалася в школі.
Капитошечка• 11 августа 2023
У нас термос в холодну пору року. Вже 6 років. В початковій були з трубочкою і менші за об´ємом.
Лика-прилипка• 11 августа 2023
Смотря какой класс. У нас в младшей школе солнечная сторона, там жарко всегда - дети пьют воду и много. У старшего наоборот, прохладно в классе, он брал с собой чай. На сентябрь точно желательно бутылочку, а не термос, потому что ещё очень жарко в классах во всех. А потом будете смотреть по необходимости.
Ms. Любмая жена• 11 августа 2023
Залежить від Вашої дитини. Моя брала. А потім мама одноклассника розповідає, що йоиу дуже подобається, коли моя донька чаем пригощає, але він термос носити не хоче, бо 2 то забагато, а тільки чай без води йому не підходить.
Tatyana_1975• 11 августа 2023
У доньки був термос з трубрчкою, дуже зручна. Я так шкодувала, що не знала про це ’чудо’, коли вона була маленькою
Блондинка в Шоколаде• 11 августа 2023
Бутылку воды. Термрчашка была, но тот ко зимой иногда пользовались.
Не торопитесь сейчас покупать
Кидстаффовна• 11 августа 2023
Термос. Він довше тримає тепло. Термосашка швидше остиває.
Звичайну воду також давала.
Усміхайлик• 11 августа 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Так в термос же необязательно кипяток наливать. Жарко - наливаете в термос холодную воду и она не нагревается. Холодно - наливаете тепленькую, чтоб не остывала.
Та никада в жизни• 11 августа 2023
Мы в класс заказывали воду.
Мои ничего не носили в школу.
Пару человек носили чай. В основном те, кто не питался в столовой.
Мои ничего не носили в школу.
Свекруня• 11 августа 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Плюсуюсь. В наших теж так. Але купувала їм по два термоси, на 500мл та 300мл. Рідину заливала теплу, а не окріп, в жарку пору року брали воду іноді какао
Свекруня• 11 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Джентельмен
Ms. Любмая жена• 11 августа 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Мы в класс заказывали воду.
Мои ничего не носили в школу.
ну, а мы шли в первый класс в 2020 году, корона, воду запретили в школе с доставки (что бы доставщики не заходили в помещение, родителям тоже нельзя было, учителя таскать не хотели). Хотя в класе был куллер (
Оце фіфа• 11 августа 2023
Пляшку для води. Взимку донька ходила з термочашкою і чаєм, враховуючи регулярні відключення світла, було прохолодно. Чай допомагав.
ЭтаваНиМожетБыть• 11 августа 2023
Мы в класс воду покупаем, на всех, отдельно никто не носит. Зимой, когда холодно, даю теплый чай в термочашке.
Та никада в жизни• 12 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
У нас разрешили всем.
Числа с 10 сентября, как школа началась
То есть без воды дней 7-10 дети были. Потом сразу заказали.
Сейчас уже карантин отменили и можно без проблем заказывать.
Числа с 10 сентября, как школа началась