Дівчина Бобула• 11 августа 2023

Потрібно прибрати з раціону молочку- чим замінити?

Може приймати кальцій? Хто не вживає молочку, в тому числі творог і кисломолочні, чим замінюєте?
Йцфыяч• 11 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
а наввщо? якщо непереносимість лактози то є ж безлактозна молочка
В молочці основна проблема не лактоза а казеїн це трудно переварюємий білок на який часто є негативні реакції організму
Пампушечка• 11 августа 2023
Ответ дляЙцфыяч
Тому творог рекомендують вживати на вечір
Пампушечка• 11 августа 2023
Ответ дляЙцфыяч
Кипятіння молока розрушає молекулу казеїну
Тишком_нишком• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Дякую, дійсно подивилася вміст кальцію, це клас, не знала що так багато в ньому
Сіль, якою користуюсь перемішую з кунжутом, він іде у всі страви і супи в тч, дуже зручно, сіль завжди розчиптата і кунжут кругом в стравах)))) я і діти не їмо молочку, тільки тверді сири
Кров з молоком• 11 августа 2023
Пью кальций. У меня непереносимось лактозы, молоко не употребляю ни в каком виде, кисломолочные продукты довольно редко.
Радикальная• 11 августа 2023
Нічим взагалі. Все життя не вживаю молочне і кисломолочні, не страждаю, вони мені на смак неподабається, да і з дитинства непереносимість є
Алина-1240• 11 августа 2023
Ничем.результат вам понравится
А я кумедна• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Ось і я почала страшенно набрякати(((( робила перевірку- коли їм вся як шарік, не їм- все ок. Тут точно треба прибирати((( в тому числі сир, я всі сири обожнюю( доведеться гризти вітаміни значить.
Нічого гризти не треба. Моя родина роками не їмо молочку,ненавидимо всі. Зуби у всіх на місці,волосся. Це міф,шо без молочки вижити не вийде,ну смішно просто. Їжте рибу,млинці можна посмажити на немолоці вівсяному,наприклад. Салати і готову їжу посирайте кунжутом
Завжди мало• 11 августа 2023
А ви аналіз здавали? Можливо не в лактозі справа? Перевірте кишківник і шлунок.
Я з генетичною непереносимістю, але дуже люблю кисломолочні продукти. Трохи можу вживати витриманий сир, типу пармезану і козячі сири, але небагато. Якщо їм піцу (рідко) - пʼю фермент. Але коли накопичується - в мене набрякає горло і ніс весь забитий. Погана реакція.
Замінників нема, треба тільки налаштуватися. Та й кальцію в молочці не так багато, як в кунжуті, наприклад. Олію кунжутну або насіння до салату додавайте - чайну ложку, це добова норма кальцію. Від ортопеда призначення.
Кров з молоком• 11 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
Те, у кого непереносимость, не употребляют молоко вообще.
автор Дівчина Бобула • 11 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Аналізи не здавала, просто дивлюся на самопочуття
Завжди мало• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Ви здайте і будете знати чи це дійсно так і який тип. Це звичайний мазок.
Можливо у вас є реакція кишківника на щось інше і далі по кругу. Якщо там біда-печаль, то і шкіра так себе поводить. Я все своє життя переносила молочні продукти і все було чудово. Допоки не стала кормити дітей. У них висока реакція була на мої зʼїдені продукти. Я відмовилася від молочки і повернутися вже не змогла. Потім аналіз і результат - генетична непереносимість, але ж я більшу частину життя їла. Як так? Навіть не знаю. Тому виключення продуктів це добре, але без аналізу це не зовсім ок.
Пампушечка• 11 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
У виробників що давлять самі олію кунжуту можна купити шрот, от прекрасний варіант добавки. Насіння треба розмелювати, для кращої засвоюванос і корисного з кунжуту
Не против• 11 августа 2023
Ответ дляБелочкой зови
Где брать кальций если не ешь молочку?
активированные орехи, особенно миндаль, бразильский и грецкий орех, фундук, фисташки бобовые морепродукты, особенно моллюски и устрицы, и рыба, особенно сардины овощи, особенно репа, морковь, чеснок и все виды капусты
В рыбе не кальций? )
Завжди мало• 11 августа 2023
Ответ дляПампушечка
В шроті стільки корисного нема, як в олії, а ще якщо там прес такий, що це тільки сухі відходи, то він не згодиться. Мама моя працює зі шротом та зерном тільки інших культур, в лабораторії. От товкти насіння, я теж чула, але лікар не говорив його товкти. Можливо тому і доза 1 чайна ложка, щоб точно була норма)) в любому випадку, це краще це надіятися на кальцій в кисломолочному сирі.
Пишна молодиця• 11 августа 2023
Ничем. Не особо ее люблю, плюс непереносимость. Вообще не парюсь.
Слава Українi• 11 августа 2023
Да ну
Прям от всей - всей отказаться?
А потом еще найдут что, кучу других непереносимостей? Хлеба, яиц и тд
Что тогда есть?
Есть всё можно
Но в очень разумных пределах
Ну а если например выпили молоко - и сразу проявления, то понятно, его не пить желательно
А если от сыра твердого, кисломолочки нет никаких неприятных ощущений, зачем исключать всё полностью? Бо так сказал какой-то косметолог или другой врач? Им по протоколу надо сказать, ничего личного
Никто в тонкостях и особенностях принятия веществ организмом не будет раз разбираться
Человек всегда себя знает лучше
Слушать организм и его реакции надо
А не слепо следовать указаниям врачей
Чарочка діда• 11 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Насправді прибирати всі молочні продукти немає сенсу. Це міф, що від молока проблемна шкіра. Якщо є диспепсичні явища, тобто ознаки непереносимості лактози, то треба перейти на безлактозні продукти. До речі є сир (творог) та твердий сир (голландський, едам тощо) без лактози. А кальція більше всього в сирах типу пармезану. Але якщо ви вникнете в процес дозрівання цих сирів, то дізнаєтесь чому в них майже немає лактози природним шляхом.
Есть случаи, когда после исключения из рациона молочных продуктов у человека пропадали высыпания на коже
автор Дівчина Бобула • 11 августа 2023
Ответ дляЧарочка діда
В мене не впливає, шкіра чиста, я не думаю що причина акне це молочка
автор Дівчина Бобула • 11 августа 2023
Ответ дляСлава Українi
Да ну
Прям от всей - всей отказаться?
Что тогда есть?
Есть всё можно
Но в очень разумных пределах
Человек всегда себя знает лучше
Слушать организм и его реакции надо
А не слепо следовать указаниям врачей
Та я ж саме через свої відчуття хочу відмовитись
автор Дівчина Бобула • 11 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
В мене теж така реакція з´явилася після 35 років. Дякую, здам, бо самій цікаво.
sky-labs• 11 августа 2023
Ответ дляМама Карло
Нічим, більше білка.
Мені вчора косметолог сказала припинити всю молочку, все на обличчі, хоч я творог споживала раз в 2 тижні
Дело не в молочке, а в микробиоме кишечника.
автор Дівчина Бобула • 11 августа 2023
Ответ дляsky-labs
І що з цим робити? Харчуюся максимально чисто, взагалі ніяких шлако-продуктів і транс-жирів і тп.
sky-labs• 11 августа 2023
Ответ дляПампушечка
Хіба це не проблема з нирками? Ну і лімфа застоюється.

Якщо Вас цікавить кальцій, то робіть молоко рослинне мак+кунжут, або просто з маку, або з кунжуту, там кальцію ще більше ніж в молочних продуктах
А фосфотазы столько же как и в молочных продуктах?
Завжди мало• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Чомусь вік в 35 років дивний. Відразу відбуваються зміни, причому достатньо різко. І шкіра, і травлення з метаболізмом.
автор Дівчина Бобула • 11 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Мабуть це відголоски того що до цього десь забивали на себе..