Дівчина Бобула• 11 августа 2023
Потрібно прибрати з раціону молочку- чим замінити?
Може приймати кальцій? Хто не вживає молочку, в тому числі творог і кисломолочні, чим замінюєте?
Мама Карло• 11 августа 2023
Нічим, більше білка.
Мені вчора косметолог сказала припинити всю молочку, все на обличчі, хоч я творог споживала раз в 2 тижні
Белочкой зови• 11 августа 2023
Где брать кальций если не ешь молочку?
активированные орехи, особенно миндаль, бразильский и грецкий орех, фундук, фисташки бобовые морепродукты, особенно моллюски и устрицы, и рыба, особенно сардины овощи, особенно репа, морковь, чеснок и все виды капусты
Заздрість то погано• 11 августа 2023
Кунжут спробуйте. Але я б не змогла не їсти кисломолочні продукти.
Из Виа-гры• 11 августа 2023
Нічим)
Не люблю і не вживаю дуже багато років, ніяких проблем не бачу.
Непереможна• 11 августа 2023
А сыр можно? Если да, то там больше всего кальция. Если нет, то даже не знаю. Я не ем молочку уже много лет, у меня не переносимость- молоко, йогурты, творог не могу есть. А твёрдый сыр нормально. Но н каких недостатков или нехваток за годы жизни не замечаю
Малая еще та• 11 августа 2023
Насправді прибирати всі молочні продукти немає сенсу. Це міф, що від молока проблемна шкіра. Якщо є диспепсичні явища, тобто ознаки непереносимості лактози, то треба перейти на безлактозні продукти. До речі є сир (творог) та твердий сир (голландський, едам тощо) без лактози. А кальція більше всього в сирах типу пармезану. Але якщо ви вникнете в процес дозрівання цих сирів, то дізнаєтесь чому в них майже немає лактози природним шляхом.
Дівчина Бобула
• 11 августа 2023
Ответ дляМама Карло
Нічим, більше білка.
Ось і я почала страшенно набрякати(((( робила перевірку- коли їм вся як шарік, не їм- все ок. Тут точно треба прибирати((( в тому числі сир, я всі сири обожнюю( доведеться гризти вітаміни значить.
Дівчина Бобула
• 11 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Так умные люди безлактоз придумали
Не допомагає, перевірено((
Дівчина Бобула
• 11 августа 2023
Ответ дляЮлія-3572
Сыр тоже нельзя? А так кальций
Не знаю як, тому і питаю. Куплю в таблетка, не знаю чи буде засвоюватись.
Малая еще та• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Краще купіть кунжут. Приблизно 1 ч л компенсує добову потребу. Можна додавати у салати, каші чи просто так їсти як горішки
Малая еще та• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Не допомагає, перевірено((
Не допомагає від чого?
ЯкаКраля• 11 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Не допомагає від чого?
поясні що такого незвичного є в молочці крім лактози що на вас нкгвтивно впливає? може це психологічна проблема??
СкиниУскачи!• 11 августа 2023
Налягайте більше на білок, горіхи, овочі. Є повно їжі. Це міф, що кальцій лише в молочних продуктах
Дівчина Бобула
• 11 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Не допомагає від чого?
Маю на увазі, що пише безлактозне, але ефект як і від звичайної молочки
Дівчина Бобула
• 11 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Дякую, дійсно подивилася вміст кальцію, це клас, не знала що так багато в ньому
Дівчина Бобула
• 11 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
Ні, вздуття і набряки всього тіла
Золота орда• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Но в твёрдом сыре мало лактозы
Золота орда• 11 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
а наввщо? якщо непереносимість лактози то є ж безлактозна молочка
Она фу какая отвратительно-сладкая
Дівчина Бобула
• 11 августа 2023
Ответ дляЗолота орда
Но в твёрдом сыре мало лактозы
З сиром ще проведу експеримент, бо з творогом то просто жах, хоча я його так люблю, кожен день би їла
Пампушечка• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Хіба це не проблема з нирками? Ну і лімфа застоюється.
Якщо Вас цікавить кальцій, то робіть молоко рослинне мак+кунжут, або просто з маку, або з кунжуту, там кальцію ще більше ніж в молочних продуктах
Пампушечка• 11 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
молоти кунжут чи мак обов´язково
Пампушечка• 11 августа 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
В кропиві кальцію на рівні з твердими сирами
Ответ дляМалая еще та
В молочці основна проблема не лактоза а казеїн це трудно переварюємий білок на який часто є негативні реакції організму