Котя_люлю• 11 августа 2023
Розвели електрику - штукатурка - далі шпаклівка? Чи електрика кликати?
Сало не люблю• 11 августа 2023
Ответ дляСекретница
ну если вы вставите подрозеткини перед шпаклевкой - вы их испачкаете
И что? Шпакло выколупается, поклеятся обои, в подрозетник засунется механизм розетки, а сверху накрутится ее видимая часть
Секретница• 11 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
ну если шпакло выколупывать не составляет проблемы - тогда не имеет значения))))
пу_пугренчик• 11 августа 2023
Підрозетники мають бути встановлені до штукатурки. Всі механізми монтуються після фінішної штукатурки.
Котя_люлю
• 11 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Тобто перд шпаклівкою із скловолокном мають бути встановлені підрозетники?
пу_пугренчик• 11 августа 2023
Ответ дляКотя_люлю
Так. Ви маєте бачити габарит встановленого підрозетника, щоб він раптом потім не стирчав з стіни. Між підрозетником і штукатуркою не має бути шпарин.
Котя_люлю
• 11 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
А шо якшо після шпаклівки зроблять підрозетник то буле погано?
Вапщета• 11 августа 2023
Ответ дляКотя_люлю
Будет потом опять штукатурку разводить и замазывать щели. Подрозетник не вставляется прям идеально.
пу_пугренчик• 11 августа 2023
Ответ дляКотя_люлю
Підрозетник встановлюють на гіпсову суміш. Якщо глибина отвору + штукатурного шару достатня, то все буде добре, підрозетник не стирчатиме. Щілини між підрозетником і стіною зашпатлюєте окремо.