Леді Душка• 11 августа 2023
Чому на дієті, або якщо просто менше їм завжди хочеться їсти?
Їм те що хочу, просто в менших кількостях, здавалось досить лояльно обмежує себе, а відчуття дикого голоду присутнє(
ВыФсеВрете• 11 августа 2023
Білків побільше, вони дуже насищають. На дієтах все життя бо люблю смачненьке і рот не закривається. Тому терпіти і все
Леді Душка
• 11 августа 2023
Сьогодні, наприклад за день випила дві чашки кави заварної з цукром і вершками, з´їла творог 180 грам з 1 бананом, одну шаурму, дві сливи і дві груші. Більше нічого не їстиму сьогодні, їду додому, а відчуваю голод(
Королева ганделику• 11 августа 2023
Мені вдається успішно худнути лише коли дуже зайнята і ніколи думати про їжу. Або щось стає пріорітетніше за їжу, цікавіше. Коли життя сіре і рутинне - тоді з цим тяжко (
Леді Душка
• 11 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Отож(
Бабо-лебідка• 11 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
В вашем меню мало белка
Пишна молодиця• 11 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Вечером можете смело поесть овощей.. Шаурма была утром?))
Я тоже худею..
На завтрак кофе с молоком и бутерброд с паштетом или сыром, на завтрак ем то, что хочется, не могу много утром есть..
В обед съела тарелку овощей, помидоры, слпдкий перец, листья салата, и кусок отварного мяса..
На ужин будут овощи и печень куриная..
Я тоже худею..
На ужин будут овощи и печень куриная..
Леді Душка
• 11 августа 2023
Ответ дляПишна молодиця
Я тоже худею..
На ужин будут овощи и печень куриная..
Я тоже худею..
На ужин будут овощи и печень куриная..
Шаурма на обід🤣
Пишна молодиця• 11 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Шаурма на обід🤣
От овощей точно не поправитесь)))
Ответ дляЛеді Душка
Похоже на троллинг. Представляю как скачет у Вас сахар.
Леді Душка
• 11 августа 2023
Ответ дляПишна молодиця
От овощей точно не поправитесь)))
🥰думаю так
Леді Душка
• 11 августа 2023
Ответ дляSo_so
З якого це дива?
Мядуза аля моргонер• 11 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ви про глікемічний індекс продуктів чули щось? Знаєте, що одні продукти провокують почуття голоду, а інші пригнічують його? Відповідь на ваше здивування у цій площині.
Язикувата Хвеська• 11 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ну ясно, стільки цукрів, фруктози в себе впхали... воно все хочу ще більше. Не збалансоване харчування.
Язикувата Хвеська• 11 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Глікемічний і ще й інсуліновий.
Мядуза аля моргонер• 11 августа 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Глікемічний і ще й інсуліновий.
Так, обидва важливі.
Вредняжка• 11 августа 2023
Ответ дляМашМааш
Я согласна с комментарием про сахар
Чем сильнее скачки, тем сильнее голод
Плюс мало белка, овощей
Мне голодно даже от того, что прочитала ваше меню)
Чем сильнее скачки, тем сильнее голод
Плюс мало белка, овощей
А как составить меню, чтобы такого не было?
Ответ дляВредняжка
Убрать быстрые углеводы и кофе, добавить овощей
Вместо банана к творогу ягоды, вместо кофе с сахаром чай без сахара, если шаурма то только домашняя, без соусов и кучи жира
Рыбу, мясо, любое количество зелёных овощей, много воды