Пригощаю кашею• Изменено 11 августа 2023

Морозива купили в Сільпо?)

Може хто любить таке.
Ще шоколадне, я дуже люблю.

Просто порада)
Медсестричка• 11 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
А шо воно таке? Ніколи його не пила
Гірчиць трохи.
Мені почав заходити як війна почалася(
Популярний літній коктейль
Твоя космішна• 11 августа 2023
В атб мороженое зебра купила)
Фрекен бок• 11 августа 2023
В Екомаркеті Дитяче бажання купила
Кто крайний?• 11 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Чого не вірите? Я більше по вину і шампанському. Останній раз взяли мартіні белліні - непогано, але класичний смак для мене більш звичний. Апероль чую часто, але не пробувала, нема в мене компаніі для дегустації.
чтобы познакомиться со вкусом, можно не апероль дорогой взять, а итальянский аналог - в атб.
цена демократичная, а если еще по акции - прекрасно, 120 грн примерно за 0,5 л.
я пью с апельсиновым соком и льдом. покупать брют руки не доходят. да и не надо мне сильно алкогольный коктейль. я ж смакую, а не бухаю)
Юпитерная• 11 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Я навіть вперше чую)) Але я взагалі не п´ю
Юпитерная• 11 августа 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Нет, то товары в корзине)
Я где это такой? Ни разу не видела
Шпондєр• 11 августа 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Нет. Но в магазинах на этот творог совсем другая цена, гораздо выше. Килограммовый 220 грн
А мені смачно якщо в цей сир добавити сіль/перець та зелень, виходить сирна намазка (як аналогічні в баночках по 150грам), але щось ціна на нього кусається.
Шпондєр• 11 августа 2023
Ответ дляЮпитерная
Я где это такой? Ни разу не видела
Раніше купувала в Сільпо, щось давно не бачу. А дівчина кидала скрін з Ашану, значить там є.
Латексне альтер ЕГО• 11 августа 2023
Ответ дляШпондєр
Класс, спасибо, я такое люблю, но всегда брала только для запеканок. Надо попробовать
Шпондєр• 11 августа 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
І чизкейк з ним робила, дуже смачний вийшов, і на лаваш намазувала а потім солону рибку, і дитина на печиво намазувала (по типу бутерброда), все виходило смачне.
Мотористка• 12 августа 2023
Я в Атб,по 26.50
автор Пригощаю кашею • 12 августа 2023
Ответ дляМотористка
Я в Атб,по 26.50
Супер. Сьогодні є ця акція?
Мотористка• 14 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Супер. Сьогодні є ця акція?
До среды будет,но наверное уже выгребли , нужно наверное побегать по нескольким Атб