Майданщица• Изменено 11 августа 2023
Устюг у собаки
Вперше сталась така халепа, собака почала зализувати лапу, вона розпухла, повела до вета. Сказали може бути цей колосок, треба різати…зробили операцію на лапці, але остюга там не знайшли. Було запалення. Назначили антибіотик на 5 днів і перев‘язки. В кого була ця зараза? Мені аж погано стало, скільки там крові було, як взагалі там можливо було знайти малесеньку травичку. Якщо не знайшли, то може знадобитись повторно лапу різати?!
Майданщица
• 11 августа 2023
Ответ дляМорковна
подивіться, як буває, це дуже серьйозна проблема
Ви мене не лякайте і так нервую. Хочу зрозуміти які мої дії, якщо під час операції не знайшли. Можливо в когось був такий досвід і зможуть порадити
Морковна• 11 августа 2023
Ответ дляМайданщица
Я не лякаю і бажаю найшвидшого виздоровлення.
З особисттої історії, чудом 2 тижні тому дістали цю заразу з мордочки. Воно там 2 місяці сиділо, лікували, намагалися виловити. Тому і кажу, це серйозна проблема.
Потішаюся• 11 августа 2023
В моєї собаки також було, різали, знайшли той устюк, потім ще тиждень перевязували
Оце фіфа• 11 августа 2023
В мого видалили на 4й операції, теж не могли знайти. Закапсулювалось під суставом.
База_птеродактилей• 11 августа 2023
Ответ дляМайданщица
Мы два раза резали, часть вышла сама, кололи антибиотики, так как высокая температура была и понос, короче хреново собаньке было, но зажило. Это нужно пережить, сочувствую
Майданщица
• 11 августа 2023
Ответ дляОце фіфа
Це жесть…4 рази. Тобто лапа заживала і знову тривожила тварину? А який проміжок часу був між операціями?
Майданщица
• 11 августа 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Йому вдягнули воротник, а він все одно достає до лапи і лиже. Той самий ветеринар зміг знайти в другий раз? Так шкода його, як глянула на ту операцію аж самій погано стало
База_птеродактилей• 11 августа 2023
Ответ дляМайданщица
Мы бинтовали, ещё детский носок сверху и резинкой для волос затягивала
Майданщица
• 11 августа 2023
Ответ дляМорковна
Самі достали чи хірургічно? Як лікували?
Майданщица
• 11 августа 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну він теж забинтований, а все одно зверху лиже
База_птеродактилей• 11 августа 2023
Ответ дляМайданщица
Его только при разрезах не нашли, прости гной спускали, часть вышла дома с гноем сама.
База_птеродактилей• 11 августа 2023
Ответ дляМайданщица
А колите противовоспалительное?
Майданщица
• 11 августа 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
А колите противовоспалительное?
В таблетках сказали антибіотик і якусь суспензія. Але сьогодні колов лікар
База_птеродактилей• 11 августа 2023
Ответ дляМайданщица
Мы кололи, таблетки плохо для желудка, там своих побочные куча.
Майданщица
• 11 августа 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Тобто знайшов не лікар, а вийшов той устюг вже потім вдома після операції? Правильно зрозуміла?
Майданщица
• 11 августа 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я ж теж в цьому не дуже орієнтуюсь, лікар виписав в таблетках
База_птеродактилей• 11 августа 2023
Ответ дляМайданщица
Да, врачи так и не нашли, вышла часть, куда остальное делось
может перегнило, ну месяц на все про все у нас ушло
Морковна• 11 августа 2023
Ответ дляМайданщица
Відкачували гній, ставили дренаж, давали антибіотик, потім промивали рану 2 рази в день. Коли запалення стало зменшуватись, рана стала заживати, полость ураження зменшилась, чудом намацали і дістали самі колосок. Воно ще може мігрувати, в цьому ще може бути проблема.
На фото те, що дістали, для розуміння.
Оце фіфа• 11 августа 2023
Ответ дляМайданщица
Так. Заживала, а потім знов свіщ. Інтерівал 1-1,5 міс
Оце фіфа• 11 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
який жах. треба чоботи придумать для тварин
Косити треба своєчасно
Ноунэйм• 12 августа 2023
Ответ дляМайданщица
По поводу остюка ничего не подскажу. А вот по поводу разлизывания ран - я своему одевала намордник пластиковый. В нем пить можно, пасть открывается, а вот язык не высовывается)
У нас трикси корзинка пластиковая, он, наверное, один из самых популярных.
Ноунэйм• 12 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Та придумали уже давно. Но всю ж собаку не замотаешь. А они эти остюки и мордой ловят, носом, например. Мой вообще любит в траве покачаться. Бывало, что в скошеных этих остюках. К счастью, вычихивал сразу. Везло
Ноунэйм• 12 августа 2023
Ответ дляОце фіфа
Косити треба своєчасно
А толку? Думаете, скошенные не впиваются? Или самоутилизируются?
Оце фіфа• 12 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Они не образуются, если скошено вовремя.
Ноунэйм• 12 августа 2023
Ответ дляОце фіфа
Ну это ж если свои угодья. А если гуляешь по городу, то уже когда скосили, тогда скосили.