Братья Капли• Изменено 11 августа 2023

доглянуті дівчата, в яких бувають прищики на спині, як боретесь?

питання саме для тих хто доглядає за собою, а не махнув рукою.
і саме для ситуаціі коли нема можливості до косметолога сходити (живу зараз не в Україні)
от з обличчям розібралася - більш менш з доглядом. але під одяг оті креми і інше на спину не нанесеш, та й дорого..
мені 35 років, і хоч шкіру не назовеш жирною, але є постійно якесь запалення. з обличчям догляд допомагає гарно. а от спина, плечі - парочка негідників постійно є.
з харчуванням все добре.

які конкретні вмивачки у Вас для спини? може чим мажете, що не псує одяг.
шкіра така що важливо і не пересушити.
відкрита рідко. бо тут де я живу прохолоднувато і я рідко навіть коли у футболці
Мой завтрак• 11 августа 2023
Раціон передивитися. У мене на спині з´являються, як дозволяю собі якусь нездорова їжу
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляМой завтрак
я ж написала, що з раціоном все добре. давно не їм нічого такого. таке все життя із шкірою.
ви не по темі написали.
Йосип_молодий• 11 августа 2023
Ще в житті прищів на спині не було. Думала, це тільки в мужиків.
Не за Будка• 11 августа 2023
Мені допомагає миття спини дуже гарячою водою і звичайним милом. Всі креми і вмивачки до дупи
Заикальница• 11 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
У меня всю жизнь, думала что у мужиков их нет))
ХаДиДиШь• 11 августа 2023
Вікові зміни, пігментація з´являється що з цим можна зробити на спині🤷‍♀️ ...можливо пілінги, скраби і то до фенічки.
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляНе за Будка
о ні. в мене суха шкіра одразу від такого.
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
причому вікові зміни??? все життя з 11 років шкіра схильна до проблемною. я ж написала, що так завжди
Заикальница• 11 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
Мне помогает только загар + соленое море
ХаДиДиШь• 11 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
Ну вам же не 20 років, шкіра зріла, старіти починає.
ИзЮмрудная• 11 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
ви не по темі написали.
І цукор не їсте?
А фолікулярного кератозу часом нема? Спині завжди не вистачає відлущення в душі.
І як голову миєте? Якщо шампунь й бальзам течуть по спині, то може провокувати
ИзЮмрудная• 11 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ніколи у мужиків не бачила як раз
Амелі на мілені• 11 августа 2023
У меня именно летом, наверное от жары
ИзЮмрудная• 11 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Пігментацію можна фототерапією вивести, якщо є доступ до косметолога
ХаДиДиШь• 11 августа 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Дякую, візьму на замітку.
Пускаю бісики• 11 августа 2023
В мене пройшли після 36 років після регулярного прийому ОК + регулярний спорт тренажерка+ нормальне харчування. Думаю все в комплексі допомогло.
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
У меня именно летом, наверное от жары
та ні, я рідко де окрім підмишок потію. та і тут в горах де живу - вічна осінь(((
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляИзЮмрудная
І цукор не їсте?
звісно не їм. голову тільки вниз нахиляючи мию. нічо не тече. так, гіперкератоз є.
миюся 5.5 рн гелями чи милом, іноді ензимною пудрою пілінгую (якою і лише пілінгую - від бабор в мене)
Луноходик_Ик• 11 августа 2023
А ви з гонором
Краще їжте цукор) прищі все одно є, а так хоч настрій буде
Аристократка-тунеядка• 11 августа 2023
Спину мою кислотной умывалкой, делаю глиняную маску из обычной глины сухой и глиняную кремовую, а еще протираю иногда лосьоном. но пмс - это всегда болючие два три прыщика, как бы я не ухаживала:( всеееегда.
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
в мене взагалі нема звзку з прищиками і циклом. от пара прищиків постійно..
а у вас прям жирна шкіра? бо в мене густий себум, легко комедони, але дуже легко пересушити чимось.
яка саме кислотна вмивачка підійшла?
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
А ви з гонором
причому тут цукор? я не люблю таке
Аристократка-тунеядка• 11 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
яка саме кислотна вмивачка підійшла?
Да, жирная. и на лице. но на лице ситуация в сто раз лучше.
Medik8 с миндальной кислотой
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляПускаю бісики
а про ок не зрозуміла. пройшли як перестали приймати? чи навпаки - коли стали? якщо продовжуєте приймати - то ж на ок ефект відміни може повернути їх( а до речі які саме ок? цікаво просто
vmdd• 11 августа 2023
Если есть прыщи, значит, всё таки плохо с питанием. Современная еда, алкоголь, токсины в воздухе вызывают заболевания печени после которых плохо усваивается Витамин А. Лечебные дозировки Витамина А составляют 100 000 МЕ (противопоказание - беременность).
Пускаю бісики• 11 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
ОК приймала, десь через 2 роки прийому спина геть чиста стала, ідеал. Джаз плюс пью.
Відміна була на півроку - спина лишилася чистою. А до того постійно вилазили білі..менші і більші були, плечі стабільно (
Слобожаночка• 11 августа 2023
Спасает цитеал
Natali95-95-95• 11 августа 2023
Користуюсь милом від Біотрейд, мені не сушить
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляПускаю бісики
саме білі вилазили. в мене підкожники, червоне..

а взагалі як у вас із вагою і лібідо на джаз+ якщо не секрет?
автор Братья Капли • 11 августа 2023
Ответ дляСлобожаночка
Спасает цитеал
це вам лікар порадив, чи експериметально прийшли до цього? як часто мажете? чим перед цим миєте спину?