Сама не знаю• 12 августа 2023
Донька не хоче носити мої старі речі.
Дівчатка, я мати-одиначка. Ми з колишнім чоловіком познайомились на роботі у магазині. Він за мною бігав, і так вийшло, що я завагітніла. Потім насильно розписалися. Народився зайчик, виріс. Чоловік втік до мами. Я його не змушувала і не шукала, але він потім рвався назад. А я вже давно іншого знайшла, справжнього чоловіка. Загалом дочка росла. На неї витрачаються великі витрати. Їжа, вода (чіпси, сухарі, газування тощо). Ми з чоловіком провели сімейну раду з його батьками і вирішили, що потрібно економити. Я запропонувала доньці одягати мої старі речі. А що? Було в моді і мода повернеться. Ми скандалили, скандалили та скандалили. Потім із чоловіком скандалили. Літали тарілки та ложки по квартирі. Не знаю, як змусити носити? Адже вона зажадала нову спідницю, навіщо купувати якщо моє є? І у високій якості. Доньці 11 років, але розміри як у 16. Погрожує, що втече до бабці.
Пацаааааааан• 12 августа 2023
Как-то в Индии в кафе нам дали меню на русском языке, но мы там так и не смогли поесть - нарыдались от перевода названий блюд: ’газобетон воды’, ’дал мальков’ и т.д.))))
Спасибо, автор, напомнили своим ’газуванням ’))). Кстати, не Вы ли пишете описательную часть для Таобао?)
Галябалована• 12 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
Що? Ви нормальна?
рашаботка, погано справився перекладач, газування підвело) газуй отсюда🤣
Мир Мир Мир!• 12 августа 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Боже, я не верю, что не тролль🙈 особенно понравилось про настоящего мужчину, который сел с родителями и решил, что дочке надо старые вещи донашивать.
Короче, тролль тролльский))
Удалено администрацией...
Смайликівна• 12 августа 2023
Ответ дляОднозначно
А гроші величезні на сухарі та чіпси?
на газування ще))
Пацаааааааан• 12 августа 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Удалено администрацией...
Низкий социальный слой изъясняется косноязычно. А здесь хороший текст через топорный переводчик. И без злоупотреблений пробелами и запятыми, кстати).
Не додумывайте). Это троллинг
Відірву та викину• 12 августа 2023
Всім привіт, я Микола Парасюк зі Львова, у мене не має світла три дні. Дитина замерзла. Геть бандита Зеленського.
Підлога країни мешкає за рискою зубожіння, швидко електро харчування відітнуть. А інша стать країни з Сподівання Савченко сидить у тюремному висновку.
А акцій цивільного непослуху під керівництвом Насіння Семенченко - все ні.
Не розмовляючи вже про того, щоб на День незалежності взяти не букети кольорів, а бойові стовбури і міняти державний будуй.
Не безцільно кажуть, що Порошенко на самій справі Вальцман, тому не хоче світу на Донбасі, а танцює під сопілку Путина.
Бувай хлопців буквально перуть з обличчя землі на фронті, а заробітчани в Польщі миють поштовхи статевими ганчірками, українські мить 29 і Крапки-У прасують громадянських у Донецьку.
Тим часом патріотів зливають в казанах у херсонській галузі.
Час стиснути руки в куркуль і штурмувати драбину Верховної Зради, а панамську баригу повісити, щоб аж мову з рота вивалив!
Бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна!
Тільки тоді народна частка розквітне, як нирки на деревах.
АнтиТроль• 12 августа 2023
Что за треш ребенка в лохмотья одевать , на инсайтах по скидкам можно дешево ребенка одеть . Зачем ребенку комплекс неполноценности делать
Засомневаю• 12 августа 2023
Ответ дляКонтрольница
Нахрєна ви її народжували, якщо не можете купити їй ту спідницю
Ну как зачем? Смотрит у нее юбок старых полно, куда их деть? Рожу дочку чтобы носила
Allein74999• 12 августа 2023
Не покупайте ей сухари и чипсы, на них ж..растет так что в 11 выглядят на 16. На сэкономленные деньги купите юбку.
Из моего детства, тоже жили не богато, мать - зачем тебе сумка в школу ты еще маленькая(маленькая, это 13-14), возьми мою колхозную 80-х годов. И все...я просто швыряла ту сумку утром в угол и шла с пакетом. Не позорьте своих детей.
мистерЛяпсус• 12 августа 2023
А моей 11, иногда носит мои вещи, у нас один размер практически. Но вещи у меня хорошие.
Забобонний фрукт• 12 августа 2023
Я не мати-одиначка, але під час війни скрутно стало фінансово. Доньці 16 років. Хімію всяку (чипси, газування) не купляю. То не є корисним. Аж ніяк! Економлю на собі. Не купляю нових речей. Доньці купляємо в секондах, або на Bershka, Zara розпродажах ( річних та піврічних). .Купуємо найнеобхідніше. Намагаюся купувати більше фруктів, овочів. Речі зараз відійшли у неї на другий план. До війни звісно, що рівень життя був інший - могли собі дозволити більше..
черная мамба• 12 августа 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Де Zara купуєте?
Я только за!• 12 августа 2023
Ответ дляВідірву та викину
Мати Василева, я навіть не все перекласти можу
Кривая спроса• 12 августа 2023
Ответ дляКаяспер
Ну да, автор би писала, що платтюшка буде доношувати)))
Автор тролль, хіба не видно.
Я написала, що й в житті таке буває. Не зовсім таке, але схоже. І ситуація може вивернутими навпаки. Мама хотіла, щоб доношувати діти, а довелось доношувати самій)
Автор тролль, хіба не видно.
Я було донашувала взуття за племінницею кой- яке : те що майже не носила -їй накупили восени, а до весни нога виросла.
І босоніжки Кен доньки носила на природу, вони мені дуже зручні.
Полуничка• 12 августа 2023
Тролль?? В 11 юбку? Может моя девочка не такая, но у нас сейчас в тренде штаны карго и футболки на сто размеров больше, чтоб по колено. «Скандалы» у нас одни - дочка у отчима футболки «ворует»)))
Я нашла выход, потому что эти штаны рвутся, футболки моей на 4-5 стирок, девочка активная, весь день на улице, футбол, плавают в озере, бокс, ходим с ней в секунд и покупаем то, что хочет она, а для школы тд покупаем новое. Все довольны, все счастливы.
В вашу историю не верю.
Полуничка• 12 августа 2023
Ответ дляГалябалована
Мне тоже резануло глаз, но подумала вдруг общаются так))
Полуничка• 12 августа 2023
Ответ дляВідірву та викину
Мать моя женщина))) Ото «василь» настрогал😂😂😂 туже русцаки писали?
Бо я, як дончанка, уже глотку хотела б перегрызть за этот нарратив в восим лет😉
Маю натхнення• 12 августа 2023
Ответ дляВідірву та викину
Нужно добавить что ракеты пво бьют по
Рятуй-Преображенский кафедральний собор в Одесі
З царем в голові• 12 августа 2023
Ответ дляВідірву та викину
Это уже классика...))
ТрамвайGirl• 13 августа 2023
Ответ дляПолуничка
В вашу историю не верю.
Зараз в моді спідничка тенісна)) А светрики і кросівки донька в мене повіджимала)) і футболки мої теж ’убила’. І це при тому що їй одинадцять, вона маленька і тоненька, розмір ноги на два розміри менший ніж мій
Медсестричка• 31 августа 2023
У нас младшая после старшей носить отказывается, разница 2 года. А вы хотите чтобы она ваши морально устаревшие вещи носила.