Сама не знаю• 12 августа 2023

Донька не хоче носити мої старі речі.

Дівчатка, я мати-одиначка. Ми з колишнім чоловіком познайомились на роботі у магазині. Він за мною бігав, і так вийшло, що я завагітніла. Потім насильно розписалися. Народився зайчик, виріс. Чоловік втік до мами. Я його не змушувала і не шукала, але він потім рвався назад. А я вже давно іншого знайшла, справжнього чоловіка. Загалом дочка росла. На неї витрачаються великі витрати. Їжа, вода (чіпси, сухарі, газування тощо). Ми з чоловіком провели сімейну раду з його батьками і вирішили, що потрібно економити. Я запропонувала доньці одягати мої старі речі. А що? Було в моді і мода повернеться. Ми скандалили, скандалили та скандалили. Потім із чоловіком скандалили. Літали тарілки та ложки по квартирі. Не знаю, як змусити носити? Адже вона зажадала нову спідницю, навіщо купувати якщо моє є? І у високій якості. Доньці 11 років, але розміри як у 16. Погрожує, що втече до бабці.
Джага-джага• 12 августа 2023
Ну блин, в субботу с рання такая срань в эфире.

автор Сама не знаю • 12 августа 2023
Ответ дляДжага-джага
Що? Ви нормальна?
Джага-джага• 12 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
Що? Ви нормальна?
Я-да, однозначно. А вот по-поводу вас возникают вопросы.
Контрольница• 12 августа 2023
Нахрєна ви її народжували, якщо не можете купити їй ту спідницю
Потішаюся• 12 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
Що? Ви нормальна?
Через какого хромого переводчика вы эту фигню переводили?
Ширли-Мырли• 12 августа 2023
Ранковий тролик.
Не буває настільки недолугих людей
Тарабарщина• 12 августа 2023
Троллик, всё глупо и плохо, понимаешь? Во-первых, время создания. Во-вторых, стиль написания. Троллинг, зайка, это искусство.

Зажуженная Жужжа• 12 августа 2023
Боже, я не верю, что не тролль🙈 особенно понравилось про настоящего мужчину, который сел с родителями и решил, что дочке надо старые вещи донашивать.
Короче, тролль тролльский))
Однозначно• 12 августа 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Короче, тролль тролльский))
А гроші величезні на сухарі та чіпси?
Царівна Жабка• 12 августа 2023
Ох і тріль)
Каяспер• 12 августа 2023
У мене сусіди були. Настругали п´ятьох доньок погодок.
І мама теж свій одяг віддавала доношувати ,як підростали.
А потім старші сказали, що ні - буде навпаки. Їм купують, а мама доношує.
Навіть в соц службу писали заяву за неналежне виховання.
І так, стало навпаки - дітям обновки, мамі обноски.
emerald_88• 12 августа 2023
Носіть ви старий одяг свекрухи! Ну тієї, з якою радились! У неї ж явно його багато накопичилось за життя, а мода ж повертається!
Маю декілька думок• 12 августа 2023
А газування це що таке? ´Газировка´?
Спідниця... у високій якості
Троляка з перекладачем? Може ще й в кокошнику?
Маю декілька думок• 12 августа 2023
Ответ дляКаяспер
Авторе, з іншого акаунта відповіді пишете?
Каяспер• 12 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Ну да, автор би писала, що платтюшка буде доношувати)))

Автор тролль, хіба не видно.
Я написала, що й в житті таке буває. Не зовсім таке, але схоже. І ситуація може вивернутими навпаки. Мама хотіла, щоб доношувати діти, а довелось доношувати самій)
Хлопаю ресницами• 12 августа 2023
Не спиться троляці.
Інтелекту 0
Не кую, не мелю• 12 августа 2023
Газування ))))))
Булку Дай• 12 августа 2023
Виховувати потрібно прикладом, носіть речі своєї бабці і свекрухи, а чоловік діда, от і дочка захоче.
Тепличная• 12 августа 2023
Народився зайчик

черная мамба• 12 августа 2023
Ответ дляТепличная
Народився зайчик
Бо то класика жанру. Не дописала ще про лужайку
Маю натхнення• 12 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
А газування це що таке? ´Газировка´?
Спідниця... у високій якості
Зато мы теперь знаем новое слово :))
Я теперь везде «газування» буду использовать :))

Надеюсь у нее тарелки были пластиковые. А то так экономили, так экономили, что решили тарелки побить :)) лучше б юбку ребенку купили
(Не представляю современную 11 летнюю девочку, которая бы захотела себе Юбку:)) в джинсы и толстовку я бы еще поверила :))
черная мамба• 12 августа 2023
Нічого собі мати одиначка з такою кількістю родичів, готових виховувати дитину разом
Без образів• 12 августа 2023
Ну эт Вы как-то не экономно, тарелки бить, шо это такоЭ.
И вот Вам совет: экономьте на справжньому чоловику, пусть он Ваши сновамодные вещи носит.
Анютины ласки• 12 августа 2023
Как можно считать, что на нее тратятся большие деньги и указывать еду, воду?
Фу автор. Сами носите свои вещи.
Джага-джага• 12 августа 2023
Ответ дляОднозначно
А гроші величезні на сухарі та чіпси?
Ну 1 юбка =10 пачек чипсов, а если на секонде, то можно 1:1 взять. Короче новая валюта ’чипса-газування’.
Моль Моллівна• 12 августа 2023
Хай йде на роботу вже.
Кондуктор автобуса• 12 августа 2023
Плохо с фантазией, работайте над сюжетом
Да_Я_ТакаЯ_• 12 августа 2023
Народився зайчик
Який їсть чипси і сухарі ...
Що я сьогодні прочитала
Olga-lyubimaya• 12 августа 2023
Це написала реальна людина з реальною такою ситуацією??? Жахливо 😩 звісно.
1, відчуття що писавшій мамі - 15 років
2. А мама хоче носити речі своєї мами? 😱
3. Дитина не винна у ваших дорослих справах.
4. Ви її сухариками розпанькали. Там і економте
Маю сечі• 12 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
Що? Ви нормальна?
Автор... чіпси, сухарі, газування тощо-вот это убрать, мусор пищевой
а девочке в старье ходить..заранее в ’хуже всех’, и девочке (ребенку) теткины вещи?
вы носите кроп топы розовые или смешые майки на 11?
крадете детство с детским взрывом прекрасных эмоций