Я Вас не боюся• 12 августа 2023

Я не собираюсь делать замичания своим детям на отдыхе 2, або як бути?

Цікава темка сталася вчора ввечері.
Питання ось в чому. Чужі діти себе поводять так, що це приносить незручності вам, біль, образу чи дискомфорт вашій дитині, псують чи використовують не за призначенням ваше майно. Як вірно зробити так, щоб зупинити це дійство і ніхто не був засмучений. Ну крім дитини, яку факт заборони, наприклад, розхитувати крісло пасажира попереду чи грати в ігри на всю гучність без навушників в громадському місці без сумніву засмутить.
Прошу дотримуватися правил спільноти, не хамити, не ображати один одного, не переходити на особистості.
автор Я Вас не боюся • 12 августа 2023
Ось посилання https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3384525

_Alekssandra_• 12 августа 2023
Дистанцироваться с родителями этого ребёнка.
Котики-муркотики• 12 августа 2023
Автор тієї теми все вірно зробила. Якщо люди не поважають чуже майно та простір - нема чого поважати їх. Так само в кріслі пасажира - якщо вам дитина штовхає крісло - почніть порушувати простір тієї дитини, зніміть шкарпетку та повісьте її на спинку свого крісла більшою частиною до дитини або вмикніть на телефоні порно та дивіться так, щоб і дитині було видно. Зробіть так, щоб вони мали теж незручності, щоб вже вони шукали з вами компроміс.
Злива інформації• 12 августа 2023
Я вообще считаю, что дети могут делать что хотят пока их действия не заходят в зону комфорта другого человека.
Расшатывать или стучать ногами по креслу спереди я категорически б не разрешила
автор Я Вас не боюся • 12 августа 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Клас, дякую за пораду 👌🏻 закачаю собі порно в телефон на всякий випадок
Злива інформації• 12 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не надо, мне кажется это не законно) просто поднимите планшет вверх и начните листать фотки с журнала плейбой)
Щедрик• 12 августа 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Про порно перегиб, носок норм👍👍👍

Апрель Ивановна• 12 августа 2023
Я б недомамку такої дитини доставала
КараПузовна• 12 августа 2023
Голосовалку нужно было добавить, сколько мам на резкие вопли посторонних реально сделают замечание ребенку, а не пошлют в лес))). Там тему надо читать, сначала автора вроде и пытались поддержать, но когда она начала писать, то резко все стали на сторону семьи той. Залог я так и не поняла вернула она или нет.
Ну вообщем если тему почитать, то яжемать там как раз автор.
А детей, конечно, нужно воспитывать. И чужим детям замечания делать нельзя, только через родителей общение.
tarveldy• 12 августа 2023
З усіма можна знайти спільну мову, але ж чим автор відрізняється від своїх гостів? Нічим, тому так і виходить, і там і там суспільний бдсм
Мира всем• 12 августа 2023
Була свідком у літаку.
Дитина років 6-7 лупила по кріслу жінки років 65-70, видно що інтелігентна, вона дуже вічливо звернулася до мами дитини з проханням так не робити, вона це зробили тричі, бо не допомагало, потім встала і сказала дитині, що відірве йому ноги, запхає у дупу так, що він більше бігати ніколи не зможе, якщо він не перестане, як рукою зняло, сидів рівненько до кінця польоту)))
Розумію, що не педагогічно, але розумію і підтримую, іноді інакше ніяк.
автор Я Вас не боюся • 12 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Там немає про завдаток нічого, то порадниці щось повигадували .
автор Я Вас не боюся • 12 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Як в тому випадку можна було знайти спільну мову? Які варіанти?
КараПузовна• 12 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вы перечитали все страницы? Быстро же. Много раз автора спросили о залоге, она очень скромно ответила, что не обязана отчитываться. Как то двойственно. Хотя мы же тут не автора той темы обсуждаем? 20 страниц прошлой темы достаточно обсудили уже ту ситуацию.
Тут мы о воспитании вроде как говорим. Всех, не только детей.
Khmelnichanka• 12 августа 2023
В літаку я б звернулась до батьків дитини.
Ввічливо :).
А з тією тему порівняння з літаком не зовсім доречне, бо в літаку стуканням по сидінню дитина реально заважє стороннім людям.
А в тому випадку - господарка житла - то не стороння омоба, а зацікавлена людина. Як має певні домовленності з гостями і певний прибуток від них. Відповідно, може мати і певні незручності.
Я не кажу, що треба громити все, що не твоє, )))))), я лиш до того, що претензії господині до стрибаючої на ліжку трирічки і невдоволення пасржирів від гупання стлроньої дитини по кріслу в літаку - то трохи різне.
автор Я Вас не боюся • 12 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Так, ви праві. Давайте не будем того автора обговорювати. Виховання дорослих також не стосується мого запитання, бо вже пізно і дорослому індиго навряд чи є справа до маминих зауважень.
КараПузовна• 12 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Сказать что если что то испортят, то обязаны заплатить за это. Не вариант?
Там хозяйка и гости нашли друг друга. Первая без дохода осталась, вторые без ночлега. Потому что общаться не умеют. Ну такое.
автор Я Вас не боюся • 12 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Ввічливо :).
Як для мене що гупання по кріслу, що ламання моїх меблів це дійство, яке я неодмінно припиню бо мені не ок. Навіть якщо забронювали квартиру, навіть якщо заплатили за оренду.
автор Я Вас не боюся • 12 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Нащо це власнику квартири? Потрібно похапцем шукати меблі і обирати з тих, що є, доставка, збірка. Час на це витрачати. А де спати наступним орендаторами? Якщо відмовляться платити? Іти в суд?

Бачу_майбутнє• 12 августа 2023
там написала і повторюсь: писати на хазяєв таких місць відпочинку відгуки і ставити низькі оцінки! хай бізнес нагнеться, раз беруть на відпочинок подібний контингент, який крикамм псує відпочинок нормальним людям:)
КараПузовна• 12 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
А я вас узнала, в той теме о детях индиго адвокат или клон автора писала.
Конечно невоспитанные дети это ужас. Но много ли их вы видели? Лично я одного, но там и мать волшебная на всю голову, другим она его и не могла воспитать. И искать общий язык с такой только опускаться до её уровня.
Но это реально один такой ребенок. Остальные все дети в моем окружении адекватные и их родители тоже. Так что неадекватов не так и много. Проблемы случаются когда они стыкаются друг с другом.
Бачу_майбутнє• 12 августа 2023
Ответ дляМира всем
Була свідком у літаку.
нормально сказала! зараз вас такі ж мамки роздеруть😂
бо сміливі вони тільки на форумі, в житті таке затикає рота і шипить до бубочки, зганяючи злість, перевірено недавнім відпочинком😁
Мандолина Бу• 12 августа 2023
В мене нещодавно була ситуація, 2 хлопа (років 13-14) брати почали скакати по моїй полці в потязі, скинули моі речі, хлопці були не з цього купе, а просто прийшли познайомитися з дівчатами того ж віку, що їхали на бокових полицях з мамою. Я ж як нормальна людина лишила місце на нижній полиці без матрасу і поствлі щоб зручно було зверху злізти чи присісти і получила залізших в кросАх хлопців, ввічливі прохання не допомогли, допомог провідник, скандал і запрошення батька хлопців який накрутив їм вуха. І я зрозуміла що от хабалкам простіше живеться 😅 І тих хто не пускає нікого на свою нижню полицю теж зрозуміла
Khmelnichanka• 12 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ви здаєте житло подобово? І розраховуєте на те, що пімля еожного заїзду, після всіх гостей, після не одного місяця оренди - житло буде в такому ж стані, як і при першій здачі? Тоді Вас чекають багато розчарувань. Бо крім ’естесственного износа’ є ще форсмажори і всілякі неприємності. І госиі можуть завдати випадковихт збитків, навіть не будучи впндалами. І посуд може розбитись, і плямиина постільному з´явитись, і ключі загубитись і ще багато чого. Ну, і свині середьгосией теж трарляються. Які бвлими рушниками дупу витирають, шампанське п´ють аиелючно в ліжку і відкривають пляшку там же :), використовують бокали в якості попільничок і т.п. Стрибаюча на ліжку трирічка - то фігня в порівнянні х деякими іншими нюансами. І люди, що займаються орендою, поатнні бути готові до таких моментів. Я не кажу, що треба все пробачати і не звертати уваги на завдану шкоду. Я лиш про те, що жля таких випадків існує депозит, штрафи і т.д. Але таке буде завжди. ’ Издержки проіессии’. Ну, і додам, що це ж і бізнес, з якого автор має прибуток. Тобто, всіляко - різні ’сюрпризи’ - меють бути закладені в прорахунок вартості оренди і т.д. Не буває чистого прибутку з повітря. А в оренді житла існує ще й поняття ’ естесственного износа’. І періодично тому житлі треба буде оновлювати посуд, постіль, робити ремонт меблів чи сантнхніки. Такі реалії )))). Знову ж, я не про те, що свідомо нищити чуже майно, - це норма. Я про те, що ситація з попередньої теми і ситуація про літак - це і близько не одне й те ж саме.
КараПузовна• 12 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Это бесполезно. Там автор хочет слышать только какая она молодец. Никакие советы и объяснения ей не нужны.
автор Я Вас не боюся • 12 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Я нікого не запевняла, що це одне й те саме, я про поважані кордонів вцілому на прикладі деяких випадків
Блондинка в Законе• 12 августа 2023
Да, автор молодец. Автор имеет полное право не сдавать свою собственность кому попало. Алкашам, бомжам, неадекватам. Она вообще не обязана отчитываться в своих действиях, если не нарушает закон.
Судя по комментам в предыдущей теме, воспитанием детишек озадачиваться большинство мамаш не считает нужным.
автор Я Вас не боюся • 12 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Ви про що? Який адвокат і клон?)
В моєму близькому оточенні немає таких дітей, але в соціумі часто з такими стикаюсь. Також працюю в сфері обслуговування, такого надивилася .
tarveldy• 12 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так, можна , варіантів безліч
БальзаковскийВозраст• 12 августа 2023
Ваша ситуація з ліжком і питання в цій темі ніяк не повʼязані