Дуже дуже вумна• 12 августа 2023

Яка лабораторія дешевша Сінево чи Діла чи Дніпролаб?

Потрібно здати аналізи, а ціни на аналізи так виросли, якій лабораторії можна довіряти і щоб ціни не кусалися.
Платье Длинное бальное• 12 августа 2023
по акциям надо смотреть, когда как
Тень льва• 12 августа 2023
Здаю в ділі з промокодами
ДелайКак_Я• 12 августа 2023
Положите в корзину необходимые анализы в разных лабораториях и увидите разницу. В Синево знаю при оплате онлайн работает скидка -10%, плюс анализы пакетами дешевле
Да будет так• 12 августа 2023
подивіться ціни і порівняйте
МинерАлочка• 12 августа 2023
Зайдите на сайты и сравните цены, + акции+ промокоды, кто его знает где дешевле в данный момент)). Вы хотите чтобы мы за вас вашу работу сделали))?!
Инеш• 12 августа 2023
Як раз для вас
Пугачиха• 12 августа 2023
Ответ дляИнеш
Як раз для вас
Дякую, якраз в пн мала туди йти, всі разом на 3500 аналізів назначили
автор Дуже дуже вумна • 12 августа 2023
Ответ дляМинерАлочка
Я хочу щоб такі як ви не заходили в тему.
автор Дуже дуже вумна • 12 августа 2023
Ответ дляИнеш
Як раз для вас
Спасибі❤️
Инеш• 12 августа 2023
Ответ дляПугачиха
На здоров´я
Инеш• 12 августа 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Спасибі❤️
На здоров´я
жижифреймут• 12 августа 2023
сінево є знижки, якщо замовляти онлайн
Лялькодзьоб• 12 августа 2023
Зараз все дорого, тому важливо щоб не перездавати. Сінево
Колишня муза• 12 августа 2023
Мне сегодня Аптека низких цен прислала по вайберу:
🔬 *Серпень - слушний час перевірити стан здоров’я*. Мережа аптек *АНЦ та медична лабораторія ДІЛА* продовжують свій проект турботи та *дарують знижку 20%*

(fire) *20% знижки* на 🧪 дослідження в лабораторії *ДІЛА* для вас *за промокодом ANC20* впродовж серпня!

*Скористатись знижкою* просто:
(checkmark) *Виберіть* необхідне вам *дослідження;*
(checkmark) *Завітайте в* будь-яке *відділення ДІЛА по всій Україні;*
(checkmark) *Назвіть промокод ANC20* при оформлені замовлення в Діла.

(diamond) Пропозиція *діє до 31.08.23 р.*

_Знижка не застосовується до всіх алергологічних досліджень (в прейскуранті Алергопанель), преаналітичного етапу, послуги «Виклик медсестри додому», придбання сертифікатів та не діє на сайті._
Аноним_Русалка• 12 августа 2023
Сінево
НетЕщеНаверное• 12 августа 2023
Мені Сінево більше подобається
Меня не звали• 12 августа 2023
Залежить від аналізів. Я в Сінево зазвичай здаю, там при оформленні на сайті є знижка 10%.
Усатая полосатая• 14 августа 2023
В Дніпролаб не дорого і біля мене є відділення то або там, або в Ескулаб. В Ескулаб ціни не високі, і часто знижки - єдиний мінус відділення трохи далеко від нас, але є в мене біля роботи то я коли маю здавати то виїджаю раніше. Минулого тижня сімейний лікар мамі призначив ЗАК, Протромбіновий тест, Ліпопротеїди, Тригліцериди і Ниркові проби. Я дивилась де здавати то в Ескулаб знайшла акцію де на ці та ще пару аналізів зараз знижка 50% . Може комусь ще в нагоді стане https://esculab.com/akciya--znyzhky-na-diahnostyku...
автор Дуже дуже вумна • 14 августа 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Дякую, ніколи не робила в Ескулаб, то і сумніваюся, хоча біля мене є всі ці 3 лаби Сінево, Діла, Ескулаб, і Дніпролаб є тільки трохи дальше.