milanaaaa• 12 августа 2023

мені здається, я вагітна, навіть після прийому екстреної контрацепції

дівчата, поможіть
так, вийшло, що порвався през
я не знаю , що там було і тп, за три години після я в аптеці купила постинор, випила одну таблетку, через пів години другу
місячних зараз точно не має бути, вони мають буду через днів 15. але чомусь тягне внизу живота , як при місячних
є варіант , що я вагітна ?
К.а.л.и.н.а• 12 августа 2023
другу треба пити через 12 годин, ви не вагітні, але ви порушили правила прийому і може бути гарний збій циклу, тому і самопочуття таке
Лена-018b• 12 августа 2023
Идите к гинекологу!!!!!
автор milanaaaa • 12 августа 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
мені в аптеці сказали, що через пів години прийняти
збій - так збій, це виправиться з часом, мене це не так хвилює, як той факт , що я можу бути вагітна
автор milanaaaa • 12 августа 2023
Ответ дляЛена-018b
Идите к гинекологу!!!!!
так три дні пройшло після того, гінеколог не зможе мені сказати точну відповідь
Nataliiazp• 12 августа 2023
Ні, тягне, то скоро підуть.
Але варіант, що вагітна є, але мізерний.
Скоріш за все чекайте. Якщо ви не о та, яка їх кожен раз приймає, була тут в темах
автор milanaaaa • 12 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
Ні, тягне, то скоро підуть.
я прийняла перший раз
Fotografkiev• 12 августа 2023
Коли ви приймали таблетки? На скільки мені відомо, то постинор викликає щось схоже на місячні. Тобто вони почнуться раніше.
автор milanaaaa • 12 августа 2023
Ответ дляFotografkiev
Слава Богу
Лена-018b• 12 августа 2023
Ответ дляmilanaaaa
Через 10 дней можно купить тест и проверить.
автор milanaaaa • 12 августа 2023
Ответ дляFotografkiev
таблетки приймала три дні назад
через три години після па
Nataliiazp• 12 августа 2023
Ответ дляmilanaaaa
я прийняла перший раз
Другу треба прийняти через 12 годин.
Але якщо в дві відразу, то просто навантаження на вас буде більше
Elena1823• 12 августа 2023
Ну да, вы рано приняли вторую.
Беременность не наступит, не переживайте.
Fotografkiev• 12 августа 2023
Ответ дляmilanaaaa
Слава Богу
Це мені знайома розповідала про них.
Ось знайшла «Через кілька годин або днів після прийому препарату у жінки повинні піти кров’янисті виділення. Вони йдуть з різною інтенсивністю 3 або 5 днів. Це ознака того, що вагітність не настала (відбулося відторгнення з поверхні слизової оболонки матки, до якої ембріон зазвичай кріпиться). Для повної гарантії слід провести контрольний тест..
milawwwka• 12 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
Другу треба прийняти через 12 годин.
Треба прийняти відразу 2 таблетки,кровотеча можлива
Ksenia-e9d7• 12 августа 2023
Принимала Постинор раза 3 в жизни, всё ок. Ни беременности, ни последствий, ТТТ