Дівчатка взяли півтора місяці назад хлопчика йорка. Вже такий зарісший, що то капець. Хочу зробити гігієнічну стрижку, а також трошки вкоротити шерсть на тулубі, бо вже збивається в колтуни. Але кажуть, що до 4 місяців стригти не можна. У когось був такий досвід? Чи все нормально потім з шерстю?
Сусановна• 13 августа 2023
С шерстью все нормально будет. Но странно что у такой крохи колтуны ,там же шерсть ещё совсем детская. Пересмотрите питание. Рано Вы взяли малышика.
Ответ дляСусановна
Харчування royal canin pappy, по вечорам через день ввожу натуральне харчування.
Сусановна• 13 августа 2023
Ответ дляЗ нами Бог - тому ми Переможемо
Я не супер специалист ,но меня бы напрягло . Шерсть блестит?
Ответ дляСусановна
Блестить. Я думаю, що справа в тому що він шилопоп малий)) в нас у кімнатах два коври і він ганяє по ним цілими днями з іграшками. Колтуни з´являються ближче до задніх лап. Я його вичесую кожного дня, але бачу що саме там йому це приносить дискомфорт.
Ласкове телятко• 13 августа 2023
Я думаю, если вы не планируете отращивать длинную шерсть, то можно и постричь. Если у вас уже в три месяца колтуны, то вы не научились ухаживать за шерстью. Нужны маски, спец расчески и ежедневное тщательное причесывание со спреями.
Кучерявочка• 13 августа 2023
Якщо ви не збираєтеся відрощувати шерсть і ліпити з нього виставкову собаку, то пострижіть маля й не мучте його
Ответ дляЛаскове телятко
Довгу шерсть не збираюсь відрощувати. Роблю маски, розчісую зі спец спреєм щоденно.