Бесконечность-не предел• 13 августа 2023
Що мені вже треба робити з обличчям?
Птоз і все таке вже, мабуть, є. Абсолютно в цьому всьому не розбираюсь.
Заставляличка• 13 августа 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Имея пару тысяч дол. лишних, вы себя до такого довели?
Тут всегда играет роль вопрос приоритетов. У меня с 25 лет заломы на лбу, но они меня никогда не парили, деньги были всегда, но к косметологу ходила очень редко, только когда на лице появлялось много просянок.
А сейчас в 45, когда они уже глубокие, хочу феноловый пилинг или какую-то мощную шлифовку чтобы разгладить лоб, но пока изучаю вопрос. Разглажу и снова не буду ничего делать так как мне лень.
Заставляличка• 13 августа 2023
Автор, вам шлифовку от рубцов нужно сделать и не одну, если вы хотите ровную кожу. И я бы очень медленно немного похудела. Параллельно делала бы массажи лица, чтобы оно не ’упало’ от похудения.
Бесконечность-не предел
• 13 августа 2023
Ответ дляОколовита
Якщо у Вас прямо зранку «жир аж капає», то у Вас неправильний догляд за шкірою. Скоріше вона зневоднена. Мала таку ж проблему колись, але користувалась матуючаю косметикою, а треба було навпаки максимально зволожувати. Вже багато років як забула про цю проблему.
А от на рахунок рубців - певно тільки апаратна косметологія справиться. Знаю, що є якісь ще засоби від рубців, пілінги для постакне, але не впевнена, що вони сильно допоможуть.
В мене взагалі ніякого догляду немає)
Околовита• 13 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
В мене взагалі ніякого догляду немає)
Уууу, не треба так 😣
То ж і маєте такі проблеми зі шкірою. І пігментація, і висипи, і жирний блиск… всього цього можна ж було не допустити, якщо б користувались доглядало косметикою. Ну, ви що! Ви ж така гарненька пані. Запишіться до косметолога та підберіть догляд та процедури.
Бесконечность-не предел
• 13 августа 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
В мене інші пріоритети в житті. Так буває)