Бесконечность-не предел• 13 августа 2023
Що мені вже треба робити з обличчям?
Птоз і все таке вже, мабуть, є. Абсолютно в цьому всьому не розбираюсь.
Бесконечность-не предел
• 13 августа 2023
І може є якісь процедури, щоб почистити від рубців?
Бесконечность-не предел
• 13 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Мені здається, просто схуднути трохи і шкіру полікувати
То рубці, раніше були прищі страшні. А які процедури це лікують?
Свисток ля-минор• 13 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Лазер
Ручки-Крючки• 13 августа 2023
Кажуть, що від рубці - це шліфовка. Пігментацію пілінги можуть прибрати.
Бесконечность-не предел
• 13 августа 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
У Вас красивые губы
Дякую! Хоч одне шось))
Ручки-Крючки• 13 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Ну таке
Що «ну таке»? Самі ж написали лазер. Лазер що робить? Шліфує. Просто поганий настрій зранку?
Одяг та сумки• 13 августа 2023
от рубцов шлифовка к косметологу идите часто консультации бесплатно.
Луноликая Вика• 13 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Все можна зробити, але тільки при наявності достатньої кількості фінансів
Бесконечность-не предел
• 13 августа 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Ну пару тисяч доларів досить?
Бесконечность-не предел
• 13 августа 2023
Ответ дляSo_so
Мне кажется у Вас овал ок, кожа плотная и губы красивые, но состояние кожи нужно улучшить. Мне тоже 43, кожа сухая, тонкая, я как шарпей, один плюс, никогда не сталкивалась с высыпаниями.
В мене все життя шкіра жирнюча і проблемна. Навіть зараз з ранку жир аж капає) Кажуть, жирна шкіра пізніше старіє. Але ж і краси в прищах та рубцях мало
Луноликая Вика• 13 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Ну пару тисяч доларів досить?
В залежності від бажаного результату
Я доречі птозу у вас не бачу
Щоб зробила я - фракс+фактора або морфеус + фракс - це лазери.
Хочеться бачити більш гострі кути - можна проколоти ліполітики
І ще б можливо смас на ультираформері 4.
Шия - інєкції
Ну і доглядові процедури ніхто не відміняв
Я доречі птозу у вас не бачу
Шия - інєкції
Танцепесенная• 13 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Жирность можно нормализовать курсами пилингов у хорошего специалиста.
Но это задача не на один раз
Файна пані• 13 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Так, старіє пізніше, але швидко. При менопаузі жирність суттєво знижується і понеслося((
За рахунок того, що шкіра щільна, шурує до низу просто катастрофічними темпами. Допомагають це хоч трішки нівелювати масажі обличчя. Тільки потрібно підібрати кваліфікованого спеца, який у масаж включає і шийний відділ, а не просто по обличчю возюкає.
Ще слідкувати на поставою обов´язково.
З масок - альгінатні гарно підтягують. Наносити на обличчя і шию.
Ще слідкувати на поставою обов´язково.
Дон Пэдро• 13 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Лазер, косметика тут безсильна, нажаль
Почему же, программа Обаджи с ретинолом сделает тут идеал, наоборот эта кожа выдержит и 1% ретинол легко
ЛюбимаЯНЬ• 13 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Ну пару тисяч доларів досить?
Имея пару тысяч дол. лишних, вы себя до такого довели?
Околовита• 13 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Якщо у Вас прямо зранку «жир аж капає», то у Вас неправильний догляд за шкірою. Скоріше вона зневоднена. Мала таку ж проблему колись, але користувалась матуючаю косметикою, а треба було навпаки максимально зволожувати. Вже багато років як забула про цю проблему.
А от на рахунок рубців - певно тільки апаратна косметологія справиться. Знаю, що є якісь ще засоби від рубців, пілінги для постакне, але не впевнена, що вони сильно допоможуть.
Путающаяся• 13 августа 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Можливо у автора тільки зараз зʼявилася фінансова можливість та й час, не думаєте?