Каляка маляка• 13 августа 2023
Девочки помогите скажите что я не одна такая
Повезли в кардиологию пульс 144, давило сердце
Кардиограмма плохая возможно из-за такого пульса
Я схожу с ума девочки
Я не могу справиться со стрессом.
В больницу меня не положили , дали гидазепам , толку ноль. Потом дали конкор и укололи эглонил- полегчало.
Мне страшно , я всего боюсь.
Выйти на улицу, боюсь людей , всего
Тяжело больной отец , как могу помогаю, что надо делаю, уколы системы .
После сделали кардиограмму сказали нормальная.
В пн может подойдут в дневной стационар .
Сегодня нужно закупить лекарств отцу и мужу а я из дому выйти боюсь.
Заплетала дочку немного успокоилась.
К психотерапевту тоже записали завтра.
Мне поможет психотерапевт или это сердце ?
Я так боюсь просто реву как сумасшедшая что не могу помочь отцу.
Я схожу с ума девочки
Я не могу справиться со стрессом.
Мне страшно , я всего боюсь.
Выйти на улицу, боюсь людей , всего
Заплетала дочку немного успокоилась.
К психотерапевту тоже записали завтра.
Каляка маляка
• 13 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Виражена тахікардія супроводжується нестачею повітря, іноді аж до задухи.
Двічі була тахікардія лише 140 уд./хв. і підвищениний АТ (особливо діастолічне значення), то взазалі напад задухи був (дімала що вдушуся) і біль стисткаючий у серці. Викликали ’швидку’, але вони навіть без ЕКГ приїхали, але необхідні уколи вкололи, від госпіталізації відмовилася. Потім ще був такий напад тахікардії з задухою, що прийшлося викликати ’швидку’. На той період був вдвічі підвищений Т4 і після міокардиту був майже постійно прискорений пульс. Тепер вираженої тахікардії немає, буває іноді. Є зміни на УЗД серця. На ЕКГ постійно одне і теж. На тропонін ніколи аналіз не здавала.
Аналіз тропонін - це маркер пошкодження міокардіоцитів.
Тропонін у Вас в нормі?
УЗД серця проходили?
Анемія може супроводжуватися тахікардією.
Тропонін у Вас в нормі?
УЗД серця проходили?
Чекайте зараз знайду
Ось подивіться будь ласка
Анемія в мене є
В мене все попереду всі обстеження
Ось подивіться будь ласка
Анемія в мене є
В мене все попереду всі обстеження
Та легко!• 13 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Чекайте зараз знайду
Ось подивіться будь ласка
Анемія в мене є
В мене все попереду всі обстеження
Ось подивіться будь ласка
Анемія в мене є
В мене все попереду всі обстеження
Аналіз крові на рівнь тропоніну Т якісний в крові негативний.
Яка саме тахікардія - синусова, суправентрикулрна, шлуночкова?
Холтерівське моніторування ЕКГ проходили?
Каляка маляка
• 13 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Параксозимальна
Короче я не памʼятаю точно як правильно
На зольному черга 😱
Можливо вдасться ехо завтра зробити
А що значить цей аналіз ?
Короче я не памʼятаю точно як правильно
На зольному черга 😱
Можливо вдасться ехо завтра зробити
А що значить цей аналіз ?
Каляка маляка
• 13 августа 2023
Ответ дляТа легко!
На холтер черга , чекати довго *
Та легко!• 13 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Параксозимальна
Короче я не памʼятаю точно як правильно
На зольному черга 😱
Можливо вдасться ехо завтра зробити
А що значить цей аналіз ?
Короче я не памʼятаю точно як правильно
На зольному черга 😱
Можливо вдасться ехо завтра зробити
А що значить цей аналіз ?
В заключенні ЕКГ має бути вказано яка тахікардія.
Каляка маляка
• 13 августа 2023
Ответ дляТа легко!
пароксизмальная тахикардия
Та легко!• 13 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Параксозимальна
Короче я не памʼятаю точно як правильно
На зольному черга 😱
Можливо вдасться ехо завтра зробити
А що значить цей аналіз ?
Короче я не памʼятаю точно як правильно
На зольному черга 😱
Можливо вдасться ехо завтра зробити
А що значить цей аналіз ?
Негативний, що ураження міокарду інфактом немає.
Та легко!• 13 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
пароксизмальная тахикардия
Тільки Холтерівське моніторування ЕКГ може прояснити, яка то тахікардія (суправентрикулярна, синусова, шлуночкова). Якщо приступ пароксизмальної тахікардії буде у період проходження Холтеру ЕКГ. Покаже відсоток тахікардій за добу. Відсоток брадікардії (якщо буде). Також екстрасистолію і блокаду (якщо будуть). Також зміни зубця Т і сегменту ST.
Можна встановити холтер на 1, 2, 3 доби, тиждень, 2 тижні.
У Вас черга на проходження Холтеру ЕКГ. Це у поліклініці чи медичному центрі?
У нас у медичному центрі можна і на наступний день записатися на Холтер.
Каляка маляка
• 13 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Це кардіологічний центр
Кажуть людей дуже багато.
Я кажу та кладіть мене у лікарню і капайте що небудь , якісь вітаміни для серця спостерігайте
Мені дома тривожно.
А вони кажуть ми навіть з 30000 екстрасистолами не кладемо у лікарню
Кажуть людей дуже багато.
Мені дома тривожно.
Каляка маляка
• 13 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Завтра ще треба здати гормони .
Я здавала їх давненько.
Та легко!• 13 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Це кардіологічний центр
Кажуть людей дуже багато.
Мені дома тривожно.
Кажуть людей дуже багато.
Мені дома тривожно.
Так, тепер важко на стаціонарне лікування попасти.
Потрібно електронне направлення від сімейного лікаря, потім, коли буде приступ викликати ’швидку’, є шанс, що госпіталізують (але не завжди у ту лікарню, у яку людина хоче).
Знаю госпіталізують при підозрі на інфаркт, прогресуючу серцеву недостатність, гіпертронічний криз ускладнений, інсульт, миготливу аритмію...
У ту лікарню, куди у нас везуть на госпіталізацію, як би погано не було, не погоджуся їхати. На обстеження і лікування до кардіоцентру попасти важкувато, я і не рипаюся... Тому і проходжу обстеження у медичному центрі. УЗД серця проходила, понаходили... Настрій зіпсувався... Але до кардіолога ще не дійшла... Раніше часто займалася самолікуванням, а тепер у тупіку...
Каляка маляка
• 13 августа 2023
Ответ дляТа легко!
У вас є болі в серці ?
Та легко!• 13 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
У вас є болі в серці ?
Так, є болі. Як при стенокарді або стискаючі. Також буває виражена слабкість і відчуття нестачі повітря (буває виражене). По УЗД серця - стеноз аортального клапана (проявляється фіброзними змінами аортального клапана і аорти), недостатність аортального клапана 1 ст., легка гіпертрофія стінок лівого шлуночка, регургітація трикуспідального клапана і мітрального клапана мінімальна. Пройшла УЗД серця, тому що 2 роки було набухання шийних вен зліва. Нервую часто. Початок цього року був важким.
Та легко!• 15 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Завтра ще треба здати гормони .
Я здавала їх давненько.
Навіщо в каріології колять Еглоніл при тахікардії?
Прочитала інструкцію,зацікавило чому... Побічних ефектів багато і з боку серцево-судинної системи є побічні ефекти - пов´язані з пульсом (ритмом).
В період, коли була у мене постійна тахікардія, то більше 10 років була на бета-блокаторах постійно, різні призначали.