Мамина корзиночка• 13 августа 2023

Нутрілон суміш після 1.5 року доцільно чи ні?

Файно Замало• 13 августа 2023
Суміш непотрібна дитині,що вже перейшла на дорослий стіл. Але якщо дитина хворобливо прив´язана до пляшечки, то вона може їсти суміш,шкоди не буде

Чижик Пижик• 13 августа 2023
Моїй два ще їсть вночі і зранку . Прийому що вже їсть все з їжі , але нутрілон не полишає . Просить
Чижик Пижик• 13 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Моя дотплШечки не прив’язана зовсім пьє з чашки , але суміш любить вночі з’їсти у ві сні і зранку
Квітка папороті• 13 августа 2023
Звичайно, поки дитина сама не відмовиться
Ноунэйм• 13 августа 2023
Як мінімум років до 3 ЖКТ дитинки ще незрілий і не може засвоювати коров´яче молоко.
Бутерброд з ікрою• 13 августа 2023
Моєму скоро 3,а все ще просить,особливо зранку і на ніч,чому ні?( магазинного та від корови не хоче)
Коварная Зая• 13 августа 2023
Так доцільно ,особливо якщо дитина не повненька.
Санта Барбара• 13 августа 2023
Моя дитина була на Нутрілоні до 2-х років, потім до 3-х перевела на дитяче молочко Белаккт (це білорашка)
Каяспер• 13 августа 2023
Нет

Володарка мрій• 13 августа 2023
Після року вже молочко звичайне можна
автор Мамина корзиночка • 13 августа 2023
Ответ дляСанта Барбара
В можете сказати який саме нутрілон до 2 років
Бо я заплуталась
Санта Барбара• 13 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Бо я заплуталась
Нутрілон Джуніор
ku4eravaku4erava• 13 августа 2023
У нас был кефир с бутылки, компот и сок
ЛолитаНеРазлита• 13 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Болезненно привязана …
Это про моего младшего
Он искусственник, сейчас 1.6 не могу убрать смесь …
Зубов больше 20
Обычную еду взрослую до 5 кусочков съест и хрен заставишь дальше …
Будет голодать и ждать ту бутылку ….
Берём милупу от 18м…
Не знаю уже что делать
И танцую над ним с той едой …
Бутылка и все …
Но он и без соски у нас, сразу не взял - как что палец большой сосет 🙈