Тріль підпільний• 13 августа 2023
Посоветуйте, пожалуйста, гинеколога и маммолога в Киеве ( левый берег)
Посоветуйте гинеколога и маммолога желательно ПОХ. Только частная клиника. Спасибо
СамавиховуюКота• 13 августа 2023
На Лівому березі не знайшла.Знайшла мамолога- онколога,клініка Верум,на м.Деміївська.Аксенов.Людина -фахівець своєї справи.
Нетутешня• 13 августа 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Аксенов уехал из страны ещё в феврале.
СамавиховуюКота• 13 августа 2023
Ответ дляНетутешня
Аксенов уехал из страны ещё в феврале.
Шкода.Мені він діагноз встановив відразу,до цього півроку бігала по онкологам.
Нетутешня• 13 августа 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Так, крутий спец. Теж в нього спостерігалась.
Помінчук Д. В. теж супер, але до нього черга 3 місяці.