ЛісАпетная• Изменено 13 августа 2023
Чи піднімати ціну оренди за однушку в Києві?
Люди живуть, але платять 5000 грн + комунальні. Правий берег, від метро їхати 15 хвилин, але транспорту досить ходить, кожні пару хвилин у годину пік. Ремонт зробили перед війною, не дизайнерський, але й не бабусин. Килимів нема)
На кухні типу сканді - сіре з білим, та плитка змішана біла+ під дерево, санвузол щоправда полінувалися, просто пофарбували навіть плитки немає окрім звісно підлоги.
Унітаз новий, ванна стара. Всякі змішувачі, полички та інша мілкота - нові, меблі в кухні нові, але з недорогих. Техніка - холодильник, пралка, бойлер, все тоді ж куплялося, одразу перед війною нове.
В кімнаті здоровенне двоспальне ліжко з гарним ортопедичним матрасом, в мене навіть вдома менше. Поверх другий. Хрущ. Газ плита (теж нова). Парадне норм, чисте. Сусіди адекватні. А, ще балкон є, але не засклений.
Думаю піднімати ціну, але не знаю чи варто, та якщо варто, то на скільки. Хто здає, поділіться будь ласочка що й як.
Ну що ви, мамо!• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
ну справа в тому, що вони ось на днях будуть платити, й я тоді скажу, що вже з наступного місяця піднімаю, бо я ж не можу прийти та сказати давайте більше
в мене за договором я маю попередити про підвищення оренди за 30 днів. це стандартний пункт, ніколи заперечень не було.
Красавица писяная• 13 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Работать не пробовали?
Или вам просто для семьи не хватает этой 1000, поэтому надо поднимать?
Помню знакомая у меня повышала арендам потому что платила кредит и вот аренда полностью зависала от кредита
Може працювати автор, може не працювати, її квартира - її діло. І яку вартість визначить, стільки і будуть платити квартиранти, як не ці, то інші знайдуться
Вишнёвая Леди• 13 августа 2023
Мінімум 7000 ціна такій квартирі, можна за 8 000 здати.
Попередила би про підвищення до 7 000, якщо ні, то здасте навіть дорожче.
ХвостПистолетом• 13 августа 2023
Ответ дляНеначасі
Ви так пишете: нова плита, бойлер і т.д.
Ви хотіли без них здати ?
Ну наявність бойлер не є обов´язковим в категорії хрущ за 5000 як і мультиварка, посудомойка..
Соображалочка• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
ну я за 10 000 ставити не збираюся, вище вже писала, що мені краще менше грошей та адекватні квартиранти, але 5000 вважаю зараз вже замало
ще раз - в мене довоєнна ціна була 8500, саме ці люди на цю ціну погодилися, але почалася війна, жили безкоштовно 3 місяці, а потім стали платити 5000
Якщо ті самі, то і до 8 можна піднімати
Соображалочка• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
от я й думаю, як так їм підняти, щоб не здивувалися на скільки підняли)
Якщо спочатку вони зняли квартиру з 8500, потім кілька місяців безкоштовно, потім рік за 5000, то вже можна і сказать, що плануєте повернути початкову вартість оренди
Жинси на дитину• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
з чого такий коментар? я думаю підняти до 6000 але вагаюся чи піднімати, чи лишити 5000
Піднімайте до 7000.
Ми самі арендуємо. То у Вас занадто низька ціна за таку квартиру.
Байрактара• 13 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Работать не пробовали?
Так может арендаторы тоже попробуют работать, чтобы эта тысяча не была для них критической?
ЛісАпетная
• 13 августа 2023
Ответ дляOks_kis
А кто именно живет?
Переселенцы из зоны активных боевых действий?
Я бы в таком случае не поднимала, иначе можно поднять на 2-3 тыс
не переселенці, вони з Черкащини, працюють, двоє дорослих, ще й котика завели, коли оселилися, але я попереджала одразу, що дозволяю з тваринками, звичайно, якщо це не слоненятко)
Полонянка SexShop-а!• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
я ніколи не підіймала, але минулого літа здала за 7 двушку у метро, то недавно попередила за 2 міс що буде 8 тис
до 6 підіймайте однозначно.
ХвилювАллочка• 13 августа 2023
Автор 5000 это цена комнаты, согласна с комментариями что ваша стоит минимум 8, если не больше.
ХвилювАллочка• 13 августа 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Піднімайте до 7000.
7000 за квартиру с новым ремонтом это тоже очень мало.
Жинси на дитину• 13 августа 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Може й мало. Але зразу піднімати з 5000 до 8000 чи 9000 буде занадто. Можна поступово.
ХвилювАллочка• 13 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Мы жили в новострое, всё на электрике за 13500 в месяц, сейчас аренда этого сегмента уже начинается от 21000, при том этаж высокий, генераторы на подъезде не стоят. В итоге уехали заграницу, здесь снимать дешевле. А тут в Киеве квартира, идеальная для отключений электроэнергии, всего за 150 евро…
А в какой европейской столице дешевле? Не подскажите?
ЛісАпетная
• 13 августа 2023
Ответ дляХвилювАллочка
ну вони вже 1,5 роки пожили, тож ремонт трішки не новий)
ХвилювАллочка• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Я не думаю что за 1ч5 года там что то заюзалось. 20 летние ремонты за 10 сдают аж бегом
ЛісАпетная
• 13 августа 2023
Ответ дляХвилювАллочка
ну може й так
Капризуля• 13 августа 2023
зараз на квартири піднялась ціна і всім не вистачає здається без торгу за 1годину навіть сама убита далеко від метро коштує від 6т
175см55кг19лет (она)• 14 августа 2023
Я знімаю за пʼять однокімнатну в новобудові, але дивлюся двокімнатну, просто підшукую не поспішаючи, я просто не розумію хто зараз буде винаймати за 10/12/15/17тис, і це простенькі, не «вау», якщо зарплати ріжуть як можуть, а комірне і ціни продукти тільки ростуть, я просто жахаюсь
миссДавеча• 14 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
ставьте 7000 грн. 8 тыс за однушку без ремонта - это странно.тем более далеко от метро. я сама плачу 7000 грн за однушку. 15 мин пешком к метро.это ее адекватная цена.
миссДавеча• 14 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
до 6 підіймайте однозначно.
эх,мне бы найти двушку на Дорогожичах за 8...
ЛісАпетная
• 14 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Ви мабуть коментар прочитали, а мій пост ні) однушка як раз з ремонтом, який закінчили перед війною, не супер-мега дизайнерський, але саме свіжий, нові меблі на кухні, в кімнаті стінка не ’вчорашня’ а їй 2 роки, з нових дизайнів теж, техніка нова вся, починаючи від плити, закінчуючи бойлером теж куплялася по закінченню ремонту
квартиранти які наразі живуть, були першими користувачами тієї техніки, із старого там залишилася тільки ванна та двері у с/в, все решта нове, вікна теж замінили на пластик
миссДавеча• 14 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
тогда ставьте 8000 грн смело.не стесняйтесь, это ваш маленький бизнес.предупреждаете за месяц о повышении. не захотят снимать по такой цене,как хотят .вы за день-два сдадите квартиру за 8000 грн. на минутку это больше,чем 200 долларов.
Шальная коклетка• 14 августа 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так, це замкнуте коло - комунальні ростуть, ціни на продукти ростуть і відповідно росте вартість оренди житла. Не може бути так, що все подорожчало, а ціна на оренду як і 2 роки тому. Ось таке непросте життя.
А ті, в кого немає коштів на оренду окремої квартири, будуть винаймати кімнату, або ж шукати руммейтера)
Матраскин Брат• 14 августа 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Бухарест, София
ХвилювАллочка• 14 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Бухарест, София
В бухаресте более мене 1 ка 300 евро,( в киеве это 10-12т) плюс космические коммунальные, знаете сколько там стоит кВт? 8 грн. Все лето работает кондиционер, плюс бойлер, потому что там проблема с гор водой. За софию ничего не знаю.
Матраскин Брат• 14 августа 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Я живу в Бухаресте в хорошем районе, где за прошедший год ещё ни разу не выключали горячую воду, так что бойлер это мимо. Кондиционер новый, энергосберегающий, электричество за июль вышло 30 евро. Вся комуналка - 80 евро. Аренда 300. Та квартира, что мы снимали до войны в Киеве, сейчас сдаётся за 22 000 грн, так что даже с таким электричеством нам жить намного дешевле здесь.
ХвилювАллочка• 14 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
150 кВт с кондиционером? Почему я вам не верю?)