ЛісАпетная• Изменено 13 августа 2023

Чи піднімати ціну оренди за однушку в Києві?

Люди живуть, але платять 5000 грн + комунальні. Правий берег, від метро їхати 15 хвилин, але транспорту досить ходить, кожні пару хвилин у годину пік. Ремонт зробили перед війною, не дизайнерський, але й не бабусин. Килимів нема)

На кухні типу сканді - сіре з білим, та плитка змішана біла+ під дерево, санвузол щоправда полінувалися, просто пофарбували навіть плитки немає окрім звісно підлоги.

Унітаз новий, ванна стара. Всякі змішувачі, полички та інша мілкота - нові, меблі в кухні нові, але з недорогих. Техніка - холодильник, пралка, бойлер, все тоді ж куплялося, одразу перед війною нове.

В кімнаті здоровенне двоспальне ліжко з гарним ортопедичним матрасом, в мене навіть вдома менше. Поверх другий. Хрущ. Газ плита (теж нова). Парадне норм, чисте. Сусіди адекватні. А, ще балкон є, але не засклений.

Думаю піднімати ціну, але не знаю чи варто, та якщо варто, то на скільки. Хто здає, поділіться будь ласочка що й як.
Кофе в лобби• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
ну от тому мені й здалося, що 6000 то цілком нормально буде, бо 5000 це якось безкоштовно вже
Да, 5000 прям бесплатно
А вот 6000 уже нет

Кусман Сиру• 13 августа 2023
Ответ дляШальная коклетка
Вважаю, що 10 000 грн - адекватна ціна для оренди такої квартири!
Автор, це ж Ваші гроші, Ваші витрати на ремонт, то ж не займайтесь благодійністю і піднімайте ціну.
Або займайтесь) це Ваш вибір)
Боже, да кому нужен хрущ со старой ванной без ремонта за 10000?
автор ЛісАпетная • 13 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Ну если у метро 15 минут, то это все 30. Дойти на остановку, дождаться маршрутку, сесть и молиться, что б не попасть с пробку.
ні, там насправді 10 хвилин їхати, а маршрутки зупиняються одразу біля метро, хто на Нивках був, той знає, туди йде три номери тролейбусів, один автобус, та купа маршруток, які одна за одною носяться
Мядуза аля моргонер• 13 августа 2023
Автор, честно если у вас там как вы все пИшете, те неплохой район до метро, новое все, 6000 мало. К сентябрю будет пик В Киеве.
Не захотят эти, найдете других.
Можете предупредить, чтоб по человечески было. Но 6000 это ни о чем. 4000 комнату сдают!!
Кофе в лобби• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Ну ехать 10, дождаться, дойти до остановки и тд
Это ж тоже время
Соображалочка• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
з чого такий коментар? я думаю підняти до 6000 але вагаюся чи піднімати, чи лишити 5000
До 6 можна спокійно піднімати. Можна спробувати і до 8, але навряд чи орендатори погодяться, може доведеться нових шукати
автор ЛісАпетная • 13 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Да, 5000 прям бесплатно
А вот 6000 уже нет
ну тобто Ви вважаєте, що 6000 це дорого?

я справді хочу зрозуміти що реально казати орендарям, щоб не сказати багато, але й щоб не втратити, здавати просто хату аби була, простіше замкнути пустою. бо комуналка не міліон там, тим більше при відключенні світла не вимикають гарячу воду та опалення

Не любовница• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
ну в нас же були приколи коли вимикали цю воду на все літо, ми й собі тоді поставили, бо якось до жовтня тупо не було

наразі всі балувані, хочуть бойлер(

у Вас хрущ 1-кімнатний чи 2?
1 комнатный, 28 кв.м, было такое одно лето, чтоб люди не возмущались по поднятию цен, у меня гар.воду только сегодня отключили. Как то переживу 2 недели с чайником.
Бойлер - это растраты хозяев, плюс обслуживание, да и свет сейчас не дешёвый.
автор ЛісАпетная • 13 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не захотят эти, найдете других.
ну звісно попереджу, в нас оплата по 15 числах, от як раз скажу, що вже з наступного місяця буде дорожче, щоб у них місяць був на подумати
Садоводница• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
опалення не вимикають, в тому й прикол, та й сама по собі квартира тепла дуже, але 8000 мені щось здається багато
Ставте 7000
автор ЛісАпетная • 13 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Это ж тоже время
на Нивках не тре йти до зупинки) там піднялися з переходу метро й одразу зупинка
Не любовница• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Это на шару, даже не думайте, не устроит цена, сьедут (только куда) сдадите дороже.
автор ЛісАпетная • 13 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
ну от теж не хочу шукати, я завжди за те, що краще хай живуть нормальні люди, в нас до них 12 років дівчата жили, то заміж одна вийшла. а другій держава квартиру дала) тому з’їхали

ми завжди трішки дешевше ринку здавали, але щоб не ганятися за орендарями
автор ЛісАпетная • 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
так вони його вмикають коли води нема гарячої, а так він просто висить
Я пані прохана...• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
В Бучі бачила оголошення 8500грн однокімнатна.
Я свою поки що здаю за 6500грн. Але хочу через місяців 3 піднімати до 7000грн.
Ластовиння• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Вул. Івана Виговського? Панельний хрущ? Все одно - не менш 7 тыс.грн.
автор ЛісАпетная • 13 августа 2023
Ответ дляЛастовиння
так, саме Виговського, ще й будинок добре розташований, наче й у дворі, але до зупинки 5 хвилин
Ластовиння• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Нивки але за Інтернаціональною вже
Ставте 7 тыс.грн цим жильцям. Якщо вони з´їдуть, то у нових просіть вже 8 тис. Воно того вартує. Сама здаю
Не любовница• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Знаете сколько надо прогнать через него холодной воды, чтоб слить застаявшиюся вонючую воду. Это тоже не выгодно.

автор ЛісАпетная • 13 августа 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
ну я теж бачила у тому районі навіть по 12000 але то в новобудовах з новим ремонтом, теж не хочу сильно піднімати, бо мені здається. вони в обморок впадуть, хоча 5000 платять із червня минулого року, а так не платили як війна почалася, вони як раз перед війною заселилися
автор ЛісАпетная • 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
в нас там немає лічильників на воду й прописана одна людина) тож можна хоч залитися
Ластовиння• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
У Вас там тихо. І повітря гарне. Часто тролейбуси ходять. Я знаю це місце. Просіть 7 тис.
Не любовница• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Ну вкладывать в бойлер, установку, потом обслуживание за такую цены сдачи, точно нерентабельно.
Не любовница• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
В чем вопрос, у вас с бойлером, у меня без, но возле метро 8700.
Жена сантехника• 13 августа 2023
Поднимать как минимум на 2000, по такой цене как сейчас или убитый коврово пыльный Бабушатник или комната
автор ЛісАпетная • 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
ну ми вкладали до війни, як багато хто не вірили, що вона буде ( перед війною з 8500 здали і тут халепа
автор ЛісАпетная • 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
та ні в чому наче) я може на Вам відповідала, помилилася, вибачте!
Не любовница• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
У меня вообще никого не прописано было, насчитывали на одного, сам квартирант настоял на счётчиках, заплатила за счётчики, установку, потом поверку оплачивать, итог платит дороже за воду, парадокс.
Жена сантехника• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Та ну, 6 тысяч это очень мало, если вам уд так не хочется ставить рыночную цену, то хотя бы 7 тысяч ставте
Не любовница• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Я до войны 7500 сдавала и вовремя войны около 5 лет, сейчас говорят цены вернулись на довоенный уровень.
Но все знакомые, которые пересдавали с мая месяца сдали уже по послевоенным ценам. У вас цена меньше 200 дол в столице. Пусть все кто пишет нет денег, снимают комнаты.