ЛісАпетная• Изменено 13 августа 2023
Чи піднімати ціну оренди за однушку в Києві?
Люди живуть, але платять 5000 грн + комунальні. Правий берег, від метро їхати 15 хвилин, але транспорту досить ходить, кожні пару хвилин у годину пік. Ремонт зробили перед війною, не дизайнерський, але й не бабусин. Килимів нема)
На кухні типу сканді - сіре з білим, та плитка змішана біла+ під дерево, санвузол щоправда полінувалися, просто пофарбували навіть плитки немає окрім звісно підлоги.
Унітаз новий, ванна стара. Всякі змішувачі, полички та інша мілкота - нові, меблі в кухні нові, але з недорогих. Техніка - холодильник, пралка, бойлер, все тоді ж куплялося, одразу перед війною нове.
В кімнаті здоровенне двоспальне ліжко з гарним ортопедичним матрасом, в мене навіть вдома менше. Поверх другий. Хрущ. Газ плита (теж нова). Парадне норм, чисте. Сусіди адекватні. А, ще балкон є, але не засклений.
Думаю піднімати ціну, але не знаю чи варто, та якщо варто, то на скільки. Хто здає, поділіться будь ласочка що й як.
Матраскин Брат• 13 августа 2023
8000 можно спокойно поставить, а если ещё и отопление не выключают со светом, то на зимний период все 10
Соображалочка• 13 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Відразу так багато це занадто
Вумна вутка• 13 августа 2023
Піднімати однозначно. Ті хто пише всяку дурню звикли до шари , але чомусь не просять знизити з/п, якщо їм її підвищили
Не любовница• 13 августа 2023
Не менее 7500-8000, я сдаю возле метро левый берег, хрущ, 8700, сняли сразу же.
В вашем случае решать Вам, но 5 - это старые цены, сейчас это цена комнаты.
Несемо світло разом• 13 августа 2023
А хто буде знімати за 10 тис . ?
Зараз шукаю квартиру однокімнатні , але мій бюджет 6 тис . , просто я не можу більше заплатити
Небоброїдка• 13 августа 2023
конечно поднимать.7 тыс минимум.я своим подняла.все дорожает.но я не ваш город.у нас прям бум
Шальная коклетка• 13 августа 2023
Вважаю, що 10 000 грн - адекватна ціна для оренди такої квартири!
Автор, це ж Ваші гроші, Ваші витрати на ремонт, то ж не займайтесь благодійністю і піднімайте ціну.
Або займайтесь) це Ваш вибір)
Не любовница• 13 августа 2023
Ответ дляНеначасі
Ви так пишете: нова плита, бойлер і т.д.
Ви хотіли без них здати ?
У меня не новая плита, без бойлера, хрущ возле метро 8700, что за мода на бойлеры) у меня дома бойлера нет, в Киеве централизованная горячая вода.
ЛісАпетная
• 13 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
опалення не вимикають, в тому й прикол, та й сама по собі квартира тепла дуже, але 8000 мені щось здається багато
ЛісАпетная
• 13 августа 2023
Ответ дляМеня не звали
та че там 10 просите, че мелочиться.
з чого такий коментар? я думаю підняти до 6000 але вагаюся чи піднімати, чи лишити 5000
ЛісАпетная
• 13 августа 2023
Ответ дляВумна вутка
Який район?
Нивки але за Інтернаціональною вже
Кофе в лобби• 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
Ключевое слово возле метро
ЛісАпетная
• 13 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Це Виноградар?
ні, до Виноградаря, раніше
ЛісАпетная
• 13 августа 2023
Ответ дляНеначасі
Ви хотіли без них здати ?
взагалі-то бувають старі плити, пралки та столітні бойлери
ЛісАпетная
• 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
дякую
Кофе в лобби• 13 августа 2023
Ну если у метро 15 минут, то это все 30. Дойти на остановку, дождаться маршрутку, сесть и молиться, что б не попасть с пробку.
Не любовница• 13 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Даже не думайте до 6 можно смело поднимать, сдавала за 7500 ещё до войны и во время войны, старые съехали сразу пересдала за 8700.
ЛісАпетная
• 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
ну в нас же були приколи коли вимикали цю воду на все літо, ми й собі тоді поставили, бо якось до жовтня тупо не було
наразі всі балувані, хочуть бойлер(
у Вас хрущ 1-кімнатний чи 2?
наразі всі балувані, хочуть бойлер(
у Вас хрущ 1-кімнатний чи 2?
Не против• 13 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Даже сильно не искала смотрите цены
Шо за дикие цены на комнату в Киеве? Это недавно поднялись?
Не любовница• 13 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Ключевое слово возле метро
Но так и сдаю дороже.
ЛісАпетная
• 13 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Даже сильно не искала смотрите цены
ну от тому мені й здалося, що 6000 то цілком нормально буде, бо 5000 це якось безкоштовно вже