Жинси на дитину• 13 августа 2023
Делікатна тема . Піт.
Що воно таке , коли людина спітніла і пахне я не знаю як передати наче людина працює механіком на автосервісі.. отакий дивний запах. Що воно може бути?
Жинси на дитину
• 13 августа 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Гормони+ нестаток гігієни.
А що не так може бути з гормонами?
Бо це в брата така проблема…
всегдаДаДа• 13 августа 2023
У мене чоловік працює автомеханіком і єдине чим він смердить після роботи-автомастило.)) Певно найкраще знайти гарного лікаря і той вже скерує куди далі
ГороховаЯ• 13 августа 2023
Ответ дляЖинси на дитину
А що не так може бути з гормонами?
Бо це в брата така проблема…
проверить брата на рак... и такое бывает, если запах действительно специфический, а так лечит желудок
Алина-1240• 13 августа 2023
Есть менее вонючие люди,есть более вонючие,генетика))но при должной гигиене вони никакой нет
Чупа-чупс• 13 августа 2023
Не знаю как механики пахнут. Муж начал пахнуть ацетоном, уксусом, какой то кислый запах , не могу описать - оказался диабет.