ЯяяКакаджамбо• 13 августа 2023
Вітаміни в першому триместрі
Доброго дня. Які вітаміни ви пили і які можете порадити? Перший раз пила Елевіт пронталь, але була завмерла. Зараз назначили прегна 5. Хто їх пив? Вони хороші?
жар-птица Нюра• 13 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Элевит пропила всю беременность. Вы думаете дело в витаминах?
Что тут хорошего, там конские дозы, уже доказано, что дети рождаются с окостеневшим черепом и максимум эти витамины можно принимать до 28 недель и то, если есть показания
ЯяяКакаджамбо
• 13 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Та ні, звісно не в вітамінах, вони просто недешеві, недавно купила тільки бади по рекомендації лікаря за 2500, не пройшло місяця як вже їх треба кинути і купити прегна 5 - вони 600 грн коштують. То думаю можливо пити просто фолієву, вітамін д і все, бо це все дома є, купляти не треба))
Творю чудеса• 13 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Какие конские? Там малые дозы.
Пила всю беременность отдельно.
Кинг-Конгша• 13 августа 2023
Я не приймала комплекс (зараз 3 триместр), п´ю окремо: магній, Д, Е, група В, цинк, мідь, йод, Омега3, селен, В12. Здаю періодично аналізи, змінюю дозування.
Комплекс не подобається тим, що все в 1 пігулці, в той час як не всі вітаміни між собою сумісні. Ну і форма не завжди добре засвоювана + дозування дуже маленьке
ValeriaKanonik• 14 августа 2023
Пила Фолинексис
Там фолиева и В6 витамин
Пила где то до 18-19 недели
Потом сказали нет смысла (якобы фолиеву надо пить до того пока не сформируется плацента)
Сейчас больше ничего не принимаю
У врача спрашивала, говорит пока ничего не надо.
Сейчас 24 неделя
Там фолиева и В6 витамин
Пила где то до 18-19 недели
Сейчас больше ничего не принимаю
Сейчас 24 неделя