Весёлая морковка• 13 августа 2023

Як перестати всіх «обсирать»?

Не можу втриматись, якщо знайомі роблять якусь дурню. Наприклад, коли знайома народила дитину в аренду, без допомоги, а потім плачеться що не розуміє нащо родила. Або коли купують якусь дурню і ти знаєш, що пожалкують, і вони жалкують але пізно. Або жінка каже, що в неї крутий розумний чоловік «шаріт в кріптє» а сам лудоман на слотах.

Та в усьому, буває з чоловіком починаю пліткувати про це, і якось виходить що ставлю себе «вище» і вважаю інших дурниками, одна я така розумна.

І в більшості випадків так і є, розумніша!

Як ось це з себе прибрати? Від самої себе тошно, скрізь наче якісь дурники одна я така стою красіва в білому пальто.

Дурна звичка, хто позбувся?
автор Весёлая морковка • 13 августа 2023
Ответ дляГаля-краля
Тримайте язик за зубами,мовчання-золото і не лізьте в не своі справи.
Так, мовчання - золото, язик мій - ворог мій, от як його втримати - не знаю.
Галя-краля• 13 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Характер у вас такий,але все можливо змінити.
Танцепесенная• 13 августа 2023
І я така)
Від батьків добрих слів не чула, у дитинстві у колективах була аутсайдером, мабуть від того пішло, хочеться такого самоствердження.
Пліткую з чоловіком, він слухає, своє розповідає, посміємося, подивуємося людському ідіотизму, та й сидимо такі у білих пальтах красиві
Знаю це не дуже гарно, але думаю - якщо хочеться, якщо це нікому не шкодить, далі нашої хати ніколи не вийде (перевірено роками), то чому б і не дозволити собі таке от, трохи огидне задоволення, таку плямку на своєму ідеальному білому пальті?
Весела моль• 13 августа 2023
когда люди творят очевидную дичь - я их тоже прекрасно с мужем обсуждаю. И что тут такого? уверенна и Вас кто то обсуждает, когда Вы чудите
Ответ дляТанцепесенная
І я така)
Те саме. Надивувались, насміялись, обісрали і сидимо красиві в білих пальтах.

Я була аутсайдером, багато читала, розвивалась, але батьки любили дуже і мабудь це просто така дурна звичка.
Дівчата, вибачте, треба йти, але я повернусь пізніше. Буду надіятись, що побачу ще цікавих коментарів! Дякую вам, люблю вас
фрау Гітта• 13 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Так і немає такого щоб самостверджуватись. Просто обговорюю ситуацію з чоловіком і дивуюсь.

Я і так вважаю себе кращою за них.
Есть очень, очень много людей в этом мире действительно намного умнее вас .
Так что вы далеко не самая умная, просто на фоне чуть менее удачливых друзей
Одні думки• 13 августа 2023
Пффф таких як ви тут повно))) вам просто нудно, або свого життя нормального нема. Щасливі люди до других не лізуть🤷🏻‍♀️
Прикуси Язика• 13 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Правда?!

В мене в оточенні є тільки одна жінка, реально крута, розумна, немає що й поганого сказати про неї, з нею прям класно почуваюсь.

А інші знайомі, спілкуюсь через те, що давно з дитинства один одного знаємо, по старій дружбі так би мовити. І от я на їх життя як на ідіократію дивлюсь, трагікомедія. Як не одне то друге, і наче ж кажу як треба, а вони зроблять дурню а потім кажуть - та ти була права.

Я в 90% випадків права.
Так то ви їх глазите. Вашим знайомим треба позбутися вас
Федорино Горе• 13 августа 2023
Ви не моя колега? Вона вумна і красі, бачить помилки всіх і не забуває про це сказати, а на купу свої мільйон виправдань.
Одні думки• 13 августа 2023
А як позбутися, найдіть собі хоббі, займіться самоосвітою, зовнішнім виглядом.
Прикуси Язика• 13 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
я тоже умная.
Практически не с кем поговорить
Так ви просто говоріть, а дурачки хай вас слухають
Ручки-Крючки• 13 августа 2023
Автор, а кто вы по профессии, чем занимаетесь? У меня полно не очень интеллектуальных знакомых, но у них бытовой ум, они проныры, какие-то точки с кофе итд. Вы о интеллекте или о умении распоряжаться деньгами, потому что все три примеры абсолютно разные...
ДваДваВісім• 13 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Правда?!

Я в 90% випадків права.
шановна.а як оце можливо -’ народила дитину в аренду..’. сурогатна мати.чи що?
Прикуси Язика• 13 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
У вас гордыня и комплекс недохваленной девочки, которую в детстве не хвалили. Обсирая других вы хотите выглядеть лучше на их фоне. Лучше не сплетничать с мужем, а попросите его похвалить вас. Ну и займитесь своей жизнью. Чужие ошибки видите а своей проблемы в упор не видите.
За гордыню обычно ещё и прилетает от вселенной
Якщо її нахвалювать, то вона думатиме, що ще розумніша
Прикуси Язика• 13 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
у нас разные интересы
Як ви це зрозуміли?
Хата на мати• 13 августа 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Реально умный человек так вести себя не будет.
Как? Если тебе на сливу говорят персик, будете соглашаться?
Сапай вазони• 13 августа 2023
Может, попробовать что-то хорошее в них искать? Ну не зря же они в вашем окружении, что-то вас да удерживает вместе.
Ну, типа, да, Оля сегодня тупанула, но зато какую жопу накачала, это ж надо, какая упорная. Или - блин, Света опять учудила. Но зато она милая и с ней людям легко общаться
Ручки-Крючки• 13 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
Вот умный человек так не напишет) он напишет: взяла кредит на эко или стала суррогатной мамой... И ещё резануло ухо: буваю пліткує з чоловіком. Самодостаточному мужчине не интересно других обсуждать...
БершкомангоЗар• 13 августа 2023
Я крестила дочь моей подруги.Девочка очень симпатичная,фигура ооочень красивая....Я подруге осторожно каждый раз стараюсь объяснить,что б она поговорила с дочкой,что красота,это классно,это очень помогает в жизни,как доп.опция,знаю,потомучто сама красивая,меня всегда на все работы брали без лишних вопросов,я еще и коммуникабельная и не дура.Но красота не может быть вечной,ее становиться по чуть чуть меньше с каждым годом,появляются более красивые,более молодые.Поэтому важно иметь скиллы в этой жизни,образование,уметь себя прокормить и обойтись без мужчины,если вдруг понадобится) Кресница моя имеет только аттестат,ей уже 24.Моя подруга говорит,что она имеет богатого парня,этого достаточно.Я сама не могу давить на девочку,своим сыновьям капаю на мозг про карьеру, скиллы,и это приносит свои плоды.
Роза в вазі• 13 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Это наверное о том что родила ребёнка в арендованую квартиру
__Jane__• 13 августа 2023
Ну ,як приклад, перестати ’ обсирати’ людей на форумі. Наприклад, не казати мені, що я не варта того пальто,яке ношу. Як мінімум( якщо розібрати мене на органи) по собівартості ліверу я получаюсь дорожче,ніж воно
Прикуси Язика• 13 августа 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
не хрен делать, еще с мужем кого то обсуждать, что там за муж такой, баба базарная?
Ото така розумна, що нема про що поговорить, тільки інших обісрать
Ms. Сама прямота• 13 августа 2023
Ответ дляПрикуси Язика
То її проблема насправді. Тим людям, яких вона обсирає, ймовірно глибоко пох на таку язву) вони живуть життя, роблять помилки, роблять висновки.
Ця мадам зневажливо відноситься до всіх через гординю.
КарамбОлька• 13 августа 2023
Я тоже считаю себя умнее многих в своём окружении. Раньше ко мне всегда все шли за советом.
Сейчас новый город, новая работа и тупые людишки, которые почему то решили, что умнее меня 😀
Ручки-Крючки• 13 августа 2023
Ответ дляПрикуси Язика
И безграмотная при том,запятые вообще не там или их нет)
Танцепесенная• 13 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка

Мого чоловіка дуже батьки любили, аж надто балували, і завжди казали що він найкращий. Ми з ним якось і самі із себе сміялися - чому так любимо пліткувати, як бабці коло криниці?
От вирішили, що він хоче повторити оте відчуття із дитинства ’я найкращий’, бо підсів на це, а я хочу просто таке відчути, бо не мала його раніше, самостверджуюся.
Всі дурні звички мають своє коріння, коли досліджуєш і розумієш, то не так себе засуджуєш, і можна навіть шукати задоволення тих потреб, що дає пліткування, у інший спосіб
Ms. Сама прямота• 13 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Мене мама обожнювала і хвалила, комплексу немає. Не давайте діагнозів якщо людину знаєте 5 хвилин по тексту)

Точно пофіг як я там виглядаю на чийомусь фоні.

Щодо гордині можливо.
Ну то може перехвалила мама
ИМХОля• 13 августа 2023
Ну, как Вам сказать...нужно стараться быть более снисходительной. Все люди разные, понимаете? Может Вы тоже для более умных людей кажетесь глупой. Ведь Вы же станете спорить, что всегда найдётся тот, кто красивее, умнее, моложе, здоровее, богаче, счастливее и т д.
Леді Душка• 13 августа 2023
Может вам окружение надр менять. Если все во круг дурные ? То вы какая ?