энциклопУдия• 13 августа 2023
Чому в Болгарії всі ригають?
Що взагалі відбувається? Звідусіль на відпочинку в Болгарії тільки і чути: ротавірус!
Ротавірус із року в рік?! Нас попередили не пити місцеву воду.
В чому реальна причина?
Чому місцева влада з цим нічого не робить?
В чому реальна причина?
Кто крайний?• 13 августа 2023
Дети ездили 5 лет подряд в лагерь , все ок, а в этом году поочерёдно ротовирус всех валил... увы((
энциклопУдия
• 13 августа 2023
Ответ дляКто крайний?
Підозрюю що це щось інше. Якась кишкова паличка…
Вподобайден• 13 августа 2023
Це через воду в морі. І не тільки в Болгарії. І я не знаю, чому його зараз так багато стало. В дитинстві часто їздила з батьками на море, навколо завжди було багато дітей, але ніякого ротавірусу не було.
энциклопУдия
• 13 августа 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Можливо, там кацапні забагато?
Ні) кацапів нема. Але новини російські крутять по Болгарському ТБ. Це жах. Промивають мозок болгарам
Яжбоматуся• 13 августа 2023
Висока температура води. Чим холодніше, тим гірше їй розмножуватися
Королева спама• 13 августа 2023
у моих всегда детей на море ротавирус начинался на море в августе - слишком теплая вода в море: рассадник для всякой заразі
Стали ездить в июне - первая половина июля. Все ок.
Цибулька зла• 14 августа 2023
В тому році в серпні також перехворіли на ротавірус(
В цьому році на початку липня не хворіли.
Тепла вода в морі, каналізація в них м‘яко кажучи, не дуже. Та й самі болгари не відрізняються любов‘ю до чистоти(
Щоб не захворіти: жити в апартаментах, готувати самостійно, не хльобати воду з моря.
Чумачечая Весна• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
От тому бідні болгари і ригають... Раша-новини мають сильнодіючий блювотний ефект, хоч і неусвідомлений.
энциклопУдия
• 14 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Море прохолодне зараз
Королева спама• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Море прохолодне зараз
хорошо. Ищите причину дальше
Ms. Анонимная• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Море прохолодне зараз
Каховское море принесло в Чёрное много интересного
энциклопУдия
• 14 августа 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ахаха))) дякую! Болгари не блюють, а туристи блюють)
На паровозе• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Дуже цікаво. А яке взагалі відношення до наших біженців?
Оскорбляю всячески• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Из года в год циркулирует ротавирус и коксаки на морях.
Ротавирус дает временный иммунитет, потом по новой. Не ищите заговоров.
Оскорбляю всячески• 14 августа 2023
Ответ дляВподобайден
Возможно повышение температуры на планете причина. Вирусы и бактерии любят тепло
Баба на горошині• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Моя колега з Болгарії, поїхала туди на місяць і на тиждень злягла. Вона живе далеко від моря.
Гарнюнька• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Ну так трупов сотни-тысячи в море смыло. Ой, что ж случилось? Сказали же все ок.
энциклопУдия
• 14 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
Не знаю. Я турист. Але відчувається, що офіційно, політично - підтримка України. Реально! Болгари на курорті відповідають мені українською (хто вміє).
А якось чула на базарі у вуличному кафе музику рос: Чічеріна 🤮. кацапської символіки нема. Але все одно кажуть, що є люди, які підтримують парашу і кацапський мір
энциклопУдия
• 14 августа 2023
Ответ дляKaVika29
За Каховской уже все забыли ?
Ця ситуація була і в минулому році. Вона повторювана.
На паровозе• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Відповідають українською? Це щось новеньке. Звідки болгари знають українську мову?
Гарнюнька• 14 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
Да то украинцы работают в Болгарии.
энциклопУдия
• 14 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
Сама дивуюсь! Може адаптуються під україномовних туристів
Лінива, не каюсь• 14 августа 2023
многие наши одесситы там в Болгарии беженствуют, так тоже рассказывали о повальном ротавирусе((
энциклопУдия
• 14 августа 2023
Ответ дляГарнюнька
Да то украинцы работают в Болгарии.
Нє, було пару точно не українці
Губи з філером• 14 августа 2023
Потому что это вирус. Что можно сделать? В Болгарии преобладают ротавирусы. Ну, вот так так. Вот мы чаще ОРВИ какими-то болеем, а у них простых ОРВИ меньше, зато ротавирусов куча разновидностей.