энциклопУдия• 13 августа 2023

Чому в Болгарії всі ригають?

Що взагалі відбувається? Звідусіль на відпочинку в Болгарії тільки і чути: ротавірус!
Ротавірус із року в рік?! Нас попередили не пити місцеву воду.
В чому реальна причина?
Чому місцева влада з цим нічого не робить?
Щепотка_совести• 14 августа 2023
Коксаки это ,а не ротовирус. Только оттуда . Ноги моей там не будет.
Най хоч раз• 14 августа 2023
Ответ длядивчинка
Не представляю как это подхватить ротавирус на море, когда приехал на отдых. Это автоматически испорченный отдых. Я раньше, когда была незнакома с ротавирусом, читая комментарии в отзывах о Турции, что дети подхватили ротавирус, думала что это как минимум ерунда какая-то. Но со второй дочкой нас тоже настиг этот вирус. Честно, 2 недели кошмара. Ну или почти 2 недели. Высокая температура, которая не сбивается, рвота фонтаном-это жах. Мы прививку не делали, а надо было бы ввести её в перечень обязательных, болезнь неприятная очень, у нам корона легче протекала
Ротовірус це не якийсь конкретно вірус, там декілька типів - тому вакцинація недоречна. І для ротавірусу характерний фекально-оральний механізм передачі
Доль Чекомбана• 14 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
Відповідають українською? Це щось новеньке. Звідки болгари знають українську мову?
Та то наши. Уверена. У болгар все просто. Българска и все)
Доль Чекомбана• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Сама дивуюсь! Може адаптуються під україномовних туристів
Вы троль?)) в Болгарию сбежал рус язычный юг.
Доль Чекомбана• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Нє, було пару точно не українці
То наши бессарабские болгары! Автор, вы наивны.
Вилосипедниця• 14 августа 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Вы точно в Болгарии были? Я тут живу. Отношение дивное к украинцам. Любят они парашку😡тут прям дача кацапни
Да, є таке(
Глаза_в_3_карата• 14 августа 2023
мої знайомі,всі хто поїхав, ригають, серуть поголовно,темп-ра .дехто лежить під крапельницями. І Все одно пруться автобусами в ту Болгарію..хоч на мітлі,хоч на кобилі. оздоровились,капець. Може то брудне море Чорне? з Херсону понесло. Не знаю,я б не їхала. ось в Карпатах 20 днів сиділи. Супер. Басейни були,терм.джерела були. все чисто,без ригання
Глаза_в_3_карата• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Підозрюю що це щось інше. Якась кишкова паличка…
звичайно, як все несло в море Чорне. Чим Одеса відрізняється від Болгарії? Моя подруга в Одесі лаборант. брала тихенько воду на пробу. Каже,що капець. Кишкова паличка в десятки разів перевищує норму. Але мовчать.ж вона не купається і дітей не пускає. плюс є холерна паличка
З родзинкою• 14 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
В тому році в серпні також перехворіли на ротавірус(
В цьому році на початку липня не хворіли.

Тепла вода в морі, каналізація в них м‘яко кажучи, не дуже. Та й самі болгари не відрізняються любов‘ю до чистоти(

Щоб не захворіти: жити в апартаментах, готувати самостійно, не хльобати воду з моря.
А вода с канализации идёт в море?
ЛюблюДевчонок• 14 августа 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Скільки пам´ятаю в серпні ася Кирилівка ригала. І там мамочки самі готували
Я нічого не писала про Кирилівку. Це взагалі треш.
Начальник Анонимов• 14 августа 2023
Мы были с детьми в Болгарии в июле. Отель битком. Аквапарк, бассейны. Мы и в столовой питались, и дети в бассейне бывало воду хлебали. Но к счастью, всё обошлось. Я очень боялась. Начиталась на советчице о ротавирусе. Взяла с собой аптечку на всякий случай. Может от месяца зависит… не знаю
Начальник Анонимов• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Не знаю. Я турист. Але відчувається, що офіційно, політично - підтримка України. Реально! Болгари на курорті відповідають мені українською (хто вміє).
А якось чула на базарі у вуличному кафе музику рос: Чічеріна 🤮. кацапської символіки нема. Але все одно кажуть, що є люди, які підтримують парашу і кацапський мір
Моя приятельница беженкой в Болгарии. Говорит, что много стариков за рашку, молодежь в основном за нас.
Начальник Анонимов• 14 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
Дуже цікаво. А яке взагалі відношення до наших біженців?
Я отдыхала в отеле, который принимал украинцев в начале войны. Очень много наших работает там. Уже второе лето работают. Проживание и питание круглый год безоплатно. Отношение в основном доброжелательное. Но я с местными особо не общалась. Только услуги, персонал, аптека, кафе. Как-то так
Начальник Анонимов• 14 августа 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
В туристических локациях еще инглиш. Наблюдала, что они с румынами тоже на английском говорят. А с нами-на русском. Слово через слово, но объясниться можем.
Фізик-ядерщик заочно• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Боже...в 2017 р я з сім’єю 2 дітей ( тоді 5 і 4 роки ) важко було знайти житло, всі відмовляли і казали Україна не берем, забирайтесь геть, коли чули, що ми українці. Я мало не плакала. Звісно, бронювала заздалегідь, але у власника якийсь зайо стався. Взагалі, дуже негативні враження на рахунок сприйняття українців болгарами.
Сегодня сержусь• 14 августа 2023
Ответ дляВподобайден
Це через воду в морі. І не тільки в Болгарії. І я не знаю, чому його зараз так багато стало. В дитинстві часто їздила з батьками на море, навколо завжди було багато дітей, але ніякого ротавірусу не було.
бо тоді все було ’дезинтерія’
Цибулька зла• 14 августа 2023
Ответ дляЗ родзинкою
А вода с канализации идёт в море?
Конечно
Малявка ще та• 14 августа 2023
в цю пору всюди однаково бо занадто багато людей, колись читала про Туреччину те саме, завжди у серпні ротавірус, бо занадто багато людей та дітей на море їде, пляжі та готелі забиті
Губи з філером• 14 августа 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Є якісь прививки від ротавірусу. Цікаво чи допомагає
Есть. Их делают вроде только в раннем возрасте, когда ротавирус особенно опасен. Может чего сейчас и изменилось. Проблема в том, что вирус мутирует... Я думаю, что помогают, но на сколько штаммов и в чем помогают. Возможно легче переносится.
Верочка 100%• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Автор, ми багато років їздили в Болгарію, ні разу не хворіли. Цього року пропустили по причині катастрофи, яка відбулася в нас, можливо справа в цьому що так масово там хворіють. як ви пишете?
Верочка 100%• 14 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Так, подруга пару днів тому повернулася з Сіде, пів готеля злягло, одну дівчинку з температурою 42 непритомну увезли...
Невидимка Майя• 14 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
Язык - читать понятно многое, но когда говорят - ничего абсолютно. Вас понимали, потому что многие учили русский, соцлагерь бывший. И отвечали вам не на своем, а на русском.
Согласна. Читая, я понимаю 80% даже в документах, о туристической информации даже не упоминаю, там как 2+2. Но разговор я не понимаю. Просто болгары знают русский и говорят именно на нем, обращаясь к туристам.
Малая еще та• 14 августа 2023
Ответ дляВподобайден
то це ж чорне море куди все витікло
Куда ж без меня• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Там засранки такие ,в мак противно зайти даже . Стоит немытое , с грязными патоами ,фуууу
Где тут 0?• 14 августа 2023
ми в липні відпочивали в Болгарії, все було добре, ніхто не ригав, поки мені , коли милася в душі, не попала вода з душу в носоглотку, вночі вже ригала на витяжку, не знаю чи це вугілля допомогло, але через день все було норм
Верочка 100%• 14 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Старше покоління, 50+, 40+ дуже рідко, а молодші то це взагалі виключення.
Заместитель Анонима• 14 августа 2023
дивне питання, а Каховська ГЕС куди воду скинула із трупами людей і тварин?
Инфотуфелька• 14 августа 2023
Чогось згадалось дитинство в Криму .. і там також кожного року було таке ’ щастя’
А ще пам´ятаю черги до туалета , коли в тебе діарея і очі на лоба лізуть ) ...сервіс
Вподобайден• 14 августа 2023
Ответ дляСегодня сержусь
бо тоді все було ’дезинтерія’
Ні, нічого схожого на дезинтерію не було. Тим більше, що вона проходить важче, ніж ротавірус.
На_оба_рот• 14 августа 2023
Ми після Буковелі ригали нещодавно, а минулого року ригали в таборі для біженців. Мені здається ротавірус - це сезонна фігня просто. В ідеалі бути вакцинованим, маленьким дітям обов´язково.