энциклопУдия• 13 августа 2023

Чому в Болгарії всі ригають?

Що взагалі відбувається? Звідусіль на відпочинку в Болгарії тільки і чути: ротавірус!
Ротавірус із року в рік?! Нас попередили не пити місцеву воду.
В чому реальна причина?
Чому місцева влада з цим нічого не робить?
Я такая наивная• 14 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
мої знайомі,всі хто поїхав, ригають, серуть поголовно,темп-ра .дехто лежить під крапельницями. І Все одно пруться автобусами в ту Болгарію..хоч на мітлі,хоч на кобилі. оздоровились,капець. Може то брудне море Чорне? з Херсону понесло. Не знаю,я б не їхала. ось в Карпатах 20 днів сиділи. Супер. Басейни були,терм.джерела були. все чисто,без ригання
Я вже півтора місяці в Болгарії, ніхто не ригає. Живу в апаратах, готую сама.
А ось у подружки син поїхав в Карпати, повернувся з вірусом.
Так що це може статися з ким завгодно та де завгодно.
Море прохолодне, дуже чисте.
Леді Душка• 14 августа 2023
Потому что Чёрное море
Ду да ду да ду• 14 августа 2023
Ответ дляВподобайден
Ні, нічого схожого на дезинтерію не було. Тим більше, що вона проходить важче, ніж ротавірус.
Мы на днях в турции в море наверное подхватили кишечную палочку, (дизеньерия,амебу выявили) К слову,мы у родственников, не отель.
Это ужас, у детей 3 дня рвота, на капельницу 2 раза возили, первый раз вроде стало лучше, но потом снова, поехали второй раз и нас на 3 дня положили в больницу. Осторожно сейчас нужно, какая-то фигня.
дивчинка• 15 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ротовірус це не якийсь конкретно вірус, там декілька типів - тому вакцинація недоречна. І для ротавірусу характерний фекально-оральний механізм передачі
Я просто говорю о том, как почувствовали мы этот вирус. Очень неприятно