mango_777• 14 августа 2023

Переглядаю стрічку новин. Як дістала ця рузька мова

От реально, курвить від такого. Купа людей гине, а це мовне.. во не припиняється.
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Якого автора?) Наша державна мова українська. А суржик хіба є офіційно визнаною мовою?
Ви стверджували , що в українських селах розмовляють не українською , а на мові суржик !
Де ви це почитали ?
БальзаковскийВозраст• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Свої це українці, в Україні мова українська. І такі що вашим ізиком вєщалі , гнобили і нищили мій народ. І я вважаю, що маю право!!
А ви зараз сама де? В якій ви країні та місті? У вас хтось з рідних воює, захищає країну? А ви сама допомагаєте країні чи тільки на словах?
uul• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так ви розумієте , що це атавізм совка залишився ( треба було прибирати відразу , навіщо громадянину України запис у паспорті російською мовою ?
Пояснить будь ласка )
Меня всё устраивало, Вы понимаете? Я не националистка и никогда ей не была и не стану. Я не собираюсь балакать на мове,отмечать день вышиванки и т. п. При совке я была совсем маленькой и его не помню,но точно знаю,что моя семья при совке финансово жила хорошо,лучше чем после его развала. Гражданство,к сожалению, не муж, его выбрать нельзя. Так что,надеюсь, Вы поняли,что свой вопрос Вы задали не по адресу,меня всё устраивало.
vihola• 14 августа 2023
Ответ дляMashaizDusha
Тим часом у Лачена збір на 10 000 дронів-камікадзе. Давайте краще донатити на смерть ворогам))
Так, це головне та вирішальне.

Перемога розставить все на місця.
Більшість прийме мову переможців, а мову переможених буде соромно згадувати.
Подрысь• 14 августа 2023
Ответ дляIrpland
Так закордоном ніхто не реагує на якій мові ви спілкуєтесь між собою, але в державних закладах, в медичних, освітніх закладах і т..д. ніхто під вас не підлаштовується і вимагає згання державної мови країни куди ви приїхали. На цьому толерантність до вашої мови закінчується, якщо взеають що за 1,5 роки не спромоглись вивчити їх державну мову.
так автора колбасит, что люди между собой общаются по русски. За ’в державних закладах, в медичних, освітніх закладах і т..д.’ никто не говорит.
БальзаковскийВозраст• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Свабодни ви, бо я вільна
Вільна не знає, що в українській мові є слово «свобода»?
KaVika29• 14 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
У Закарпатті так не говорять.
Це львівський діалект, або рашабот з закосом під Львівщину робить вкиди.
На Закарпатті дуже сильний суржик, максимально, але люди людей не ділять.
Може є одиниці, але переважна кількість поважає всі мови.
Може й так . Я 30 років назад ще навчалася в юридичному , у нас пів групи було з західних областей . Коли вони розмовляли , ми нічого не розуміли 🙉
Подрысь• 14 августа 2023
Ответ дляIrpland
Ким виданий паспорт в 2011 році російмькою мовою? Як таке можливо? я з Херсонської обоасті якщо що. Який орган видавав двома мовами?
тю, да все паспорта старого образца на двух языках. Мне 39 лет, аналогично. пластик еще не делала.
Life is Beautiful• 14 августа 2023
Ответ для vihola
Може не хотіла аби вас примусово вивезли до Сибіру, чи куди саме на парашу? Для українців там були тільки такі місця.
Ні, вона вважала це зайвим предметом, як і фізкультуру. По стану здоров´я звільнили.
Це були останні уроки в нас та мене відпускали додому.
Підручники по іншим предметам тоді були російською. Тому в дитинстві українську не знала (Дніпро).
vasilek5050• 14 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Жахливо
Oasis in the Desert• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Де ви це почитали ?
Тут стверджували що україномовних раніше вважали селюками. А це не так. Ознакою сільського походження був суржик (у нашому регіоні суміш української та російської мов).
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляuul
Ви помиляєтесь , громадянство можно змінити
Ви хоч термін националізм і нацизм відокремлюєте ?
Life is Beautiful• 14 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Це назва однієї партії відомої)
vihola• 14 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Тобто, ваша мати, її батьки зазнали насилля, постраждали від кацапів за те, що були українцями.

І вона така, та українська це зайвий предмет, тіпєрь русскій наш радной.
Її просто зламали.
Так само, як сьогодні ломають людей в окупації.
vasilek5050• 14 августа 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Я вважаю, що тільки дурень оцінює людей за статусом місця проживання.
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляOasis in the Desert
чому ж, вам правильно написали, українська вважалася мовою сіл, а от гарадские говорили лише російською. Які суржики, росіяни (які цю політику при совку насаджували) українську від суржику не вирізняють, для них це все суржик. Я ще пам´ятаю як мені в дитинстві розповідали що укр. мова - це просто перекособочена російська. Що це не справжня мова.
Чумачечая Весна• 14 августа 2023
Я пожаловалась на тему. Совсем без ума.
БальзаковскийВозраст• 14 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Автор, скажіть це біженцям зі сходу, що першими постраждали від путінської навали. А ще краще — скажіть це російськомовним воїнам на передовій, що боронять вашу дупу, щоб ви могли отут х*рнею страждати. Далі хто на черзі у вашому списку? Угорці? Поляки? Молдовани? Може, ще й по формі черепа будемо визначати, хто правильний українець? Ось такі як ви й створюють картинку для рашЗМІ.
У вас шо, поганий секс був зночі, то ви й вирішили зірвати злість тут?
👍🏼💯Згодна з Вами. Недавно бачила відео у Тік тоці воїна ЗСУ, який як виявилось з коментарів вже загинув і усі його відео були на російській. Тобто він полягнув за нашу країну, за Україну, щоб такі як автор вважали, що він і такі як він не українці? Я цього не розумію.
І ще цікаво: для автора ті, хто виїхав з України, зате одягнули вишиванку та засудили інших за мову патріоти та справжні українці? Чи все ж таки воїни, не залежно від мови?
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляOasis in the Desert
То що українська мова - мова селюков , то була пропаганда комуністичної партіїї , яка проводилась задля придушення національної ознаки , щоб всі були масою совецькою і були вдячні , що живуть в країні совєтів
Julieta78• 14 августа 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Она , видимо, к тому, что языком села всегда был чистый украинский, а не суржик. В разных регионах со своими диалектами, разумеется.
А суржик появился, когда начали русифицировать жителей, когда села выезжали в города и там уже всё смешивалось и появился тот самый суржик
Взять того же ’За двумя зайцами’ - это когда україномовний пытается говорить на русском.
Помните песню ’Та невдовзі прийде осінь, ми усі розбижемося по русифікованих містах’? Вот там то и появлялся суржик.
Liebelebenn• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Родители переехали в русскоязычный город, который по сути не был украиноязычным изначально, на каком языке там только не говорили при основании.)) Уважительная причина?
’Ізначально’ якраз всі міста й були україномовними, і Курск і Таганрог і Краснодарський край. Так що не дуже ’умні’ ті хто просуває постулати про ’ізначальне’. 300 років заборон , знущань, катувань і висміювань зробили свою справу по зросійщені і обидлячуванню ’насєлєнія’
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляKaVika29
І тому щоб всі розуміли один одного є таке розуміння ’ літературна мова ’
А то що наша країна багата діялектами , то це тільки говорить , що ми велика країна і на тіх землях багато віків живуть люди )
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляKaVika29
Навіщо ви розповсюджуєте кацапські наративи?😡
БальзаковскийВозраст• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Удалено администрацией...
Рашиського конкретно контенту штраф, а не рашиськомовного. Це робити для того, тому що з деяких платформ іде монетизація в потім гроші ідуть рашистам
Julieta78• 14 августа 2023
Ответ дляБезникая
Я пожаловалась на тему. Совсем без ума.
Да не стоило. В теме большинство в адеквате, что радует, а автор наверняка уже в бане.
thumbelina_la• 14 августа 2023
Ответ дляKaVika29
Це ще від сел залежить)
У нас студенти із села дуже незрозуміло говорили. А я українською але з певними словами. Проте я завжди соромилася і у Львові одразу почала розмовляти чистою мовою. Не любила коли кажуть «ти із Закарпаття? Ану скажи щось? А правда що у вас на велік кажуть біциглі?»
😂
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляБезникая
Я пожаловалась на тему. Совсем без ума.
Хто ?🤬🤬
KaVika29• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Яка вигідна позиція ) що не подобається ,то кацап
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
Це ще від сел залежить)
😂
то правда чи ні?
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляKaVika29
Що значить не подобається. Я з ЗУ.що з написаного мною ви не можете зрозуміти ?