От реально, курвить від такого. Купа людей гине, а це мовне.. во не припиняється.
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Завжди мене дивував оцей момент .
Навіщо там написаний текст рос .мовою
.На щастя у ІД тієї мови немає .
Навіщо там написаний текст рос .мовою
То маркери , росія ж не смирилася з розвалом ссср
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляLiebelebenn
’Ізначально’ якраз всі міста й були україномовними, і Курск і Таганрог і Краснодарський край. Так що не дуже ’умні’ ті хто просуває постулати про ’ізначальне’. 300 років заборон , знущань, катувань і висміювань зробили свою справу по зросійщені і обидлячуванню ’насєлєнія’
Это в каком году ?
Ответ дляthumbelina_la
Це ще від сел залежить)
У нас студенти із села дуже незрозуміло говорили. А я українською але з певними словами. Проте я завжди соромилася і у Львові одразу почала розмовляти чистою мовою. Не любила коли кажуть «ти із Закарпаття? Ану скажи щось? А правда що у вас на велік кажуть біциглі?»
😂
А топка це магазин ? Якщо я не помиляюсь . І хліб якось смішно ))))
Ответ дляLiebelebenn
Вас саму не корежит от этого коверканья любимого языка?
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляViktoryjaG
А если бы все вокруг вас говорили на русском с вашего рождения? Если бы вы за свою жизнь вообще слышали украинский пару раз летом, на уроке украинского в школе 20 лет назад и реклама?
Навіть Маркс писав , незнає мови землі , де живе , то окупант , або розумововідсталий !
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляstr.v
Навіщо. ви поділяєте країну на захід та схід? в 14 році першими воювати пішли хлопці з заходу . А східняки підтримували ’вузький мір’. Війну в країну принесли мешканці донеччини та луганщини, це факт.
Війну в країну принесла країна - агресор росія і це визнала 141 країна світу !
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляJulieta78
Что русскоговорящие в основном не принципиальные как раз, и многие украиноговорящие с автором на согласны.
Ні.вони дотримуються принципів що стосується питання української мови.і тільки за кордоном їхні принципи різко зникають.
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляFilomena
А що це фаріон за поляків взялася?
Вже не росіяни вороги, а поляки?
Бачили її останні відео?
Вже не росіяни вороги, а поляки?
Бачили її останні відео?
Я з Фаріон згодна все , що стосовно мови , а з поляками , то чисто економічни інтереси їх , у них же вибори , а партія провласна орієнтується на виборців з галузі фермерства , голоси їм потрібно і почався захист своїх . а те що ті фермери зерно притримали , бо хотіли продати забільш ціну , на то українське збіжжя не вплинуло , ринок сам себе корегулює !
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляJulieta78
в мене був інший досвід. Зробила на своєму сайті обов´язковий україномовний варіант публікації оголошень. Російський варіант залишився також. Але написала принципово російсткомовна, стала мені читати лекцію з історії, що то російська тут радна мова і бла бла бла, і що вона додавати український не хоче, і чому не можна як раніше.
Коли я про неї загуглила, там виявився повний набір русього миру в голові. Що вона постить на інших сайтах. От таких українська просто вибішує. А ви кажете не приницпові. Мені лише заради того, щоб русофілів тригерити хочеться українську розповсюджувати. А нормальні люди сприймають спокійно. а рашистів злить. прекрасно, як на мене.
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляFilomena
А що це фаріон за поляків взялася?
Вже не росіяни вороги, а поляки?
Бачили її останні відео?
Вже не росіяни вороги, а поляки?
Бачили її останні відео?
а що там? Я Фаріон не люблю.
thumbelina_la• 14 августа 2023
Ответ дляKaVika29
Ні, у нас так не кажуть)
Магазин це магазин
Хліб так само.
Помідор - парадичка,
Картопля - ріпа,
Сходи - гарадичі,
Вікно - оболок))
Магазин це магазин
Хліб так само.
Помідор - парадичка,
Картопля - ріпа,
Сходи - гарадичі,
Вікно - оболок))
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляanabelia
Це один із факторів, на мою думку.
Ні ,це повод для початку війни , а причина війни в тому , що росіянці , геть нічого незнають про Україну , вважають цю землю своєю теріторією і йдуть рятувати своїх , вони всі в душі імперці , рашисти !
Ответ дляIrpland
Все вірно, просто має зникнути контент російською і все. І офіційні органи самоврядування не друкують нічого російською. Мовні курси безкоштовні - для тих, у когоне виходить вивчити. І така тотальна лагідна українізація на всіх рівнях.
надеюсь, вы уже перевели часть контента на украинский.. запретить каждый дурак сможет, а перевести все справочники мед и технических вузов никто не берется. Ну то такое..
По поводу паспортов не к нам претензии, мы их сами себе не выписывали.
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
Э... вам написать страны, в которых есть несколько официальных языков, в том числе и вражеских или имперских? Или сами найдете.
І ще тоді пишить , який державний устрій тих країн !
Ну про ту Швейцарію , це вже заїджана платівка )
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляwer-inn
Кто в теме, посветуйте сайт с рецептами на украинском-только типа ’поваренок’ с отзывами и вариантами рецептов? )
Мені на ютуб подобається ’ бесаги ’
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви помиляєтесь , громадянство можно змінити
Ви хоч термін националізм і нацизм відокремлюєте ?
Да,как раз разницу между нацизмом и национализмом я прекрасно знаю,поэтому и написала, что я именно не ’националистка’,а ’нацистами’ я никого не называю и тем более не считаю. Прежде чем мне такое писать,изучите для начала как трудно отказаться от украинского гражданства.
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляJulieta78
Нет, они всего лишь не хотят разговаривать по принужденю какой-то упоротой авторицы.
А до створення цієї теми ви «горіли»бажанням?
Ответ дляMashaizDusha
Верите, я абсолютно с вами согласна.
Я, там, где есть выбор укр. и рос., я выберу украинский. Но не здесь, в такой теме с категоричными требованиями непонятно кого.
Естественно, есть и другие, принципиальные, да. Но как раз в этой теме я вижу больше нормальных, которые знают украинский, все же часто его используют, и когда-нибудь обязательно перейдут на него полностью.
_ladyinred_• 14 августа 2023
Але ж тригерить тема української мови деяких осіб, одна не переходить на мову принципово, інша видалила з клавіатури і всіх далі притісняють і обмежують права…
русня на пропаганду завжди виділяла багато грошей і як бачимо це працює, бо люди сліпі/глухі й досі, на жаль
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляuul
Зато російське роздають направо- наліво , але охочих мало ))))
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Бідна швейцарська мова, зовсім на межі зникнення тепер. Лише щвейцарським суржиком селяни спілкуються)))
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Мені на ютуб подобається ’ бесаги ’
я теж їх дивлюся!
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляJulieta78
Верите, я абсолютно с вами согласна.
мені теж форма, в якій автор звернулася, не сподобалася. І навпаки, вона ніби стверджує, що немає жодного прогресу. але ж він є й величезний.
Ну я не очікую що форум Советчиця буде впєрєді планєти всєй в цьому питанні, але всюди бачу поступ.
Flower Girl23• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Класно у них наїзди практикувалися.
Білоруська мова під загрозою зникнення .
Ну так белорусам самим решать, на каком языке им лучше разговаривать. Как и украинцам...
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляJulieta78
Когда автора разбанят, спросите у нее, горела ли она сама таким желанием до 17 года? Поскольку отзывы у нее написаны на русском.
Нічого страшного.краще пізно чим ніколи
Не можу зрощуміти одного :за що автор отримала Бан ?😰😡