Фуліганка• сегодня в 00:03

Є лише одна причина по якій ті хто залишився в Україні ненавидять тих хто виїхав

І ця причина така що ті хто ненавидять роблять це через власну слабкість, страх перед новим, самі себе ненавидять за те що не наважились, побоялись, полінились, не повірили в себе, і так це певною мірою заздрість. Інших причин, просто, немає.
І прошу не валити все в купу і перекручувати.
Я не пишу про тих людей яким пофігу на інших
ЖенаАйтишнеГа• сегодня в 07:53
Я ненавиджу тупих кацапських шмар, таких, як ти автор. Ти можеш відкритись,? Є питання...
Працівниця року• сегодня в 08:00
Ответ дляДелайКак_Я
Ну если они из за кордона орут про «до останнього, а ми тут тримаемо кулачки й молимось за вас!», то это пздц, я таких тоже енавижу, а если люди выехали в безопасное место и строят свою жизнь , то за что их ненавидеть? Выехали и выехали
Ненавидеть только по факту выезда могут разве что те, кто и отправляет воевать чужих мужей, не имея своего, просто есть такие ублюдища, а не люди , ненавидящие всех
А Вы лично таких знаете , кто кричит до останнього?Я только на форуме про этих мифических людей читаю, а в реальности никого не знаю.
А я з косою• сегодня в 08:09
Ответ дляМао_Мяо
Дуже ви агресивно захищаєте свою точку зору
Ви праві. Дістали ( знову ледве не написала ’ ніщіє’ , соррі)які доказують,що в нас можна жити тільки в гівні. Дуже мене зачепив той репортаж з нашим дідом в Бельгії, в якого в 76 ні дітей, ні плетей. Родичі з Крама придивляються хату собі на всякий випадок- то я підписана на тг з недорогими хатами на продаж,то я скажу,що хто працював, в того є все в найзабитішому селі.
А я з косою• сегодня в 08:11
Ответ дляФуліганка
При чому тут ви і ваша причина не виїзду до цієї теми?
Перше речення перечитайте
Маю рацію• сегодня в 08:17
Ответ дляПроня_Прокоповна
Э..есть вынужденно выехавшие, у которых больше дома нет. Им куда по вашей версии?
Э. у меня больше дома нет, но я в Украине
Ондатрова шуба• сегодня в 08:33
Я ще такого брєду не чула. Чого в деяких виїхавших виростає корона на голові і біле пальто з´являється? В кожного своя причина залишитись і не вам судити
ТрамвайGirl• сегодня в 08:35
Ответ дляКозачка
Уехали- и скатертью дорожка. Теперь на законодательном уровне нужно запретить этим страдальцам пэрэляканым голосовать, никаких украинских пенсий, никаких пособий, никаких иных выплат за рождение детей и так далее. Сидите там, куда прибились. И в Украину свой нос не суйте.
Пенсии как раз государство платить обязано. Потому что человек всю жизнь на это государство работал. Мнение кого-то там кто считает иначе вообще не колышет
Вапщета• сегодня в 08:37
Ответ дляФуліганка
Так а що з автора лізе?))
Пости свої перечитайте, як ви людям відповідаєте, якщо тема не для вбросу, або самоствердження, розкажіть свою успішну історію, може хтось повірить в себе і візьме за приклад.
Свезло так свезло• сегодня в 08:46
Я жодного разу не виїзджала, але ненавиджу я лише один вид РОСІЯН ВСІХ БЕЗ РОЗБОРУ!
Якби кацапи не поперли нас вбивати, оцієї жесті не було б!
anikabusinika• сегодня в 09:00
Добрий ранок. Заздрять тому що заздрять. Це національна риса. Ті що лишились, заздрять тім хто виїхав. Ті що невдало виіхали, заздріть тим хто виїхав вдало. Напочатку війни виїхавши в Болгарію заздрили тим хто виїхав в Німетчину, ті що виїхали в Німетчину заздрили тим хто в Америку. Зараз ті що в Америці заздрять тими що а Німеччині в Болгарії. Ну і всі виїхавши хором заздрять тим хто «вдало» лишився, тим хто тут, у війні став краще жити: більше заробляти, більше мандрувати, купляти будинки, автівки..,
Люди заздрять не виїхав/не виїхав. Заздрять тому хто краще влаштувався.

Яскравий приклад в моєму оточені. Сімʼя заздрила виїхавши кілька років. Весь час були розмови про то як хитрі влаштувалися за німецький кошт, а ми тут всі бідуємо. Порішали, виїхали пів року тому. Тепер там погано, бо мову вчить, араби. Умови життя гірші, робота світить тількі не кваліфікована. Добре нам тут в своїх хатах і при посадах..
Та і серед українських німців немає ладу. Заздрять навіть тому хто в тафелі більший шматок взяв, кому в церкві на Різдво на 50 евро більше дали.
Точная копия плова• сегодня в 09:05
Ответ дляanikabusinika

Улыбнули про украинских немцев:) какие они украинские немцы, если они украинцы временно проживающие в Германии.
ШанельКуКу• сегодня в 09:14
Ответ дляТочная копия плова
Та виглядає так, що вже і українці в Україні перетворилися на тимчасово проживаючих в Україні. Сумно це писати, але схоже будемо ми всі українцями які проживають в рашцв або десь по світах
Точная копия плова• сегодня в 09:21
Ответ дляШанельКуКу
Так при этом не называют ведь себя украинские русские и гражданства украинского их никто не лишал. А выехав временно в Германию вдруг стали называть себя украинские немцы
anikabusinika• сегодня в 09:21
Ответ дляШанельКуКу
Вот, думаю що саме так і скінчиться, як Ви пишете.
ШанельКуКу• сегодня в 09:22
Ответ дляА я з косою
Ви впевнені що охопили бога за бороду і через 20 років не опинитеся на місці того діда? Соціальних контактів у вас не багато судячі з коментаря про куму, діти можуть знову вирішити що в Чикаго їм краще. Україна, якщо вона ще буде через 20 років, точно, на відміну від Бельгії, заб´є на вас болт.
Які чарівні люди, ноль емпатії, нуль якихось внутрішніх моральних стовпів. Зато гонорууу
ШанельКуКу• сегодня в 09:22
Ответ дляanikabusinika
Та тут світ схоже трохи здурів, воно може як завгодно закінчитися. Одне вже зрозуміло точно - хорошого кінця для нас не буде
Щастя-здоровля• сегодня в 09:24
Лично меня бесит, когда пишут «вы там на пособиях сидите»..
лядь, никогда никаких пособий не получала и вообще их в стране моего пребывания нет.. живем на самообеспечении..
Но хрен докажешь.. Пособия жабам мерещатся везде
Точная копия плова• сегодня в 09:27
Ответ дляЩастя-здоровля
А во многих странах пособия есть.
Щастя-здоровля• сегодня в 09:28
Ответ дляТочная копия плова
А во многих странах пособия есть.
В каких многих? В Германии?
Протру пилюку• сегодня в 09:28
вам за эти речи должно прилететь
не обязательно ракетой, а есть еще много сфер, где может бомбануть.
Точная копия плова• сегодня в 09:31
Ответ дляЩастя-здоровля
В каких многих? В Германии?
Кроме Германии много стран есть, где выплачивают пособие
sur_sur• сегодня в 09:35
Ответ дляФуліганка
Ви читати вмієте?
Чому б вам не обговорити причини невиїзду совєтчіц у своїх закордонних групах? ))
anikabusinika• сегодня в 09:37
І доречі, тількі заздрісні люди пишуть про заздрість.
sur_sur• сегодня в 09:47
Ответ дляЩастя-здоровля
Існує статистика приймаючих країн, скільки людей не працює, скільки отримує пільги) . Та й взагалі, що за дивні турботи у вас , що тут думають совєтчіци про ваш успішний успіх за кордоном, чому просто не живете своє чудове життя? )
автор Фуліганка • сегодня в 09:47
Ответ дляМамОмужа
О, вот только хотела написать. Мне абсолютно ровно на тех кто уехал, а некоторых даже жаль, ибо не от хорошей жизни уехали, некоторые многого лишились.
НО! Только до того момента, пока не начинают рассказывать как нам тут нужно старатьсядержаться, что мы вот все выдержим мы сильныемоцные и особенно, когда вот тяжко, бесит это МЫ. Кто мы? Те кто там со светом и теплом? Или МЫ тут в Украине, под ракетами и в темноте? Бесят еще те, кто боясь лишиться пособия или чего-то там, начинают разглагольствовать что война еще лет на 10 и точно не закончится скоро (агась, ну так бы им хотелось) и вот в таком ключе.
В остальном, каждый выбрал то что ближе. Я осознанно выбрала остаться.
Просто ненавидите чужих людей і прикриватєтесь так примітивно,
Щастя-здоровля• сегодня в 09:48
Ответ дляТочная копия плова
Нет, не много на самом деле
Кручу хвости• сегодня в 09:49
Я виїхала в 2025 році.
До цього мене бісили виїхавші тільки коли вони посиили пости типу ’в харкові не вистачає донорської крові, йдіть здайте’.
Мене мабуть більше дратували не виїхавші з дітьми на лінії фронту
А я з косою• сегодня в 09:51
Ответ дляШанельКуКу
Людина , яка пише Бог з маленької літери, хто ти? Звідки ти???
Точная копия плова• сегодня в 09:52
Ответ дляЩастя-здоровля
Нет, не много на самом деле
На самом деле более чем много, поинтересуйтесь если для вас это так важно
ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 09:52
Ответ дляФуліганка
А що такого в цій темі? Чотири роки люди в темах пишуть про ненависть до виїхавших. Це ж правда, купа таких дописів
это не ненависть к выехавшим, это хейт точно такой же как на хейт Тины Кароль, выехавшие не чувствуют ситуацию пишут не в тему или еще хуже отписываются в темах типа какая я все таки умная что выехала, и прочая херь, которую творят неэмпатичные выехавшие, заметьте я имеду ввиду не всех. и вы кстати одна из тех неэмпатичных теть