Ms. Искренность• 25 января в 02:32

Почему люди из Киева не выходят бунтовать против жестоких отключений всего?

Просто почему? Ваше мнение
Ну ниче се• 25 января в 07:58
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Ппц, ти кончена. Навіть коли тебе хейтили, я підтримувала тебе.
А ось вилізло твоє гниле нутро.
Тобто, за твоєю версією, люди в Києві, які зараз живуть в таких страшних умовах криси?
С@ка ти ж @паная. Добре, що без анонима забаню нафіг, у тебе лайно не лише в хаті, а в черепочку.
Фу бля
Файна_зупка• 25 января в 08:00
Не одна країна не буде мати справу з нами, якщо в нас почнеться безладдя. Вивчайте історію . Безвладдя це план Б для пукіна. Таке вже було 1918р. З яником у раісі не вийшло , зеленому втікти не дадуть.
Зеленський щаконно вибранний Президент , який обрав наріД. Вибрали , ідіота (це комплімент.). Насолоджуйтесь тепер.Всі Подіі з 2019 р року - це наслідок вашого дебільного вибору. Холод і тд тп.Його треба законним чином переобрати. Тільки вибрати требе не знов його чи якогось притулу чи буданова.. Хаос тількі на руку кацапам.
Морковна• 25 января в 08:08
Вы предлагаете бунтовать по быдлячему путем перекрытия дорог, чтобы страдали от этого обычные люди?
Коли мовчу- приємна жінка• 25 января в 08:33
Ответ дляПатриоточка
ОРГАНІЗУЙТЕ.
Багато б киян приєдналися б.
А ще краще не проти жорстких відключень, а ЗА МИР та перемовини.
И снова здрасте. Что можно организовать ’за мир’ в Киеве? За мир можно организовать только в Москве, от украинцев мир не зависит, не мы напали. Пусть россия останавливает войну и будет мир, уже даже не просим на данный момент вернуть оккупированные территории, но и просто так отдавать остальное без реальных гарантий безопасности, чтобы сохранить россии силы для оккупации еще большей территории, невозможно.
Хвець-тець• 25 января в 08:36
Кацапка?
Пишущаяся• 25 января в 08:38
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Крысы любили печенюшки, апельсинки и бабку нуландиху.А коротко- трудно всем
Пишущаяся• 25 января в 08:40
Ответ дляТаракашечка
Чтоб организовать кипиш нужны вливания спонсоров)
Да ладною А чай и хорошее настроение.Нужно позвать наема
Пишущаяся• 25 января в 08:41
Ответ дляКокошинЭль
Вы собираетесь устраивать митинг в сдании СБУ? Можно и там. Бунтовать не запрещено законом
И не бабские ряды, а с мужиками своими.
Любительница• 25 января в 08:48
Ответ дляФайна_зупка
Ви сподіваєтесь що наш мудрий нарід обере іншого? Досвідченого дипломата, переговорника з досвідом? Ха! І ще раз. Ха-Ха.
Звожу з розуму• 25 января в 08:48
Потому что терпилы,Ленка сказала,что пару лет потерпят,вот они и терпят
Звожу з розуму• 25 января в 08:50
Ответ дляТаракашечка
Если без шуток, я думаю вынужденно оставшиеся в Украине страдают псевдопатриотизмом, чтоб не так обидно было терпеть все лишения. Ну типа я ж не зря жопу мёрзну, я патриот, а раз так, значит все против кацапы. Даже если сами они зелёных ненавидят
Среди моих знакомых только одна така ’патріотична сім´я’,остальні просто бояться і терплять
Аноним_1857• 25 января в 08:58
Тому що вільні нераби, чого ж ще.
Аноним_1857• 25 января в 09:00
Ответ дляКокошинЭль
Почему в коментах уверены что автор из росии спрашивает?
А тому що в зелених методичках написано, що так треба реагувати.
Якщо побачили якесь адекватне питання - одразу треба верещати, що це все російські боти, типу метод закрити усім рота.
Аноним_1857• 25 января в 09:01
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
бєлгород так не думає
Кому він там нада, ніхто про його існування й не знає
Латвийские_Номера• 25 января в 09:08
Ответ дляКокошинЭль
Потому что у нас есть вышиванка, мова, зачем нам что-то ещё?
У вас ж косоворотка , лапті ,язИк , що вам ще потрібно?
Майданщица• 25 января в 09:10
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
кацапки виходьте з плакатами нєт войнє і у киян буде світло
Навіщо?? Їх влаштовують вбивства українців
Майданщица• 25 января в 09:14
Ответ дляПослушная
Яка гнила провокаційні тема. Зрозуміло що вночі адміни сплять і повилазила русня. Так ось що я вам принагідно скажу. Я вас ненавиджу не із-за патріотизму, а із-за того що ви влаштували геноцид в 21 столітті. І воно вам все повернеться, як і завжди будете в своєму болоті гнити. Зі своїми гнилими зубами, перегаром та обосраними туалетами. І ви ніколи звідти не вилізете. Чим більше ви нас бьєте, тим більше ми вас ненавидимо. Немитая росія, ще класик так казав. З тих пір анічого не змінилося
Давайте відверто. Ніздрі їм не повернеться. Скільки біди лише в 20ст наробили, хіба щось їм повернулося
Кружите меня,кружите• 25 января в 09:17
Ответ дляТаракашечка
Зельоних хтось ненавидить, а хтось ні. А от пуйла ненавидять ВСІ. Він причина всіх наших бід (смертей, поранень, мобілізації, втрати житла, життя без світла тепла і води).
Як пуйло здохне, з своїми керівниками ми самі розберемося, не переживайте.
КАПСЛОЧНИЦА• 25 января в 09:20
Ответ дляКокошинЭль
Потому что это так и есть. Война. Русские параллельно с обтрелами запустили информационную волну . Это их типичная тактика, ничего нового. Смешно видеть, как наши дурынды ведутся
Помаранчова душа• 25 января в 09:19
Бо люди мають здоровий глузд і розуміють, що це не профілактичні відключення, а фактичні страшні обсавини.
Так, ці суки крадуть навіть там де не можна! І так, проти цього треба повставати, а не ковтати, сподіваючись на те, що вони самі саме засудять, але це про інше.
Майданщица• 25 января в 09:20
Ответ дляВесела пiсенька
Кривой Рог, сегодня главную дорогу 4 часа перекрывали , приезжала мерия, журналисты, главный дтэк. В итоге свет есть как по часам теперь ровно (у нас проблема была,что графики не соблюдали и там где в сутки света должно быть 7-8часов могли от этих часов света запросто отрезать по 2-3 часа и давать с задержками). Уроды одним словом, ничего поломано не было, они просто специально графиков не придерживались
Ви ж розумієте, що є вам дати більше, значить в когось тепер меньше. Вся ел.ен. що виробляється її потрібно доставити споживачам, її нема де консервувати щоб спеціально вам не дати.
Майданщица• 25 января в 09:21
Ответ дляТрейдер кріпти
Интересно, а на венгрию сейчас идет электричество наше? Или уже нет поставок за кордон?
Є спец сайт по кількості переходу ел.енергії на будь якій точці кордону в Європі. Можете перевірити
nabludatel• 25 января в 09:23
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Та ніхто не ведеться.
Сьогодні просто аншлаг русоботні.
Щось у них знатно підгорає, тому такий шалений тиск на нас.
Скоро_вчера• 25 января в 09:24
Ответ дляМорковна
Азараз обичні люди не страждають?
ОхиИВздохи• 25 января в 09:25
Холодно, самі ідіть.
Скоро_вчера• 25 января в 09:29
Ответ дляФайна_зупка
Не зрозуміла кого ви зочте вибрати порошенка чи того кого росія захоче? Бо якщо влада не буде проросійсткою, товійна не закінчиться.
Фиктивная• 25 января в 09:31
Ответ дляКокошинЭль
В росии есть тепло, свет, нет ракет, зачем им выходить на красную площадь?
Ну так, вас кацапів все влаштовує.
Російські ракети летять по Україні?
Ой, та яка різниця. Головне , що на росії тепло є.
Смячиком• 25 января в 09:32
Потому что никто не возглавил шествие и денег бунтующим не платит.
Фиктивная• 25 января в 09:32
Ответ дляКокошинЭль
Ну не може ж українка бути такою тупою, щоб не розуміти, хто винен, що світла немає.
ОхиИВздохи• 25 января в 09:33
Ответ дляУкраїна наше все
Та не так всё и плохо наверное. Вот когда не будет света по 30 часов в сутках, то потужно зашевелятся, но тоже не факт.
В мене немає другу добу, вже більш 30 годин, і це не вперше. Самі ідіть майданьте, як вам робити нічого.