Херсон це Україна• 14 августа 2023

Как поступить с дочерью?

Сейчас с ней в соре. Ей 15. Мы практически не разговаривает. Карманные деньги сейчас не выдаём. Захожу я сегодня в местный Фаст фуд возле дома, а там она сидит и ест мени стоимостью около 15 долларов. Я сразу спросила - откуда деньги? Она - это тебя не касается. Ты же со мной не разговариваешь, какая тебе разница?
Как узнать откуда у нее деньги? У нас она частенько воровала, но сейчас все на месте. Или забить и не париться?
nahaka• 14 августа 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Чомусь мені стало шкода вашу доньку а не вас автор.
Таке враження що це ви дитина і своїм ігнором і відсутністю грошей ви навпаки робите все щоб ваша донька вас ненавиділа. І я її розумію.
Автор вам треба до психолога не дитині.
В мене такі ж відчуття

nahaka• 14 августа 2023
Автор, я вважаю, що треба миритися з дочкою та максимально їй допомогти. Це ж ваш обов´язок як мами
Корсет_на_шурупах• 14 августа 2023
Ответ дляБабулька
Це легко говорити мамам у яких зручні діти, сама такою була дитиною..
Але це не кімната, це залежність від телефону, все пофіг і т.д
Поки силою не забереш, нічого не буде...
Дно це відношення до навчання і відсутність інтересів ..ще постійне хамство, огризання..
Що тепер по головці погладити?
Проаналізуйте все, що ви робите і говорите перед тим, як у відповідь почули хамство і огризання. Коли ваша дитина відчуватиме до себе повагу, хамства буде менше. Робити зауваження дітям можна без приниження
Заюшка_хозяюшка• 14 августа 2023
Ответ дляnahaka
Вы работаете с психологом?
Нет.
Бабулька• 14 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так ніхто ж не кидається на нього просто так.
Кажеш, пора вже спати, чуєш добре і нічого і так поки не забереш телефон.
В мене така дитина яка сприймає гарне відношення за слабкість і лізе на голову... Колись я сказала що якщо не розуміє викличу поліцію пояснять, то він сміється і каже духу не хватить....
Гроші теж крав, причому недостатку немає, просто легше вкрасти ніж виконати умови для одержання кишенькових. А умови прості ноомальна поведінка і оцінки в школі.
Натомість були звінки кожен день з проханням зробіть щось з ним ..
От що з таким дитятком робити...
автор Херсон це Україна • 14 августа 2023
Ответ дляБабулька
Що тепер по головці погладити?
Я вже зрозуміла, що тут клуб ідеальних мам з ідеальними дітьми зібрався) що ви що ви? Вони не знають таких проблем! Це ви в усьому винні. Як написали мені вище, діти копіюють батьків, отже це все ви теж не робите.☝️
Ответ дляСвятатабожа
В 20 вже буде працювати? Тобто освітою Ви її вже зразу не плануєте забезпечити? Не знаю, що це за країна така, в якій Ви зараз живете, але в нормальних країнах підлітки максимум підробітками на свої кишенькові гроші заробляють, і батьки все одно їх утримують повністю.
Ой да що ви кажете? Це ж треба прописні істини писати з такою важністю!

Ответ дляПомогалочка
Вас интересует лишь вопрос, откуда у нее деньги? Остальное все не интересно, все нормально?
Да, конечно! Только это только и интересует!
Ответ дляБабулька
Ця країна США, напевно. Тут підлітки підробляють нормально, за літо можуть собі на машину заробити.
Це нормально, це тільки в нас бубочки до 30 з батьками живуть у них на шиї
Так, Ви праві, ми в США. І так, підробітки тут це нормально. Це в наших мамок дітки в 30 рочків сидять за пазухою)
Ответ дляЗамрійлива
Стоит диагноз? Вы (дочка)должны тогда посещать психолога или психиатра
Мы записаны на прием, диагноз только поставили.
Ответ дляБабулька
У нас якскравий з підстрибуванням до мене...
А як діяти? Нехай бубочка всю ніч тік ток дивиться тупі відосики...Якщо не забереш буде до ранку сидіти...
Я не знаю як у нас міг народитися такий син. В кого він незрозуміло...
Ну кому Ви пишете? Тут матуські ідеальні. І діточки в них ідеальні! Тільки як подивишся на тих друзів своїх ´неідельних´ дітей, то тільки одне питання. Де ті матуськи своїх ідеальних ховають??
Ответ дляЛюбимка-анонимка
У вас у самой сколько детей подростков? Ага,,в-принципе можете не отвечать🤣
Как сколько? Конечно п´ятеро. По ответу же видно! ЭксперД!
Ответ дляПростоваля
Как поступить с дочерью?
ПОМИРИТИСЯ!

Зараз Ви тупо знущаєтеся над залежною від вас недозрівшою людиною. Психічне насилля (через мовчання) та фінансове насилля.
Серйозно? А не хочете запитати, що призвело до таких моїх вимушених мір? Перед тим як ставити мені ´ діагноз´
Ответ дляEL13
Я бы наверное рекомендовала все же налаживать отношения с дочрью, она несовершеннолетняя, как минимум-ВЫ несете ответственость. С РПП и другим проблема идти к специалисту, сейчас наука продвинулась значительно вперед, можно помочь.
Вкорне не согласна с тем, что надо подождать пока человек сам не осознает., может быть поздно, время нельзя упускать.
РПП, как раз часто , в подростковом возрасте начинается и гораздо лучше поддается решению, чем если затягивать на годы.
Не тратьте время,обращайтесь к спецаилисту (психолог, психотерапевт и т.д.)работающему с РПП.
Сил Вам и терпения.
Спасибо вам за такой ответ. Мы уже были у доктора, записались к психологу сначала. Далее , если потребуется, будет психотерапевт. Планируем не оставлять на самотек, а лечить.
Ответ дляПрикуси Язика
Кто эти мифические ’мы’? Вы там где? Вы дочкой занимаетесь вообще?
Вы кто такая, что бы задавать мне вопросы в хамской форме?
Ответ дляnahaka
Будемо мириться.Просто нелегкий період в неї зараз, дуже багато зроблено з її сторони такого, що вибиває з колії. Терпіння в мене, як мами і людини по житті багато. Але, але...
Прикуси Язика• 14 августа 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Судя по тому, как вы хамски всем тут отвечаете, кто вам тоже самое пишет, и продолжаете мыкать, то сочувствую вашей дочке. Её поведение нормальная реакция на ваш коллективизм, и как мама и личность вы вообще в её жизни не присутствуете. Бедный ребёнок.
Ответ дляПрикуси Язика
Я тут по хамски отвечаю только тем, которые комментируют не подбирая слов. ( как вы, например). Тем кто отвечал пусть и критикой но без оскорблений и поспешных выводов,я отвечаю и буду отвечать как привыкла - вежливо и с благодарностью. Или вы думаете , что можете поливать говном авторов постов,что бы утвердиться под анонимом, включая режим прокурора, а авторы должны вежливенько это дерьмо с головы смахивать? Я уже не в том возрасте, что бы присмыкаться.
Прикуси Язика• 15 августа 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Так вы же сами анонимо пишете. Если вы так пишете незнакомым людям, чьи ответы вам не нравятся, то представляю, как с дочкой общаетесь. Поэтому её поведение нормально, а ваше - нет.

автор Херсон це Україна • 16 августа 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Я под анонимом пишу о своей проблеме, а вы самоутвердждаетесь под анонимом. До свиданья, дамочка