разговорила на сайте знакомств."Через Европу пойдем". Журналістка розговорила вагнерівця у Білорусі через сайт знайомств – відео Журналістка білоруської служби телеканалу "Настоящее время" під виглядом охочої познайомитися дівчини поговорила на відповідному ресурсі з російським бойовиком терористичної групи Вагнера, який дислокований з іншими найманцями у таборі під Осиповичами. Спроба з´ясувати подробиці розміщення в Білорусі була малоефективною, але дещо дізнатися вдалося. Чоловік розповів їй про плани, зарплати та про те, що їм пообіцяв місцевий диктатор Олександр Лукашенко.Терорист "Олександр", якому понад 30 років, воює з 2014 року, він назвав себе "брудним найманцем" і розповів про навчання білоруських військових штурмів, роботи малими піхотними групами, поводження з мапами, а ті "шоковані" та "взагалі дерев´яні".
За його словами, Лукашенко "прихистив" їх, а зараз "зробив відпустку". Голова Осиповичського району, сказав він зі слів продавчині, нібито "суворо" заборонив місцевим жителям спілкуватися з вагнерівцями.
Ще Лукашенко, заявив росіянин, дає "за бажанням громадянство", що "тут ми "чисті" і відкрито дорогу в Америку" – "через Європу підемо". У Білорусі їм сплачують еквівалент 24 000 білоруських рублів (близько 350 000 грн) – не уточнив, за який період, і обіцяють пенсію в еквіваленті 110 000 грн.
Читайте також: Група Вагнера фінансує війну в Україні коштом видобутку золота в Африці – Politico Окупант розповів, що зараз вони переганяють та реєструють автомобілі, які відібрали у цивільних в Україні.
Щодо "бунту" Пригожина раніше судимий найманець заявив, що "так треба", тому що "міноборони – зрадники, продають запаси на хохлому".
На репліку журналістки "Не розумію, навіщо взагалі воювати", він сказав: "За гроші. Війна – це бізнес ї**чих масштабів, які нам і не снилися". На реакцію "А те, що люди гинуть? За що?", сказав "Розходник, і це не нам вирішувати. Це верхівки, а ми навіть не пішаки. А хто воювати буде? Якщо не ми, то ваші діти, брати. Усі сцять, а нам п***й".
За словами військового злочинця, він до групи Вагнера "і прийшов, щоб небезпека була поруч", тому що "це затягує більше, ніж влада"Співрозмовник підставної "дівчини на сайті знайомств" розповів, що солдатів термінової служби в РФ "як м´ясо" відправляють на фронт, бо "державі п** на народ, це бізнес".
Він заявив, що "вночі на завдання ходили, на кордоні проблеми були – поляки, ми їхні [проблеми] усунули", потім уточнив, що мова не про кордон із Польщею.
(Прем´єр Польщі Матеуш Моравецький днями говорив, що "понад 100" вагнерівців вирушили у бік Сувальського коридору під Гродно).За словами терориста, вони "до Польщі підуть для завдання", але "поки тиша, не хрюкають".
Що з цих слів правда, що – вихваляння та дезінформація, невідомо.
Співрозмовник підставної ’дівчини на сайті знайомств’ розповів, що солдатів термінової служби в РФ ’як м´ясо’ відправляють на фронт, бо ’державі п** на народ, це бізнес’.Матрьошки
переведите его слова через яндекс переводчик и своим ванькам передайте для поднятия боевого морального духа
Colombina.• 14 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
И?
Для наших это такой же бизнес, и наши парни гибнут не меньше. Только вот в ращке отребья ещё дофига и к нам они продолжат лезть как саранча
PANTERA_KET• 14 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
Ну интересно же,за какой хер русский умирает на чужой земле,вагнер обьяснил-всем пох они расходники мясо
А наши не мясо? Военкомы по гаражам давно лазят
PANTERA_KET• 14 августа 2023
Ответ дляColombina.
И?
Только наши нормальные!!!гибнут
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
подставная девушка,подставной боевик, какой дурак будет рассказывать первой встречной тетке такие вещи ?
Ответ дляКраденые абрикосы
Ой вы не правы не правы.Когда писька стоит еще не то расскажешь.Человеческий фактор никто не отменял.Показала чуть сиськи и поплыл.
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
Так тем много для разговора,зачем вообще говорить,что вагнер, планы, зарплаты? пиарится она, сто процентов
Veronika83• 14 августа 2023
Ответ дляVertonik
вот это вы наивная))))
Это новый клон маньки кимберли дурочкой прикидывается, но стиль узнаваем
Ответ дляreb-bekka
Особисто мені хочеться, щоб вони нарешті переключилися на країни європи, щоб ті втянулися у війну і застосовували свою срану зброю проти рашистів самі, раз не можуть нам дати іі застосувати. Бо у них і руські парні - фарш, і українські бійці - «дьошево», і зброю цідять, і дед джо упаси бог крякне не сьогодні завтра. То хай би хоч попрокидались вже