Чумачечая_• 14 августа 2023
у вас вихідний 24го?
у кого на роботі вихідний?
я правилтно розумію що у бюджетників вихідних вже 2й рік немає додаткових?
Результат:
вже голосів:
65 (60.75%)
ні
22 (20.56%)
так
20 (18.69%)
дивитися
Сижуревувшоке• 14 августа 2023
У не бюджетников тоже, просто госпредприятие, еще и отпуск по 5 дней дают
рукиЖимолости• 14 августа 2023
Нема вихідного. Бюджетники працюють більше днів за ті ж самі копійчані ставки. Надбавки не доплачують, зарплатню не підіймають. Виживати за 6-8 тис грн в місяць все важче
Вилами по воде• 14 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Причому тут бюджетники? Закон діє один для всіх на період ВС
В законі немає заборони встановлювати додаткові вихідні на розсуд власника приватного підприємства.
Крем для арбуза• 14 августа 2023
Ответ дляВилами по воде
Немає, але формулюйте правильно запитання. Не лише в бюджетників немає вихідних. Просто деякі приватні підприємтсва на власний розсуд їх залишають. Я працюю на приватному - вихідних нема
60 метрів сметани• 14 августа 2023
От поки писала, що буде відписались клієнти, і вже не буде. Така вона - клієнтоорієнтованість)))
Перемелица• 14 августа 2023
У нас частная компания, выходные на все праздники как были,так и есть.
Но это добрая воля владельцев, а не по закону
Вилами по воде• 14 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Я не автор і ніяких запитань не задавала. )))
МЧСница• 14 августа 2023
Дочка в іт, американська компанія, всі вихідні, як і було до війни, бо треба більше бути з сім’єю
Я бюджетник, вихідних нема, надбавки зняті, треба кидати свою благодійність
Чумачечая_
• 14 августа 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
На яке питання слід відповідати? Там їх три..
можете взагалі не відповідати якщо вам так складно)
рукиЖимолости• 14 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
На приватних підприємствах зазвичай оплата погодинна. Тобто більше відпрацював, більше отримав. А бюджетник виходить ці дні безкоштовно працює.
Чумачечая_
• 14 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
який закон?
приватні фірми фопи можуть робити вихідні собі як хочуть
Одна_на_всей_планете• 14 августа 2023
Автор, другий рік війна, а ви навіть єлементарного законодавстава не знаєте. На час воєного стану всі святкові дні скасовані.Тобто, якощо свято випадає на робочий день - то зараз він робочий.Якщо на вихідний - то вихідний день.
Одна_на_всей_планете• 14 августа 2023
Ответ длярукиЖимолости
Звідки така їнформація ? Погодина оплата чи ставка в місяць - це залежить від того, що прописано в вашому трудовому договорі. В одній компанії може буди і та і інша оплата праці.
размахер• 14 августа 2023
Государственного праздничного выходного дня - нет. Частные предприятия могут делать для своих сотрудников выходной.
Чумачечая_
• 14 августа 2023
Ответ дляНаливайКа
Як голосувати? Ви завжди так питання задаєте?
заголовок теми прочитайте
Сито для думок• 14 августа 2023
Ответ дляразмахер
Можуть, але все на передбачення власника, на моїй колишній роботі ні в минулому році не було, ні в теперішньому.
Редисочка• 14 августа 2023
Не бюджетна - немає вихідних на свята.
Компанія співпрацює з іншими, тому якщо вихідний - повинен бути у всіх партнерів. Вирішили як по військовому часу - у всіх робочий.