Чумачечая_• 14 августа 2023

у вас вихідний 24го?

у кого на роботі вихідний?
я правилтно розумію що у бюджетників вихідних вже 2й рік немає додаткових?
Результат:
вже голосів: 107
65 (60.75%) ні
22 (20.56%) так
20 (18.69%) дивитися
Кров з молоком• 14 августа 2023
Приватний садок, буде вихідний.

Продавчиня кіз• 14 августа 2023
На яке питання слід відповідати? Там їх три..
Домашка• 14 августа 2023
Звідки ви? Така чудна
dulenok• 14 августа 2023
Не только у бюджетников.
Сижуревувшоке• 14 августа 2023
У не бюджетников тоже, просто госпредприятие, еще и отпуск по 5 дней дают
рукиЖимолости• 14 августа 2023
Нема вихідного. Бюджетники працюють більше днів за ті ж самі копійчані ставки. Надбавки не доплачують, зарплатню не підіймають. Виживати за 6-8 тис грн в місяць все важче
Не цілуюсь з бодуна• 14 августа 2023
Державне підприємство. Нет.
60 метрів сметани• 14 августа 2023
У мене вихідний буде, я не бюджетник.
Крем для арбуза• 14 августа 2023
Причому тут бюджетники? Закон діє один для всіх на період ВС

Вилами по воде• 14 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
В законі немає заборони встановлювати додаткові вихідні на розсуд власника приватного підприємства.
долой_лама• 14 августа 2023
так , дурка працює без вихідних.
НаливайКа• 14 августа 2023
Як голосувати? Ви завжди так питання задаєте?
Крем для арбуза• 14 августа 2023
Ответ дляВилами по воде
Немає, але формулюйте правильно запитання. Не лише в бюджетників немає вихідних. Просто деякі приватні підприємтсва на власний розсуд їх залишають. Я працюю на приватному - вихідних нема
60 метрів сметани• 14 августа 2023
От поки писала, що буде відписались клієнти, і вже не буде. Така вона - клієнтоорієнтованість)))
Перемелица• 14 августа 2023
У нас частная компания, выходные на все праздники как были,так и есть.
Но это добрая воля владельцев, а не по закону
Вилами по воде• 14 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Я не автор і ніяких запитань не задавала. )))
МЧСница• 14 августа 2023
Дочка в іт, американська компанія, всі вихідні, як і було до війни, бо треба більше бути з сім’єю
Я бюджетник, вихідних нема, надбавки зняті, треба кидати свою благодійність
автор Чумачечая_ • 14 августа 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
можете взагалі не відповідати якщо вам так складно)
автор Чумачечая_ • 14 августа 2023
Ответ дляДомашка
Звідки ви? Така чудна
навзаєм казкова)

рукиЖимолости• 14 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
На приватних підприємствах зазвичай оплата погодинна. Тобто більше відпрацював, більше отримав. А бюджетник виходить ці дні безкоштовно працює.
автор Чумачечая_ • 14 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
який закон?
приватні фірми фопи можуть робити вихідні собі як хочуть
Одна_на_всей_планете• 14 августа 2023
Автор, другий рік війна, а ви навіть єлементарного законодавстава не знаєте. На час воєного стану всі святкові дні скасовані.Тобто, якощо свято випадає на робочий день - то зараз він робочий.Якщо на вихідний - то вихідний день.
Одна_на_всей_планете• 14 августа 2023
Ответ длярукиЖимолости
Звідки така їнформація ? Погодина оплата чи ставка в місяць - це залежить від того, що прописано в вашому трудовому договорі. В одній компанії може буди і та і інша оплата праці.
Танцепесенная• 14 августа 2023
Ні. У мене ще і екзамен з ОП в цей день(((
размахер• 14 августа 2023
Государственного праздничного выходного дня - нет. Частные предприятия могут делать для своих сотрудников выходной.
автор Чумачечая_ • 14 августа 2023
Ответ дляНаливайКа
заголовок теми прочитайте
Сито для думок• 14 августа 2023
Ні, не вихідний.
Ні у приватних, ні у бюджетних.
Сито для думок• 14 августа 2023
Ответ дляразмахер
Можуть, але все на передбачення власника, на моїй колишній роботі ні в минулому році не було, ні в теперішньому.
Редисочка• 14 августа 2023
Не бюджетна - немає вихідних на свята.
Компанія співпрацює з іншими, тому якщо вихідний - повинен бути у всіх партнерів. Вирішили як по військовому часу - у всіх робочий.
BLUE_SKY• 14 августа 2023
їїххїїхх