Летала_НаМетле• 14 августа 2023

УЗД на ранніх термінах

Якщо дізналась про вагтінсть на 2-3 тижні, нічого не турбує, здала хгч та прогестерон чи треба йти на УЗД зараз чи краще дочекатись поки буде серцебиття і йти на 6-7 тижні? Попередня вагітність була завмерла на 7 тижні, хоча до того бігала робила УЗД 3 рази, цей раз думаю, можливо не бігти відразу, а чекати до 7 тижня, якщо все ок і нічого не турбує. В кого був такий досвід?
Крайня невістка• 14 августа 2023
2-3 тиждень це як? На момент овуляції?
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Узи надо делать после 3х недель задержки. А прогестеррн крови во время беременности нет смысла сдавать, кто так безграмотно назначает?
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
2-3 тиждень це як? На момент овуляції?
Так, якщо з дати останніх місячних то це вже 4 тижні, але я точно знаю коли була овуляція і що зараз лише 3 тиждень пішов.
ValeriaKanonik• 14 августа 2023
Я коли перший раз пішла на УЗД - це було 3-4 тижні
Сказали, ще не зрозуміло
Треба пізніше хоча б на 10 днів
Вдруге прийшла
Вже казали - 5-6 неділь
2мм ембріон вже був
Почекайте трошки
Залатавая• 14 августа 2023
Рано сейчас, там и не видно толком ничего на третьей неделе. Я ходила на 6 неделе,чтобы убедиться,что плодное яйцо в матке
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ну мені в першу вагітність лікар назначав пити утрожестан бо прогестерон був понижений. Я ж не лікар, не дуже в цьому розбираюсь)
ВундерКИНГ• 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Для чого? Щоб роздивитися плідне яйце? Або почути «нічого не зрозуміло»?
Мию чакри щоденно• 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ага, вот жеж дураки прогестерон меряют и потом утрожестан назгачают! У меня сестра из-за этого гормона в 12 недель ребёнка потеряла, благо со вторым все сдали в 4 недели, прописали прогестерон и родила! Но вы ж умнее🤦‍♀️
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ дляЗалатавая
Насправді по різному. Минулий раз я пішла коли затримка була тиждень. Тобто в мене по факту з моменту овуляції тоді було лише 3-4 тижні. А акушерських звісно вже всі 6 ставили) то на 3 тижні було видно подіне яйце у матці. Я так розумію так рано роблять УЗД аби лише побачити маткова вагітність чи ні. А от вже за розвитком ембріону слідкують через хгч або ж через узі трішки пізніше
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Для того, чтоб убедиться , что берем маточная и есть сердцебиение
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ну серцебиття наскільки мені відомо видно в 6-7 тижнів. Це десь через 3 тижні затримки +-
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Да, речь не о назначении или не назначении прогестерона, а о том, что его уровень в крови не коррелирует с уровнем в матке, поэтому никто его в крови не определяет, это глупо и непроыессионально
ВундерКИНГ• 14 августа 2023
Сердцебиение на 3 недели не прослушивается
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Теж чула не одну таку історію. Маму колись клали у лікарню і капали прогестерон пару тижнів, то кажуть саме через це і виносила дитинку. І багато жінок у яких була завмерла не приймали його, а наступного разу приймали з самого початку то все добре вже було, виносили і народили.
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я вам написала- узи после трех нед задержки, это срок ±5 нед беременности
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ну це ж по різному, ви ж це розумієте?) залежить від того коли у жінки була овуляцію і коли прикоріилось плідне яйце. В кого цикл 35 днів і пізня овуляція то це буде зовсім інший термін навідміну від того, у кого цикл 28 днів і овуляцію посередині
Злюсь до кипіння• 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Надо сдавать, если есть подозрение на прогестероновую недостаточность. А это и СПКЯ в анамнезе, и предыдущие замершие, как у автора.
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
А як же його тоді перевіряють?
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Нет, я уже писала почему. Пс гинеколог
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Нет
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
А як же його тоді перевіряють?
Ніяк.
Злюсь до кипіння• 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Нет, я уже писала почему. Пс гинеколог
Забыли написать ’доказательный’ гинеколог.
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ніяк.
Тобто ви хочете сказати що рівень прогестерону не важливий і його ніяк не можна первірити? І ті жінки які його приймали їм насправді він не допоміг чи як? Чому тоді всі його назначають гінекологи і кажуть перевіряти під час вагітності
Залатавая• 14 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ну вот и я ходила, когда задержка уже была недели полторы. Помню, что было пять недель по УЗИ и коммент от врача ’...головастик...’, то есть уже не просто точка )))
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Що тоді перевіряють при наступній вагітності, якщо перед цим була завмерла? Які аналізи здають? На що звернути увагу? Перед плануванням другої вагітності проходила обстеження все ок було як і перший раз
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Он важен, но опред его в матке не представляется возможным, а уровень кровибесполезен для диагностики. Назначают только безграмотные врачи
Злюсь до кипіння• 14 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я не лікар, просто мала проблеми на 11 тижні саме через дефіцит прогестерону, тому знаю, як і на що він впливає.
Краще проконсультуватись у гінеколога-ендокринолога, і краще в клініках, які займаються репродукцією. Ісіда, Надія
Ну, і треба мати на увазі, що за статистикою кожна третя (!) вагітність в середньому по популяції завмирає на ранньому терміні через дефекти плоду. Більшість жінок навіть не помічають, що вагітність була, бо після завмирання настає менструація, під час якою виходить завмерлий ембріон. У кого він розвинувся до 5-7 тижнів і не відторгнувся, ті звісно знають і мають зробити переривання.
Тобто, Ваша завмерла може бути природньою, а може бути викликаною проблемами з прогестероном чи ще чимось. Треба індивідуально консультуватись.
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Нет специализации ’ доказательный гинеколог’, нет такого термина даже в медицине, это сказки для дураков
Бабка_в_кедах• 14 августа 2023
Я бы пошла на узи в 5 недель, чтоб убедиться, что берем. маточная и потом в 7, чтоб послушать сердцебиение.
После замершей есть смысл принимать прогестерон, если подтверждена прогестероновая недостаточность до беременности. Или если появились тянущие боли внизу живота и выделения.
У меня в анамнезе 2 замершие, потом беременность на прогестероне, потом 4 выкидыша и снова беременность на прогестероне.
Злюсь до кипіння• 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Разумеется, нет. Но все, кто начинают рассказывать, как другие безграмотные врачи назначают то-то и то-то, обычно о себе говорят, что они очень грамотные, потому что используют только доказательную медицину.