Летала_НаМетле• 14 августа 2023

УЗД на ранніх термінах

Якщо дізналась про вагтінсть на 2-3 тижні, нічого не турбує, здала хгч та прогестерон чи треба йти на УЗД зараз чи краще дочекатись поки буде серцебиття і йти на 6-7 тижні? Попередня вагітність була завмерла на 7 тижні, хоча до того бігала робила УЗД 3 рази, цей раз думаю, можливо не бігти відразу, а чекати до 7 тижня, якщо все ок і нічого не турбує. В кого був такий досвід?
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Разумеется, нет. Но все, кто начинают рассказывать, как другие безграмотные врачи назначают то-то и то-то, обычно о себе говорят, что они очень грамотные, потому что используют только доказательную медицину.
Нет, в моем лексиконе такого понятия нет, врач должен руководствоваться законом, протоколами, результатами современных научных исследований, кокрановскими обзорами.
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Я бы пошла на узи в 5 недель, чтоб убедиться, что берем. маточная и потом в 7, чтоб послушать сердцебиение.
После замершей есть смысл принимать прогестерон, если подтверждена прогестероновая недостаточность до беременности. Или если появились тянущие боли внизу живота и выделения.
У меня в анамнезе 2 замершие, потом беременность на прогестероне, потом 4 выкидыша и снова беременность на прогестероне.
Я теж так думала, але начебто читала жінок, що у кого внематкова то там і виділення зʼявляються і болі в боку, якщо все ок і нічого такого не буде то я краще дотягну до 7 тижня аби точно піти і почути серцебиття. Бо минулого разу прийшла планово послухати серцебиття а його не було, ембріон завмер( хоча до цього ходила 3 рази на узі. То зараз хочу відпустити і піти вже коли точно буде серцебиття.
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
А якщо прогестерон саме до вагітності я не здавала, а здавала лише минулу вагітність, він був понижений і мені назначили утрожестан. Якщо зараз він також буде понижений то теж назначать пити. Я до того, якщо недостатність не була підтверджена ніяк до вагітності але зараз цей рівень низький, то всеодно ж ти його будеш приймати
Бабка_в_кедах• 14 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мне в этот раз назначили, уровень в крови был нормальный, а на 6й неделе началась мазня. Первые две капли и я уже мчалась к гинекологу и за таблетками потом. Так что правильно там девушка выше пишет, анализ крови не показателен в беременность. Назначают тогда уже если есть риск прерывания.
автор Летала_НаМетле • 14 августа 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Почула вас, буду знати, дякую
Крайня невістка• 14 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Так, якщо з дати останніх місячних то це вже 4 тижні, але я точно знаю коли була овуляція і що зараз лише 3 тиждень пішов.
Тобто 4-5 виходить. Вагітність рахують від місячних. На такому терміні можна зробити, щоб впевнитись, що вагітність маткова. Я, взагалі, робила, коли хотіла. Як тільки починала накручувати себе, і треба було заспокоїтись, що все добре. Мій лікар казав, що мої страхи гірші за 20 сек узі.
Мошей ницца• 14 августа 2023
Попередня завмерла на 8 тижні.Побігла до лікарки ще до затримки,тест показав вагітність.Назначили узд для підтвердження маткової вагітності,здала всі потребуючі аналізи,назначили прогестерон(був низький)+вітаміни.Узд на 5 тижні підтвердило маткову вагітність,через 12 днів повторно узд,вже був ембріончик і серцебиття.
Для мене було спокійніше аби я була під наглядом лікаря.
Тут будуть різні поради,вам вирішувати,що робити.
Мию чакри щоденно• 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ніяк.
Ну тогда привет выкидыш, вы ж не знаете как проверить, врачи дураки, все
Мию чакри щоденно• 14 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Теж чула не одну таку історію. Маму колись клали у лікарню і капали прогестерон пару тижнів, то кажуть саме через це і виносила дитинку. І багато жінок у яких була завмерла не приймали його, а наступного разу приймали з самого початку то все добре вже було, виносили і народили.
У меня 3 эко, да, он очень важен, благодаря нему и получилось))
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Ну, вы, конечно, умнее врачей
Мию чакри щоденно• 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ну, вы, конечно, умнее врачей
Ну чего же, я передаю слова своих врачей
тяжкаялюдина• 14 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Если впши врачи диагностируют прогестероновую недостаточность по уровню прогестерона в крови, то они и есть дураки
Мию чакри щоденно• 14 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Прикольно)) надо им рассказать, а то другие только выкидыш за выкидышем получали, а с этими детей здоровых рожают с диагнозами разными, буду знать, что дураки😂