Простецкая• 14 августа 2023
Розподіл нерухомості після розлучення..
Можливо, була у когось схожа ситуація.
З чоловіком розлучилися, під час шлюбу придбали квартиру. Він згоден подарувати її мені ( я придбала її за свої гроші, але в шлюбі) , як це зробити найпростіше та дешевше.
Нотаріус радить робити на мене дарування. Це приблизно 14 000 за її послуги та 60000 це 6.5 % податку , так як ми вже розлучені.
Можливо є ще якісь варіанти?
Дякую за поради
Можливо є ще якісь варіанти?
Дякую за поради
Рогнеда Карповна• 14 августа 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Вопрос риторический...
авторка хіба написала, що хтось подав позов?
KaterionOK• 14 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
в мене питання, колего, кому ця заява? адже при купівлі однозначно чоловік вже писав заяву, що нерухомість придбавається за спільні кошти. без цього жоден нотаріус угоду не посвідчить.
Я ж зазначила про те, що потрібно дивитись, які там у автора правовстановлювальні документи. Можливо, це взагалі у забудовника придбавалося. Я пару років тому купувала собі офісне приміщення у забудовника. Там про мого чоловіка жодного слова немає.
Рогнеда Карповна• 14 августа 2023
Ответ дляKaterionOK
так, можливо, та це ж все одно буде залишатись спільною сумісною власністю, якщо придбано за відплатним правочином під час шлюбу.
KaterionOK• 14 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Так, звісно це спільна сумісна власність (якщо між подружжям , наприклад, немає шлюбного договору)
Марфа Українівна• 14 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
з яким розділом?
Вы не знаете, что такое раздел имущества?
Рогнеда Карповна• 14 августа 2023
Ответ дляМарфа Українівна
не знаю, повчіть мене
Марфа Українівна• 14 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
С чего это, у нотариуса муж просто дает письменное согласие на покупку.
Марфа Українівна• 14 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
не знаю, повчіть мене
Так пойдите на юрфакультет, вас там научат
Рогнеда Карповна• 14 августа 2023
Ответ дляМарфа Українівна
що значить ’просто дає’
Рогнеда Карповна• 14 августа 2023
Ответ дляМарфа Українівна
тобто, ви не знаєте.
Марфа Українівна• 14 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
що значить ’просто дає’
То и значит. Чего вы умничаете, если не понимаете, зайдите к любому нотариусу, вам обьяснят, а мните себя юристом и полную ерунду пишите
Марфа Українівна• 14 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
тобто, ви не знаєте.
Я бесплатно не обучаю
Рогнеда Карповна• 14 августа 2023
Ответ дляМарфа Українівна
так що значить?
Марфа Українівна• 14 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
а платно?
Я ж ответила- на юрфакультете, приходите
Николай-b526• 14 августа 2023
у нотариуса что купля продажа, что дарение стоит одиниково, но 14000- то многова-то, вроде около 8000 было, плюс 1,5% военного сбора, вы оцените ее ’правильно ’по миниуму тогда эти 6,5% будут по минимуму
Простецкая
• 14 августа 2023
Ответ дляНиколай-b526
Дарування так і коштує 8000, ще 6000 поділ
60000 грн це по оцінці, яка зроблена по мінімумі ..
Думала є інші можливі варіанти
Шкода за своє оплачувати ще такі гроші(((
Думала є інші можливі варіанти
Николай-b526• 14 августа 2023
Ответ дляПростецкая
Думала є інші можливі варіанти
ааа.. ну да.. где-то так и получается... (((... ну расписаться на сделку-потом развестить)
Николай-b526• 14 августа 2023
Ответ дляПростецкая
Думала є інші можливі варіанти
ну все равно многова-то , вы ж покупаете часть квартиры?... поищите ’правильных’ оценщиков.....
Простецкая
• 14 августа 2023
Ответ дляНиколай-b526
Я вже думала про це😂
Рогнеда Карповна• 14 августа 2023
Ответ дляПростецкая
Я вже думала про це😂
Нерухомість придбана у попередньому шлюбі. Не прокатить.