Женщинас• 14 августа 2023

Допоможіть знайти дерматолога, будь ласка, ситуація критична.

Дівчатка, ви все знаєте, ваші поради і досвід безцінні.
В мене дуже погані справи зі шкірою обличчя, косметолог тут вже точно не допоможе, потрібен лікар і лікування. Але вибір і пошук лікаря і є найскладнішим моментом. Цікавить Київ, можна область. Лікарів тисячі і страшно потрапити на непрофесійного щоб не наробив ще більшого лиха і не витратити купу грошей і часу в прірву.
Будь ласка, хто лікувався і залишився задоволений лікарем, порадьте і мені.
Дякую!
Зашла на 5минут• 14 августа 2023
Ви пишіть який у Вас діагноз, тоді буде легше щось порадити
Горлаю зрання• 14 августа 2023
В центр дерматології богомольця на Тараса Шевченка
Люблю пиво• 14 августа 2023
Лікар Литвинова Ірина Борисівна, клініка Литвиновоі. Вона є в інсті, можете подивитись
СкокоМнеДадите• 14 августа 2023
Виключайте цукор, хліб, смажене, копчене. Майже впевнена, що це допоможе. Цукор абсолютно весь. Це я зі свого досвіду раджу
Natalyfoxyn• 14 августа 2023
В первую очередь нужно не лечить, а исправить свой организм
Перекус беру завжди• 14 августа 2023
Глютен, сахар и молочка исключите, и посмотрите. Ещё эндокринолог и гинеколог. Саму кожу лечить бесполезно, проблемы всегда внутри, или гормоны или жкт.
автор Женщинас • 14 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Діагнозу немає
СкокоМнеДадите• 14 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Точно. Тут з ендокринолога треба починати. І харчування, але прийняти його не як тимчасову дієту, а як спосіб життя
Перекус беру завжди• 14 августа 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Да, ферменты для переваривания глютена и молочки невырабатываются, или нарушена работа поджелудочной.
ПриснитсяЖЕ• 14 августа 2023
Раджу: Гаврищишина Ірина Володимирівна
Клініка Інто сана, Нижній вал, 49а
Плекаю думи• 14 августа 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
До одного місця це виключення...лишнім не буде але і толку ніякого
Плекаю думи• 14 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Проблема шкіри це проблема шкіри і не видумуйте зайвого
СкокоМнеДадите• 14 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
Може вам до одного, а я свою шкіру тим врятувала. Бо куча лікарів і ліків нічого не давало, все мало лише тимчасовий ефект - поки мажеш/п´єш і тд. А зараз, вже рік, і шкіра в найкращому стані
Плекаю думи• 14 августа 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я цим ’балувалася ’ з 16 років до 30.Поки не пішла до дерматолога і нормально не призначили догляд і лікування.Нарешті моя шкіра обличчя без папул і пустул
СкокоМнеДадите• 14 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
Зрозуміло. Але кожен організм індивідуальний і особливий. Те, що підійшло вам - не обов´язково має підійти комусь іншому. І з вашого боку якось не дуже коректно казати, що це до одного місця. Я була не в одного дерматолога і ендокринолога. І результат був завжди тимчасовий. Сама за собою помітила, що, як тільки поїм торт чи цукерки, це відразу видно на обличчі. То який би догляд не був - він не допоможе. Бо це від харчування
Zorьka• 27 августа 2023
Ответ дляГорлаю зрання
можете там лікаря тлумачного порекомендувати?