Курочка-чубаточка• 14 августа 2023

Це була погана ідея

Вітаю. Розповім про свій досвід для всіх, хто зараз навчається на тестувальника або розробника.
Я свій шлях почала ще у серпні 2022 року. Закінчила мейт-академію. Потім 2 місяці намагалася знайти роботу - не знайшла. Взяла ще курс від ГоІТ, які нібито обіцяли працевлаштування. Пройшла курс, отримала серифікат - він ніде не котується. Ще місяць невдалих пошуків і безкоштовний курс QATestLab, який без проблем закінчила з потрібною для отримання сертифіката кількістью балів. Загалом - 3 пройдені школи. Трохи практичного досвіду. Хороша теоретична база. Більше 150 відгуків. Близько 10 співбесід та стільки ж виконаних тз. Загалом витрачений рік і я ще без роботи.
Такі ж справи у всіх з ким я навчалася. З близько 200 тестувальників-новачків з моїх чатів, отримали офер лише троє. Один з яких, працює на аутсорсингову компанію свого дядька.
Це я нікого не відмовляю. Це я ділюсь своєю історією, адже на днях натрапила на повідомлення людей яким по 10 пропозицій на день надсилають)))
Анчо Ус• 14 августа 2023
потому что курсы АйТи - это совершенно отдельный бизнес(

Попа как у Кардашьян• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
Ідіть на робочі спеціальності-сантехніки, електрики, автомеханіки. Буде на Вас попит, буде вам і робота і заробіток.
для дівчат це навряд чи підходить)
Помеха справа• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
Девушка сантехник или автомеханик?
Редиска Я• 14 августа 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
По-різному. Одного разу завалила тз. Разів 5 мені відповіли, що все добре - але позицію вже закрили іншим кандидатом
Ajax к ним пробовали?
Десь так, але...• 14 августа 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
для дівчат це навряд чи підходить)
чого це? дівчата шо дурніші?
Столічна штучка• 14 августа 2023
Також тест лаб закінчила півроку тому з високим балом, та в мене англійська слабка, і я ще навіть не шукала роботу. Зайнялася інгліш, потім домашні проблеми, потім навантаження на роботі. Коротше, треба знову починати вчити кьюєй. Хоч не скушно))
Десь так, але...• 14 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
Девушка сантехник или автомеханик?
а шо не так?
Попа как у Кардашьян• 14 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
Девушка сантехник или автомеханик?
уявила собі дівчину-автомеханіка
Помеха справа• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
а шо не так?
Все не так

Вы много таких девушек видели?

Я вот за всю жизнь ни разу не видела

Щепотка_совести• 14 августа 2023
Сейчас ИИ научится генерировать простые задачи и еще жопее будет..Не нужно будет столько персонала..
Неместная Я• 14 августа 2023
Пффф. На перше червня (кінець першого півріччя, контракти позакінчувались) тільки з нашої компанії на мороз вигнали біля ста людей з досвідом реальним. А ви про якісь курси.
Ринок айті зараз в комі. Я дуууууже сумніваюсь що ви знайдете роботу. Хіба у вас англійська+німецька + дядько власник фірми.
Неместная Я• 14 августа 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Зараз майже B2. Коли починала пошуки був B1
Ні о чьом.
Десь так, але...• 14 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
Все не так

Вы много таких девушек видели?

Я вот за всю жизнь ни разу не видела
ну так і шо тепер? раз ви їх не бачили, то не можна стати дівчині автомеханіком? чи автоелектриком? чи просто електриком? не бачу перешкод
Помеха справа• 14 августа 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
уявила собі дівчину-автомеханіка
Создадим СТО с работницами женского пола и выгодно будем отличаться на рынке
Пупуговка• 14 августа 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Нужно, возможно, даже больше. Но порог входа выше будет
Я не чарівниця вам• 14 августа 2023
автор, аналогично, почти год ищу работу - глухо как в танке, понимаю что это практически нереально, и времени потраченного на обучение жалко и что делать дальше непонятно
Благоуханочка• 14 августа 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
я и не говорила, что это много
Спасибо, что поделились опытом , а сколько денег за это время потраченно на обучение
Неместная Я• 14 августа 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Ггг. Це вам кум ойтішніг розказує?
Щепотка_совести• 14 августа 2023
Ответ дляПупуговка
Та ладно..То то делали тестировщики будет делать ИИ, клепать основные задачи.. Это как с переходом заводов на роботов-автоматов. Было 100 сотрудников на линии стало 2, следить за роботами. И все...Ну может еще техники. Но просты рабочие на вольные хлеба. И тут так же. ИИ это угроза всем, не только программистам..

Примарочка• 14 августа 2023
А какие-то фриланс биржи пробовали? Upwork и всякое такое. Для наработки опыта.
Щепотка_совести• 14 августа 2023
Ответ дляНеместная Я
Ггг. Це вам кум ойтішніг розказує?
А что вам так весело? Нет, я смотрю по смежной сфере в которой работаю я. Они уже дофига куда влезли и нарушили законов в т.ч. и об авторском праве.
Пупуговка• 14 августа 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Не будет. Пока главная проблема - это валидация результата.
Ну и тестировщика есть разные.
Щепотка_совести• 14 августа 2023
Ответ дляПупуговка
Ну и тестировщика есть разные.
Посмотрим) Скринить тему будем)?
Мааарковная• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
чого це? дівчата шо дурніші?
А ви особисто хто сантехнік чи слюсар? А тотви так завзято і зі знанням справи...
Неместная Я• 14 августа 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Щоб штучний інтелект згенерував вірно працюючий код, йому потрібен дуже низький рівень абстракції і високий рівень деталізації. Це не реально.
Клевотница• 14 августа 2023
Обрадовали 😂
Я как раз прошла 12 занятий из 30 в школе.
А можете дать ссылку на бесплатный qatestlab курс?
Щепотка_совести• 14 августа 2023
Ответ дляНеместная Я
Пост 53)
Пупуговка• 14 августа 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Посмотрим) Скринить тему будем)?
Вы можете делать что захотите, но это вопрос не ближайшего будущего. А так да, следующие лет 10-15 будем наблюдать надувания пузыря ИИ
Десь так, але...• 14 августа 2023
Ответ дляМааарковная
ну якшо я не слюсар, то тепер жодній дівчині не можна стати слюсарем чи що?
ну хай всі йдуть в манікюрниці і тестувальниці і демпінгують одна одну і всіх інших, так же набагато краще
А то ще можна б\у трусами торгувати, теж нічо так заняття
Пупуговка• 14 августа 2023
Ответ дляНеместная Я
Да, а чтобы это детализировать нормально нужен человек, который понимает как все должно работать.
ИИ хорош для шаблонных вещей. Просто останется более творческая работа