Шаманю второпях• 14 августа 2023

Вам подобається мінет

Питання не в тому робите чи ні, може ви для свого коханого через нехочу робите.
Сам процес вам подобається?
Подробиці мене не цікавлять, тільки результати опитування
Результат:
вже голосів: 193
72 (37.31%) Подобається
53 (27.46%) Не подобається
33 (17.1%) Обожнюю
21 (10.88%) Результати/Я чоловік
14 (7.25%) Дуже огидно навіть див.відео
Анонимба• 14 августа 2023
нейтрально
делаю классно - но мне не холодно не жарко
приятно что партнеру приятно

D_A_V• 14 августа 2023
я чоловік - мало жінок роблють гарно, мождиво не тільки досвіду ннстача- не подобається, не бажають навчатися
Черговий по кухні• 14 августа 2023
Дуже огидно навіть див.відео, не подобається, не роблю
БезВзяток• 14 августа 2023
смотря кому, с возрастом нравится больше
Пліткарка• 14 августа 2023
Обожнюю) мои партнёры тоже меня очень хвалят, даже ексы спустя много лет вспоминают)
БезВзяток• 14 августа 2023
Ответ дляD_A_V
а гарно це як?
Анонимба• 14 августа 2023
так как голосовать?
мне нужен промежуточный вариант между нравится и нет...

Чумачечая_• 14 августа 2023
мені іноді здається, що я кайфую більше за партнера ))) і це помітно. чоловікам таке подобається ) бачу в очах
БезВзяток• 14 августа 2023
Ответ дляD_A_V
а мне интересно зависит отношение мужчины после того как сделала ему хороший минет..можно после этого просить шубу с бриллиантом?!
Відморожена• 14 августа 2023
Мне не особо нравится делать минет. Делала его больше для удовольствия партнера. Но среди моих половых партнеров было два мужчины, делать минет которым мне прям нравилось
Анонимба• 14 августа 2023
Ответ дляБезВзяток
а за анал полцартсва ???
D_A_V• 14 августа 2023
Ответ дляБезВзяток
нет, можно расчитывать на классный куни
Та прям багіня• 14 августа 2023
Очень люблю, вот сам процесс мне нравится и вкус члена, слышать как мужчина постанывает и берет волосы в руку. Я аж возбудилась пока писала
Анонимба• 14 августа 2023
Ответ дляD_A_V
нет, можно расчитывать на классный куни
не знаю как минет, а куни вообще не умеют делать.... единицы
Меня много• 14 августа 2023
Ответ дляD_A_V
будешь много выделываться - вообще без минета останешься
Меня много• 14 августа 2023
Ответ дляПліткарка
Ну хоть есть чем гордиться)
Мао_Мяо• 14 августа 2023
роблю суперово))) кайфую від цього. Чоловікам дууже подобається. коли були стосунки- від цього мужчини літали в небесах))і мені це подобається))один після мінєта подарував квартиру. від іншого отримала набір зі смарагдами. Ніколи нічого не просила ні в кого.самі дарують і на руках носять))) Зараз є чоловік законний)) готовий зірку з неба дістати. і дістає__)
Мао_Мяо• 14 августа 2023
Ответ дляТа прям багіня
++++
D_A_V• 14 августа 2023
Ответ дляБезВзяток
а гарно це як?
требо по -перше: мати бажання навчитися не як тому що хтось бажає а для себе, потім- відчувають партнера і його жагу, насолоду, бажання, відчуття
Стріляний птах• 14 августа 2023
Только одному нравилось делать, которого очень любила. И, кстати, только он шикарно делал куни.
Меня много• 14 августа 2023
Ответ дляD_A_V
нет, можно расчитывать на классный куни
Вот поэтому тебе и плохо сосут, особенно если ты отлизать нормально не можешь
БезВзяток• 14 августа 2023
Ответ дляD_A_V
нет, можно расчитывать на классный куни
нафига этот куни...бриллианты хочу
Пліткарка• 14 августа 2023
Ответ дляМеня много
Ну хоть есть чем гордиться)
😅😅😅 можно и так сказать))
D_A_V• 14 августа 2023
Ответ дляБезВзяток
а гарно це як?
деякі робили, тому що інщі вихвалялися на роботі що роблять і чоловікам і коханцям і незнайомцям- всім дуже подобається.
наслухаються і приходять зробити для того, щоб було що відповісти- що не гірша за інших.
відраза з деякими була- 40 хв від таких мінетів не міг кінчити, знищання якесь- а потім каже: або так або ніяк- я з радістю рбирав ніяк
Мао_Мяо• 14 августа 2023
Ответ дляМеня много
Ну хоть есть чем гордиться)
вот вы смеетесь,а у нас женщины на самом деле очень сексуально не развитые,не подготовленные. комплексов куча.не умеют ни сами наслаждаться,ни давать наслаждение партнеру. поэтому у нас куча измен,куча разводов,т.к. секс одна из главнейших сторон сем.жизни. а тту куда не ткни- все фу. закомплексованные страшно. оргазм не способны получить добрая половина женщин,т.к не знают своего тела ине знают что надо партнеру сделать,чтоб им было приятно. полный мрак. поэтом утак и жувут. никак.не живут а отбывают.раз в месяц в миссионерской позе. на самом деле- искуссных любовниц единицы. таки есть чем гордиться
БезВзяток• 14 августа 2023
Ответ дляМао_Мяо
що це ви так спустились?! квартира, смарагди...і зірка
D_A_V• 14 августа 2023
Ответ дляБезВзяток
нафига этот куни...бриллианты хочу
я теж за куні можу з тебе квартиру, машину очікувати- тобі подобається таке ставлення?😂😎💯
D_A_V• 14 августа 2023
Ответ дляМеня много
я ж кажу- то були жеякі без досвіду і без бажання навчатися
БезВзяток• 14 августа 2023
Ответ дляD_A_V
так навіщо так старатися якщо брюліків не має, о так трошки, не глубоко-й достатньо
БезВзяток• 14 августа 2023
Ответ дляМеня много
помогли человеку найти причину пусть он нас не благодарит