Доброго дня, терміново потрібна порада. Син планував робити татуювання в середу, але з вчорашнього дня довелося приймати антибіотик азитроміцин. Сьогодні випадково дізналась, що під час прийому антибіотиків татуювання небажано робити. Хто з таким стикався, напишіть будь ласка. Син чекав цього більше 2 місяців, і тут таке. Не знаю тепер як вчинити вірно
Quarasique• 14 августа 2023
Ответ дляDiana40a
Чисто теоретично не зовсім розумію як це може перекликатись. Татуювання для клітин це захоплення барвника мітохондріями. Інше питання, що антибіотик приймають при запаленні. А татуювання це теж ризик розвитку запалення.
Ризик запалення це по-перше, а по-друге ризик алергічної реакції збільшується, бо фарба також потенційний алерген
Можливий варіант, що місце татуювання буде жахливо свербіти, з´являться висипи, кому таке щастя треба. Це хоч і малоймовірний варіант, але на собі не варто перевіряти.
У моєї подруги був випадок, коли фарбувала волосся через день після того, як зробила тату, фарбою користувалася років із 5 тою самою, а того разу - ледь не алергічний шок