Стрибну в гречку• 14 августа 2023
Питання щодо позаматкової вагітності. Внематочная беременность.
Хвилююсь. Сьогодні десь 2 дні затримки . 6 днів як тести вже показують 2 смужку спочатку це була тінь з тіні. Зараз же яскравіші, але не як контрольна .
Вчора був день х . ( мали початись місячні)
Весь вечір нив живіт
Сьогодні колить правий бік внизу як апендицит чи яєчник , коли поколювання припиняються, залишається ниття або тяжкість в правому боці.
Температура рівно 37 . Сьогодні здала хгл .чекаю завтра результати.
Чи не позаматкова вагітність у мене ? Як було у вас, скажіть при позаматковій. Дякую.
Весь вечір нив живіт
Стрибну в гречку
• 14 августа 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Почему не на узи?
Рано ще ... Після 1000 кажуть , можуть побачити.
Стрибну в гречку
• 14 августа 2023
Ответ дляSo_so
Нет. Всё нормально.
Я так люблю ваші відповіді... Колись у лютому ви мені так допомогли.. морально.. хоч і закінчилося все не дуже. Дякую 🤗
сою не люблю• 14 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
У меня увидели эмбрион в трубе. Сказали ждать. Дня через 4-5 он появился в матке
Стрибну в гречку
• 14 августа 2023
Ответ длясою не люблю
Да??? Як так ??? Розкажіть детальніше , на якому терміні ? Які відчуття у вас були ? Як виносили?
сою не люблю• 14 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Была адская боль и я побежала к врачу. Сказал, что есть эмбрион и нужно делать ХГЧ. Когда будет 1000-снова на прием.
Этому эмбриончику уже 14 лет.
пу_пугренчик• 14 августа 2023
сходить и проверить внематочная ли или нет можно уже прямо сейчас.
не тяните с этим
Стрибну в гречку
• 14 августа 2023
Ответ длясою не люблю
Этому эмбриончику уже 14 лет.
Дива трапляються. А де саме боліло?
Міняйловна• 14 августа 2023
Взагалі нічого не відчувала. хоча вже був 9 тиждень. Тільки на узд побачили.
Стрибну в гречку
• 14 августа 2023
Ответ дляМіняйловна
Дякую за відповідь.
Чай не пью, только кофе• 14 августа 2023
При позаматковій біль віддає у задній прохід. При затримці в два дні при позаматковій ще не буде ніякого дискомфорту. Все у Вас добре.
Янгол в камуфляжі• 14 августа 2023
Не накручуйте себе) Чому одразу позаматкова? Гарні у вас тести.
Нити, тягнути може - це норма. А особливо, якщо ви так прислухаєтесь)
Останнім часом чую гарні історії навіть від тих, кому довго не вдавалося. Аура така навколо)
Тому все у вас буде добре❤️
Стрибну в гречку
• 14 августа 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Тому все у вас буде добре❤️
Дякую дуже за гарні слова. Щиро бажаю всього найкращого 🤗❤️
Стрибну в гречку
• 14 августа 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Дякую. Певно я і дійсно панікер ) дякую вам за гарні слова 🤗❤️
Стрибну в гречку
• 16 августа 2023
Ответ дляSo_so
Нет. Всё нормально.
Колись ви писали ,що у вас була позаматкова. Скажіть будь ласка як тільки біль з´явилась вперше , вона вже нікуди не зникла ?
Мене все ж не відпускає дискомфорт у правому боку. Він то проходить то знову повертається. Але частіше є , ніж нема.
При відведенні тулуба назад ,біль проникаюча( різка ... (
Температури і виділень немає , хоча я вставляю прогестерон.
Ответ дляСтрибну в гречку
Основное проявление это была жгучая боль и кровотечение (день есть, потом нет, потом опять).
А во время обычной Б болел яичник, там было жёлтое тело.
Стрибну в гречку
• 16 августа 2023
Ответ дляSo_so
Зрозуміло. От і в мене болить , а що , не ясно..(
Стрибну в гречку
• 16 августа 2023
Ответ дляSo_so
Крові слава Богу немає. А з якого терміну приблизно почалась біль у вас ?
годовасик• 17 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Думаю у вас уже больше 1000. У меня на таком сроке тоже тянуло где только можно но сорвалось. Если б лучше к врачу и пусть пропишет
годовасик• 17 августа 2023
Пришел результат ХГЧ ? У нас просто утром сдашь и после обеда ответ. И запишитесь на узи
Стрибну в гречку
• 17 августа 2023
Ответ длягодовасик
Ох ... перший хгч прийшов . На 14-15 дпо був 256, я сдала вчора ще один 16-17 дпо. Сьогодні чекаю результатів.
Температури немає . дискомфорт є , але мені здається далі ..менш виражено...
Тести гарно пояскравішали... Дуже хвилююсь. Але надіюсь все добре. Дякую 🤗❤️
Стрибну в гречку
• 17 августа 2023
Ответ длягодовасик
Прийшов і другий 724. Ріст в рамках нормального... О ,як же я надіюсь,що все добре.