ОноВамнадо• 14 августа 2023

Чтоб отец мог выехать, какая группа инвалидности должна быть у ребенка?

Кто знает, подскажите пожалуйста! Какая группа инвалидности должна быть у ребенка чтобы отец вместе с ним смог уехать из страны? И что нужно для выезда? Висновок медицинской комиссии ?
Ollka• 14 августа 2023
Ответ дляЧаюри
А нам вона для декору. За 12 років вся реабілітація у приватних центрах, держава жодного разу не допомогла.
А нам не довелось платно ходити.
Єдине, що за корсет платили, бо чекати довго безкоштовний. Взуття шили безкоштовне і реально гарне.
А реабілітація кожні 3 місяці на 10 днів безкоштовно. Діток привозили на авто від центру , якщо потрібно було.

Чаюри• 14 августа 2023
Ответ дляOllka
А нам не довелось платно ходити.
Фізична реаба у нас ліпше влаштована, ну хоч хтось полікується, для дітей з ментальною інвалідністю якась хрінь.
Ollka• 14 августа 2023
Ответ дляЧаюри
У моего фізичні розлади - ноги, спина.
З іншого єдине, що довелось - працювати з сильним заіканням.
Чаюри• 14 августа 2023
Ответ дляOllka
У моего фізичні розлади - ноги, спина.
З таким, слава Богу, можна хоч щось отримати, я сама з ДЦП, навіть в 80ті були апмліпульси, електрофорези, массажі, обгортування, грязі, лфк. А з аутизмом у нас не розвинена поки система реабілітації.
Ollka• 14 августа 2023
Ответ дляЧаюри
З цим згодна.
У нашому центрі займались з такими дітками, але це було направлення не основне все ж таки. Більше був на ДЦП напрямок.