Не кую, не мелю• 14 августа 2023
На work.ua роботодавці можуть анонімно переглядати резюме?
Відправляла кілька разів резюме в одну компанію, а його ніхто не переглядає. Просто цікаво, у роботодавців є можливість анонімного перегляду?
Не кую, не мелю
• 14 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
Значит они в отпуске
Ну не знаю, кожного тижня одну й ту саму вакансію виставляють заново
Пухнасті штани• 14 августа 2023
здається що так, бо мені якось передзвонювали по відправлено у резюме, але у історії відгуків не було помітки, що переглянуто
Не кую, не мелю
• 14 августа 2023
Ответ дляПухнасті штани
Дякую
Стервочка• 14 августа 2023
Скажу навіть більше. Вони можуть бачити резюме тих, хто просто переглядав їх вакансії. Одного разу дзвонять мені й пропонують вакансію не по моєму профілю, типу ви прислали запит на неї. Я така, ви, мабуть, помилилися, бо я фахівець в іншій сфері. Ну ок, а сама думаю, чи вже у мене кукуха засвистіла і я не пам´ятаю кому відправляла резюме. Переглянула історію відгуків, нічого подібного. А потім згадала, що таки заходила в ту вакансію і просто читала її. Це теж саме, коли видно що хтось читав ваше резюме.
пьЯНА• 14 августа 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Вони публікують один раз на місяць, а вакансія обновлюється кожен тиждень. Якщо ви відправляєте резюме, то воно приходить на пошту і ви ніяк не зможете відслідкувати переглянуте воно чи ні.