Ms. Android• 14 августа 2023

Бачили заробітки нашоі украінськоі тренерки? Таке буває взагалі??

Випадково наткнулась на неі, прізвище не пишу, але хто знає - той розуміє про кого мова. Мені не дуже заходить іі подача, але я продаю в Інстаграм, треба розкрутити сторінку, багато різних фішек в неі. Просто не розумію як такі шалені грощі можна заробляти на тому, це фантастика!
Трохи злякана• 14 августа 2023
Ответ дляРедисочка
нет, просто обычная хамка с короной на голове и вавкой в голове
Всегда удивляли люди, добровольно наблюдающие за таким
Дивне створіння• 14 августа 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Де ми могли їх бачити, якщо ви ні суму, ні прізвище не пишете?
Тс. Сидімо тихо в цій темі для обраних. А то ще вижене автор, якщо дізнається, що ми нічого не зрозуміли.
После шести ни-ни• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Капцова
Она же по кармическому менеджменту,заработала семь миллионов,из один миллион подарила.
Сегодня не целуюсь• 14 августа 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Якщо та, що я подумала, то навряд.
Не про неё подумала сначала)
После шести ни-ни• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Подивіться іі стороінку, вчить як вести соц мережі. Може хтось вичвся у неі, можете рекомендувати чи ні?
Подивились,тошно слушати
автор Ms. Android • 14 августа 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Але всіх відправляєте на її сторінку. Хіба не реклама?
Нікого не відправляла, навіть не давала посилання на іі сторінку
Замрійлива• 14 августа 2023
ну пока лохи платят да, молодец
__Jane__• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Вона покузує своі доходи весь час. Я теж спочатку не вірила, але це правда
Губной рояль• 14 августа 2023
Ответ дляЗапасная спина
Пишет, что один ее ученик подарил ей квартиру в Дубае стоимостью более 2 миллионов долларов
Тобто сама собі не змогла купити?
Сумнівна реклама)
Редисочка• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Машина вже давно в неі, весь час арендує?не думаю
ну, машина же не миллиард стоит?
а она давно инфоцыганит. у инфоцыган - неплохие заработки, но не миллионные прям. на отели-пятерки и всякую шушеру типа ролекса за 20 тыс баксов - хватит, но самолет купить или яхту - кишка тонка.
Ангелок з ріжками• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
так, постійно ображає людей, тому мене це зупиняє
Мой муж как то увлекся году так в 2015 тоже таким тренером, Олесь Тимофеем, он ходил на семинары физические, огромные аудитории собирал, тоже учил как продавать свой продукт. Но в итоге, они продают свой чес только, они не продают физические товары или услуги, и не могут этому научить. Единственное чему можно научится- это брать пример, быть таким же фриком, соотв аудитория подтянется. Она сама именно это продает.
Усміхайлик• 14 августа 2023
Ответ дляСлобожаночка
Квиткова что ли?
Квіткова то ж холостячка
Редисочка• 14 августа 2023
Ответ дляТрохи злякана
да, меня тоже. поэтому я через месяц где-то отписалась от нее. и забыла про нее благополучно.
очень душная, хамовитая, грубая бабелла. но многим такое заходит, увы.

я вообще 99% блохеров не знаю, и хорошо живу. но иногда бывают ситуации, когда меня знакомые/сотрудницы вопрошают, подкатывая глаза - кааааак, ты не знаешь пупкина?!?! он же самый ормжщшромирфтдр в инсте!

ну, и фиг с ним ))) мне без него ок ))
Ліплю вареники• 14 августа 2023
Моя знайома живе в Маямі неоегалом, поїхала по ворк енд тревел і там залишилась, її дід був серйозним баньдюком, лишив міліонний спадо в $, вона єдина онука з своїм сином її батьком він не спілкувався, поки гроші в бабці- вона ще жива, висилає знайомій на все, а та розказує як вона заробила перший міліон, яка вона крута і тд. Вчить за гроші інших як заробити гроші
Щастя-здоровля• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Показує всі доходи по картках, своі покупки. Ролекси, коштовні прикраси, машина, дорогі готелі
Сподіаюсь, податки вона з цього також сплачує?
Зараз на дієті• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Теж думала що вигадує але ні, все показує
Что все? Декларацию?
Ангелок з ріжками• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Я теж таке дивилась)) запамятала що вона заплатила таку суму за курси а розповідає безкоштовно
Лет в 25 многие начинают задумываться о смысле жизни, читать Синельникова, Луизу Хей, Наполеона Хилл. Я тоже читала, и могу сказать большинство ее фишек оттуда, кроме хамства. Хотя она говорит, что все из библии, которую она знает наизусть.
Губной рояль• 14 августа 2023
Розкажу вам приклад. Є у мене знайома мережевий. Такий собі дрібний. От поїхала вона на 3 тижні з дітьми відпочивати до Карпат. 3 тижні сторіс різноманітних, релакс, розвиток, відпочинок. Коротше бізнес леді заробила)
Тільки ніде вона і разу не згадала що їздила безкоштовно від фонду Маши Єфросиніної.
Думайте)
автор Ms. Android • 14 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
а це як?
автор Ms. Android • 14 августа 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Что все? Декларацию?
картки фоп
автор Ms. Android • 14 августа 2023
Ответ дляГубной рояль
Думайте)
ну молодець, що скажеш)
Isa Dora• 14 августа 2023
Наблюдаю за ней уже год.

Реально её чек растёт из месяца в месяц.

Подача очень специфическая, но она огонь
Запасная спина• 14 августа 2023
Ответ дляIsa Dora
Наблюдаю за ней уже год.

Наблюдаю за ней с семнадцатого года, когда она только начинала раскручиваться. Сначала тоже восхищалась ею, как и многие. Ходила даже к ней на тренинги.
Сейчас смотрю ее тупо как сериал.
Восхищения давно нет и в помине.
Жінка з перцем• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Никто свои доходы не выставляет напоказ. Деньги любят тишину

А это инфоцыгане.
миссДавеча• 14 августа 2023
Ответ дляТрохи злякана
В мене на роботі дівчата сидять цим займаються у вільний час. Всі одинокі, одна як слон завжди в пошуку курсів з дієтичного харчування або тренування, за 3 роки не продвинулася ні трохи хоч купила їх штук 10, інша хоббі шукає бо нема чим себе зайняти і друзів немає. Це цільова аудиторія
Яжемать Мне можно• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Капцова
Какая-то очень неприятная баба,разводят очередной
ТигрЛьвович• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Нагадало.
- Доброго дня! Ми починаємо семінар ’Як за один день заробити мільйон гривень’. Питання до залу. Скільки коштував квиток на семінар?
- Одну тисячу гривень.
- А скільки місць у цьому залі?
- Тисяча.
- Дякую, семінар закінчено.

Без лохів, які це купують, вона б нічого не заробляла.
Каркуша Клара• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
О)) так это ж инфоцыганка. Как и арестович до того, как в военные эксперты-летчики-советники (выбирайте вариант или ставьте свой) заделался.
Мрію про пончик• 14 августа 2023
Ответ дляЗапасная спина
Наверное, Арестович или Кличко, или иже с ними
ото зеленим Кличко муляє))))))))))
Мрію про пончик• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Android
нагадало знамените ’чи можна розбагатіти після тренінгів і курсів? - Можна, якщо ти тренер’
Але, як там Лисиця з Котом в казочці про Буратіно співали?