Ламборджини• 14 августа 2023
Що робити з цим?
В мене з хлопцем все було добре, тепер він став рідше відповідати, спить до вечора, не хоче зі мною говорити по телефону. Порадьте будь ласка що зробити щоб було краще?
Ламборджини
• 14 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Нічого, напевно, вже все перегоріло.
Не думаю, у нас все так що якщо щось не так то ми про це говоримо
Знаю бакси• 14 августа 2023
Ответ дляЛамборджини
Ну так не видно? Ви йому більше не цікава
Girly_girl• 14 августа 2023
Ответ дляЛамборджини
То поговорити і про це
Мейк-ап форева• 14 августа 2023
Ответ дляЛамборджини
Ну видно, щось змінилось, і говорити вже напевно, не обов´язково.
ЯспАкойнаЯ• 14 августа 2023
Чекайте, далі гірше, ще й уроки почнуться, взагалі часу на спілкування не лишиться