База_птеродактилей• 15 августа 2023

Хмельницкий чи Чернівецький ринок?

Хочу купить дитині та для себе одяг, куди краде поїхати? Не фукати, що купую на ринку, коштів не так і багато, але є можливість поїхати в ці міста.
Результат:
вже голосів: 12
8 (66.67%) Хмельницький
4 (33.33%) Чернівці
жижифреймут• 15 августа 2023
Нікуди. В ТРЦ.
автор База_птеродактилей • 15 августа 2023
Ответ дляжижифреймут
Нікуди. В ТРЦ.
В який? Куди?
Oksi-6e83• 15 августа 2023
А з якого ви міста?
Ответ дляOksi-6e83
А з якого ви міста?
Села точніше
Джонсонюк• 15 августа 2023
У будь-якому ТРЦ буде дешевше ринку. Забудьте, що на ринку дешевше
Мозговая пилочка• 15 августа 2023
Капець. Вони ще функціонують? Цікаво хто там і що купує?
В любому трц дешевше буде. І поміняти зручно. І не жарно, не падає дощ. Завжди десь є розпродажі .
Тріль підпільний• 15 августа 2023
Якщо нема грошей , то для чого їх викидати на ринку?
Кнопкотиць• 15 августа 2023
В Інтернеті замовте, дешевше точно буде, а то на проїзд більше витратите
Істеріомама• 15 августа 2023
Чернівці
Джонсонюк• 15 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
Щось мені здається, що людина, що купує речі на базарах, дуже далека від онлайн-шопінгу )
Мішечок щастя• 15 августа 2023
Дивіться куда вам ближче/зручніше добиратися. Базари кругом однакові
Трактор Віка• 15 августа 2023
В Чернівцях можна щось краще купити. Можна знайти якісну Турцію.
Ответ дляДжонсонюк
Вам же краше знати....
Курочка-чубаточка• 15 августа 2023
Чернівці
Курочка-чубаточка• 15 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
На кобилянській гуляла
Зайшла в магазин
А там плаття шикарні Турція
Пальто турція
Ціни копійки
800-1500 грн
Я там двох доньок одягла
Якісні речі
Істеріомама• 15 августа 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
На кобилянській гуляла
Зайшла в магазин
А там плаття шикарні Турція
Пальто турція
Ціни копійки
800-1500 грн
Я там двох доньок одягла
Якісні речі
Чи Туреччина
Печенюшка• 15 августа 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Функціонують і дуже добре) В нас 2 кіоски зі взуттям на Хмельницькому-не жаліємося.
Мозговая пилочка• 15 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
Це точно. За двох з дитиною проїзд оплати туди і назад, вночі їдеш мучишся. На базарі чай, кава, обід, туалет, вода.
Ответ дляМозговая пилочка
Я написала, що є можливість поїхати в ті міста. Але люди всеодно рахують гроші за проїзд.
Копирайторша• 15 августа 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Не слухайте їх. Я з Кам’янця мені однаково і до Хмельницького рину і до Калинівського. Так от на Хмельницькому останній раз була років 10 назад. На Калинці одяг набагато якісніший. І плюс мені подобається, що там багато розпродажів. От лежить коробка, а там повно футболок дитячих і може бути по 75 грн. Просто старі колекції. Короче якісний одяг.
Ответ дляКопирайторша
Дякую за відповідь, до дівчата дійсно вважають що на ринках ніхто не купує. І починають рахувати проїзд, туалет.
Лагшмивара• 15 августа 2023
Сама збираюся на Калинку (в Че)