Леди_на_драндулете• 15 августа 2023
Порадьте, будь ласка, які двері кращі
Зупинилася на 2 варіантах. Будемо брати білі матові. Не можу визначитися)
Варіант 1 - прямокутник
Варіант 2 - полоси
Варіант 1 - прямокутник
Варіант 2 - полоси
Леди_на_драндулете
• 15 августа 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Погано видно, на 1 фото то тінь на смугах чи інших матеріал?
Полоси що там, що там з однакового скла. То тінь
Леди_на_драндулете
• 15 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Мені 1й варіант більше подобається.
Хто виробник і ціна?
Не знаю хто виробник, у мами ця інформація. Якщо Вам дуже потрібно, я дізнаюся
Леди_на_драндулете
• 15 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Мені 1й варіант більше подобається.
Хто виробник і ціна?
Ціна близько 5 000 грн
Бойова• 15 августа 2023
Краще і стильніше глухі, але якщо хочете хоч трохи скла, то 1 фото. На другому фото геть застаріла модель.
Люблю_смаколики• 15 августа 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ціна близько 5 000 грн
Это только полотно?
Последний вагон• 15 августа 2023
Жодне не подобається..ну якщо вже прям інших варіантів немає,то перші
bespe4na_mavpa• 15 августа 2023
Мне первые как балконные металлопластиковые на вид. Вторые вообще лет 10 назад в моде были. Ищите дальше, эти неудачные