Миссис Буркул• 15 августа 2023
Що подарувати чоловіку на ДН? Треба ідеї
Дівчата, порадьте , що модна подарувати чоловіку на день народження в межах 2-3 тис. Грн? В мене вже голова обертом )
Парфум є, ремінь, гаманець , годинник вже дарувала . Хоббі особливих немає …
Інтим не радьте, бо я не вважаю це за подарунок))
Миссис Буркул
• 15 августа 2023
Ответ дляНаивная Хо
Я чехлы новые в машину покупала.
В машині шкіряні чохли,
Дівка в намисті• 15 августа 2023
Картинг, ціни не знаю. Корзину шоколадок дорослому хлопчику, бочку пива, похід в баню
Миссис Буркул
• 15 августа 2023
Ответ дляСадоводница
Я сумку шкіряну бананку дарувала
Вже теє дарувала 😅
Миссис Буркул
• 15 августа 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
я дарила сеанс тайского массажа
Це цікаво, але може не піти…
Веселуха Муха• 15 августа 2023
ще одну вишиванку, інструменти. записник, срібну цепочку, одяг, скечерси
Садоводница• 15 августа 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Вже теє дарувала 😅
Іншого кольору. Літню, наприклад.
ВільнаНазавжди• 15 августа 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Це цікаво, але може не піти…
это не эротический если шо))
Всім шампаньського• 15 августа 2023
Навушники, рюкзак, чохол до телефону чи підставки до них. В машину якусь штуку. Мій чоловік ще любить коли дарую білизну йому. Сам не купує, а від мене приємно. Ще я купую футболки прикольні.
Спасу мир• 15 августа 2023
Навушники, кросівки дорожчі, ніж купуєте просто так, квитки на якість заходи по його інтересам, коврики, органайзери, чи наприклад пускозарядний пристрій в авто (зможете як пауер використовувати), мультитул
Фиктивная• 15 августа 2023
Сертифікат на тату , якщо цікаво таке або на картинг чи на квадроцикли, це якщо він водій, я своєму в цьому році на замовлення в машину під заказ робила коврики, не дорого вийшло, можно срібну печатку, ланцюжок, браслет
ЯкаКраля• 15 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Я своєму навушники подарувала. Можна парфуми або шкіряну сумку
Теж даруватиму навушники бездротові
Миссис Буркул
• 15 августа 2023
Ответ дляВсім шампаньського
А де купуєте білизну і футболки ?
Всім шампаньського• 15 августа 2023
Ответ дляМиссис Буркул
А де купуєте білизну і футболки ?
Білизну брала в Tezenis, сподобалася. Ще беру в Italia wogs. Футболки які полюбляє тм, такі і беру. Або наш виробник. Цей раз ходила у Всі свої, там кльові прикольні прийти були.